Arkadaşlar bir akrep erkeği sevgilim var yardım edin bana lutfen

Sevgilim cok sinirli beni terkediyor gecince de kalbimin kadini ben seni birakir miyim diyor. 3 gun once yine ayrildi kisitladigimi sandi onü ve kizdi agir konustu bende 4 saat mesajina cevap vermedim bi yazdim benden ayrildi

Akrep Burcunda Tutku ve Aşk. Hangisi Akrebi Tarif Eder. Sınır Nedir? Akrepteki Derin Tutkunun Kaynağı Nedir?
Princesspolyanna

Arkadaşlar bir akrep erkeği sevgilim var yardım edin bana lutfen

Okunmamış mesaj gönderen Princesspolyanna » Sal 28 Nis, 18:39

Sevgilim cok sinirli beni terkediyor gecince de kalbimin kadini ben seni birakir miyim diyor. 3 gun once yine ayrildi kisitladigimi sandi onü ve kizdi agir konustu bende 4 saat mesajina cevap vermedim bi yazdim benden ayrildi bu defa bitti falan dedi bende gule gule diyince telefon numarami sildi anında :( sizce geri döner mi

Daha önce de ayriliyodu geri geliyodu.ayrildiginda ben pesine gidiyodum hep ilgi gosteriyodum acaba bu yuzden mi ayriliyo benden anlamadim ki

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Re: Arkadaşlar bir akrep erkeği sevgilim var yardım edin bana lutfen

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 28 Nis, 22:58

Sevdiğiniz erkeğin burcu Akrep, Sizin burcunuz nedir?

Bir akrep erkeği olarak onun algıladığı haliyle size yansıtmaya çalışayım.

"Kısıtladığımı sandı" Bu konuda eğer gururuna dokunacak bir ima olmuşsa hiç bir akrep erkeği gerçekten sevmiyorsa "kısıtlanma" zannının olduğu bir ilişkiyi sürdürmez.

Sinirleneceği bir şey yapmışsınız üstüne durumu düzeltmek veya varsa yanlış anlaşılmaya neden olacak bir durum asıl olan konuyu bir kenara bırakıp 4 saat cevap vermemişsiniz. Bu 4 saat boyunca varolan tüm iyi hatıların üzerini bile toprakla örtmek için elinden geleni yaptığına emin olabilirsiniz.

"Bitti" demiş siz de "güle güle" demişsiniz. Sizce de burada bir mantıksızlık yok mu? Güle güle demişsiniz. İstediğiniz olmuş. Gitmesini istemiyorsanız neden güle güle diyorsunuz. Gitmiş neden mutlu olmuyorsunuz. Üzülecektiniz neden hikayenin gelişme ve sonuç bölümünü mutlu bitecek şekilde oynamıyorsunuz.

Büyük ihtimalle olan şudur. Sizi gerçekten sevmiştir ancak sizin hoşuna gitmeyen davranışlarınız ve çocuksu oyunlarınızdan dolayı ilişkinin geleceğinden emin olamamıştır. Şüphe akrep burcunu öldürür. Kısır bir döngüde dönüp durmaktansa olamasını tercih eder.

Öncelikle tam olarak ne istediğinize karar verin. Eğer gerçekten seviyorsanız ve geri dönmesini istiyorsanız onun hoşuna gitmeyen şeyleri yapmayın. Akrep burcu erkeğini iyi tanımaya çalışın. akrep-burcu-erkegi/ linki atında yeterince makale var. Akrep erkeği Mars etkisi altında olduğu için kılıcınızı çekerseniz o iki kılıç çeker. Kalbinizi açarsanız o sizi mutlu etmek için elinden geleni yapar.

Geri döner mi? Sözleri ve gururunuzu bir kenara bırakın. Birbirinizle uyumlu iseniz ve mutlu olacağınıza eminseniz onu gerçekten sevdiğinizi davranışlarınızla gösterin. İsminizin üzerini çizmişse ve içinde size ait ne varsa bunları silmişse unutun. Ama sizi seviyor ve bu olay sadece gururu ile ilgili bir durumsa bir süre bekleyin.

Tek bir kez, ona ulaşın ve samimi bir şekilde özür dileyin. "Gitmek istiyorsan gidebilirsin ama bir kusurum olmuşsa bunu sonu böyle olması için yapmadığımı bilmeni isterim. Kalbini ve gururunu kırmışsam özür dilerim." Şeklinde bir giriş yapın. Gerisini nasıl tamamlayacağınız sonucu da belirleyecektir. Tartışmayın, sen haklısın ben haklıyım mücadelesine girişmeyin. Siz üste çıkmaya çalıştıkça sertleşecektir. Sonunda da tüm perdeleri indirip kaybolmayı tercih eder.

