Akrep Erkeği Nasıl Bir Aşıktır

akrep burcu erkeği nasıl bir aşıktır, akrep nasıl bir aşıktır, akrep erkeği aşık olur mu, akrep burcu erkeği ve aşk

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2018 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2018, akrep erkeği 2018, akrep burcu erkeği 2018

Moderatörler: Chepi, Astroloji

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 964
Yaş: 22
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 113 kez
Teşekkür edildi: 132 kez
İletişim:

Akrep Erkeği Nasıl Bir Aşıktır

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 23 Oca, 22:41

Resim
Akrep Erkeği Nasıl Bir Aşıktır

Akrep erkeği nasıl bir aşıktır - Astrolojinin kesin ve bilinen en net gerçeklerinden biri, Akrep burcu insanları için herşey "Ya hep Ya hiç, Ya siyah Ya beyaz, Ya iyi Ya kötü" dür. Yani eğer bir akrep burcu erkeğine aşık olmuşsanız veya O size aşık olmuşsa gri tonlarla karşılaşma olasılığınız çok düşüktür. Ya sizi çok sevecektir, ya da hiç sevmeyecektir.

Akrep Burcu Erkeği için Aşk Nedir?

Akrep erkeği nasıl bir aşıktır sorusunun cevabı aslında akreplerin aşkı nasıl tanımladığı ile ilgilidir. Akrep burcu insanlarının bakış açısı netlik üzerine kuruludur. Nasıl olduğundan daha çok ne kadar net bir görüntü oluştuğu ile ilgilenirler. Suya baktığınızda siz sudaki dalgaları görürsünüz O ise sudaki netliğe bakar. O'nun dikkatini çeken Suyun çok Net oluşu veya Çok bulanık oluşudur. Ya çok durgun olmalı Ya da çok dalgalı. İkisi arasındaki herşey O'na sıradan gelir, dönüp bakmaya değer bulmaz.

Aşk O'nun için saflığın sembolüdür. Saf ve katıksız olmalıdır. Bir kapı açılır ve içeri girilir, çıkış yoktur. Kapı kapandığı anda dönüş için tüm köprüler atılmış olmalıdır. Bu bir sadakat testidir. Akrepteki kıskançlık olarak tanımlanan bu sadakatin ne kadar yerine getirilip getirilmediğinin sürekli kontrol ediliyor olmasıdır. Kapı kapanmadan önce bu konuyu dikkatlice düşünmüş olmalısınız, artık kararını vermiş ve sizi dünyanın diğer yarısı olarak kabul etmiştir. Bu dünyada 3. bir kişiye yer olmamalıdır.

Eğer sizi gerçekten seviyorsa ve siz bu sevgiden etkilenerek içeri girmiş ve henüz tam karar vermemişseniz kapıyı sıkıca kapatmaz. Çünkü ilk çıkan kendisi olmak ister. Çoğu Akrep erkeği için bu tümüyle duygusal batıştan kurtulmak için oraya bıraktığı, tutunacağı son dal olacaktır. Kayıplar ne kadar az olursa toparlanması da o kadar kolay olacaktır. Aşk duygusal derinlikten oluşan bir varlık için aslında hayati bir risk gibidir. İçeri giren bu riske değecek biri olmalıdır.

Kısaca akrep için Aşk=Bütünlük tür. İki insan bir duygu çemberi içerisine girdiğinde artık tek bir yürek halini alır. Ne içeriden ne de dışarıdan müdahalelere açık olmamalıdır. Aşk yeni bir yaşam, yeni bir dünya, yeni ve güçlü bir yürektir. Tereddütlerin, soru işaretlerinin, kararsızlıkların tümüyle ortadan kaldırıldığı yeni bir atmosferdir.

Akrep Erkeği Nasıl Bir Aşıktır?

Aşkı bu kadar katı bir şekilde yaşayan akrep erkeğinin nasıl bir aşık olabileceğini herhalde tahmin edersiniz. Eksi ve Artı yönde en uçlarda duygularını sonuna kadar yaşayan bir insan olur. Akrep erkeği nasıl bir aşıktır? Kıskanç, müdahaleci, kışkırtıcı, kontrolcü, sahiplenici, narsist ve zorbabir aşıktır. Akrep burcu erkeği için balık ve yengeç burcunun yakıştırılmasının en büyük nedeni de budur. Balık ve yengeç etkisi sahiplenilmek ister. Akrep ise sahiplenmeyi sever.

Tüm akrep erkekleri aynı formda olmadığı için bunun tam tersi de olabilir. Akrep erkeği nasıl bir aşıktır? Saygılı, şefkat dolu, merhametli, hümanist ve seviyeli. Bir akrep erkeği mutlaka birini istiyorsa sadece sevdiği insanın görmek istediği de gibi hareket edebilir. Hangi akreple karşı karşıya olduğunuzu anladığınızda iş işten geçmiş olabilir. Bu nedenle son kararı vermeden çok iyi düşünmeniz gerekir. Siz vazgeçseniz de O vazgeçmeyebilir.

Aşıkta olsa herşeyini sizinle konuşmayan birisi ile birlikte olduğunuzu görebilirsiniz. Sizi ne kadar çok severse sevsin zaman zaman kendinizi terkedilmiş hissedecek kadar yalnız kalmak isteyecektir. Bu sizi sevmediği veya size olan duyguları azaldığı için değildir. Bazı burçlar birileri ile konuşma ihtiyacı duyar Akreplerse yalnız kalmaya ihtiyaç duyarlar. Her akrep belli süre yalnız kalıp kendisini toparlama ihtiyacı hisseder. Emin olun yalnızlığını sona erdirdiğinde eskisinden daha iyi birisiyle karşılaşacaksınız. Öyle ki "bunu sık sık yapabilirsin" diyebilirsiniz.

Akrep Erkeğinin Aşkla Dönüşümü

Bir akrep erkeğinin hayatındaki önemli dönüm noktalarından biri de aşktır. Tümüyle derin duygulara sahip olan akrepler için Aşk içine kibrit atılmış ve üzeri sıkıca kapatılmış bir benzin bidonu gibidir. İçten içe yanar ve yandıkça da değişime uğrar. Bu değişim gene iki farklı uca doğru evrilir. Ya acımasız ve ne pahasına olursa olsun istediğini elde etmeye kilitlenmiş, gözü başka bir şey görmeyen biri, Ya da yandığı yerden yeniden doğan daha olgun, daha insancıl ve herşeyiyle kendisini sevdiği insana adayan biri.

Kısaca Akrep erkeği nasıl bir aşıktır? Aşkın yedi rengini size gösterebilecek bir aşıktır. Bir çok şeyden emin olamayabiliriz çünkü insanın değişkenliği çok farklı etmenlere bağlı ama şuna emin olabilirsiniz, Akrep erkeği ile Aşk asla sıradan bir şekilde kapınızı çalmayacaktır. Sıradanlık? Akrebe göre olmayan şey. Akrep erkeği ile Aşkı ya çok seveceksiniz Ya da nefret edeceksiniz.

Akrep Erkeği Nasıl Affeder? - www.akrep-burcu.com - Ocak 2018
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
Cristian (Çrş 02 May, 23:17)
Değerlendirme: 20%


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir