Akrep sevgilim hakkinda bir sorum olcakti musaitseniz

Merhaba biz 9 gün önce bir tartisma yasadik bir cumleme sinirlendi hesp sorar gibi oldugu icin ve kizdi bende sinirlenip 4 saat boyunca ona cevap vermedim görüldü atip. Sonradan cevap verdim ve benden ayrildi her zaman ki bidaha barismicaz vb cümlelerini soyledi. Bende güle güle daha gelme dedim. Bunu görünce anında sildi rehberinden.

Akrep Burcunda Tutku ve Aşk. Hangisi Akrebi Tarif Eder. Sınır Nedir? Akrepteki Derin Tutkunun Kaynağı Nedir?
Princesspolyanna

Akrep sevgilim hakkinda bir sorum olcakti musaitseniz

Okunmamış mesaj gönderen Princesspolyanna » Pzt 04 May, 18:39

Merhaba biz 9 gün önce bir tartisma yasadik bir cumleme sinirlendi hesp sorar gibi oldugu icin ve kizdi bende sinirlenip 4 saat boyunca ona cevap vermedim görüldü atip. Sonradan cevap verdim ve benden ayrildi her zaman ki bidaha barismicaz vb cümlelerini soyledi. Bende güle güle daha gelme dedim. Bunu görünce anında sildi rehberinden. Bende sildim. 6 gün knusmadik ve ben 6 gunün sonunda mesaj attim bilerek görmedi mesajimi sonra uzun bisi yazdim ve okudu bu seferde görüldüde bıraktı engellemedi cevapta vermed Sizce bana döner mi? Sinirli mi umrunda mi degilim ? Kafayi yicem.

Lütfen bana yardim edin. Ayrilmadan hemen önce cok iyiydi hersey bana cok guzel konusuyordu.

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Re: Akrep sevgilim hakkinda bir sorum olcakti musaitseniz

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 05 May, 11:27

Tekrar merhaba.

Dönmez.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Re: Akrep sevgilim hakkinda bir sorum olcakti musaitseniz

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 14 Mar, 11:24

Akrep sevgili soru işareti değildir. Cevap belli en baştan. Seviyorsa kesin seviyordur. İmza yay burcu insanı :ap
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com