Konuşmayı bitirin ve sabırla bekleyin. Seviyorsa zihninde sizin son ses tonunuz ve sözleriniz olacağı için duyguları ağır basar ve tekrar denemek ister.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Princesspolyanna

Okunmamış mesaj gönderen Princesspolyanna » Sal 28 Nis, 23:21

Bu güzel ve anlamli açiklamaniz için size minnettarım ben yengec burcuyum.Ayrildigimiz gecenin sabahi beni özlediğini söyluyordu ben seni birakir miyim kalbimin kadını diyordu. Sizce ben yazmazsam o yazmaz mi? Onu gerçekten seviyorum ama bu siniri beni bitiriyor :( birde seni seviyorum aşiğim diyordu

Princesspolyanna

Okunmamış mesaj gönderen Princesspolyanna » Sal 28 Nis, 23:22

Bana kısıtlamama izin vermemesi sevmediğinden mi kaynaklanıyor sizce?

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 28 Nis, 23:37

Kısıtlama konusu yapısı ile ilgili. Ayrıntıyı bilmediğim için net bir şey söyleyemem. Ama hoşlanmadığı konularda üzerine gitmeyin.

Doğum haritanızda 3. evleriniz uyumlu olmayabilir. Yengeç burcy kadını ile akrep erkeği normalde anlaşırlar ama yengeç kadı ay etkisinden dolayı duygusal bir baskı oluşturmaya çalılırsa gerilecektir.

Öncelikle kırgınlığın geçmesini bekleyin sonra oturup ayrıntıları konuşun. Açık ve net olun. İlişki yıpratıcı olmadan birbirinizi iyi tanımaya çalışın. Geçmişte söylenen sözlere takılmayın. Akrep öfkelendiğinde çok kırıcı olabilir. Biraz zaman tanıyın. İlk mesajda söylediğimi uygulamaya çalışın.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Princesspolyanna

Okunmamış mesaj gönderen Princesspolyanna » Sal 28 Nis, 23:47

Benim 3. Evim başak onun ki oğlak görünüyor bilgiler yanliş değilse. Siz bu konuda belli ki çok bilir kişisiniz sizden bazi konulari ögrenmem mümkün müdur? Bu site süper

Princesspolyanna

Okunmamış mesaj gönderen Princesspolyanna » Çrş 29 Nis, 00:15

Akrep erkeği seviyorum diyorsa bu genelde doğru mudur? birde akrep erkeği kolay soğur mu? Lütfen sorularımı cevaplandırın. Çok teşekkur ederim

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 29 Nis, 09:53

Princesspolyanna yazdı:
Sal 28 Nis, 23:47
Benim 3. Evim başak onun ki oğlak görünüyor bilgiler yanliş değilse. Siz bu konuda belli ki çok bilir kişisiniz sizden bazi konulari ögrenmem mümkün müdur? Bu site süper
O kadar iyi değilim. Sadece bir kaç cümle kurabilecek, analiz yapabilecek kadar.

Oğlak+Satürn - Başak+Merkür ikisi de toprak grubu ama iletişim sorun olur. Satürn baskılar, sert hatlar verir. Söylemek ister söyleyemez, bekler bir anda patlar veya söylemesi gereken zamanda söylemez, ertelenen cümleler hiç ilgisi olmayan zamanda fırsat bulununca can yakıcı şekilde iletilir. Sonra pişman olur. Ama akrep etkisi pişmanlığı haklılık olarak gösterebilir. İletişimde "ben ne dersem o, değilse ben orada yokum" diyecektir. Benimle isen benim çizdiğim sınırlarda kalırsın...

Başak Merkür etkisi ise çok canlı, çocuksu ve haylaz bir tavır katar. İlk adımlar çekingen ama alıştığında herşeyi yapabileceğini düşünür. Oğlak+Satürn'e göre çok daha hızlı düşünür, aktiftir. Diğer alanlarınız iyi olsa da iletişim konusunu mutlaka geliştirmelisiniz.

Bir konu hiçbir zaman unutulmamalı. Astrolojik etkiler dürtüdür. Zordur ama zamanla geliştirilebilir. En önemlisi ise hangi davranışın kökenini ne olduğu bilinmelidir. Özellikler üstünlük ve zayıflık olarak ele alınmamalıdır.
-Ya Hep Ya Hiç-

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 29 Nis, 10:03

Princesspolyanna yazdı:
Çrş 29 Nis, 00:15
Akrep erkeği seviyorum diyorsa bu genelde doğru mudur? birde akrep erkeği kolay soğur mu? Lütfen sorularımı cevaplandırın. Çok teşekkur ederim
Akrep etkisi yoğunsa 3. evinde de Oğlak varsa gerçekten sevmediği bir insana sevdiğini söylemez. Ama bu konu biraz karmaşıktır. Neticede 12 ev konumu var hangi konum hangi zamanda nasıl etkiler bilmek güç. O sözü söylediği günün haritasına anlayan birileri bakabilir.

Sadece güneş etkisi ele alındığında sevmediği birine sevdiğini söylemez bu iç yapısına terstir. Ama sinirlenirse öfkesini dile getirmekten de geri durmaz. Yani "hem severim hem kalbini kırarım" meselesi. Sizin kendi iç dünyasına zarar verdiğinize inanır ve sizi sorumlu tutarsa bunu söyler ve ciddidir. Uzaklaşır. Ama siz manipülasyon yapıyorsanız bunu anladığı için o da yapacaktır. Yanılsama ile sizi ölçüp biçecektir. Net bir karara varırsa uygular. Gerçekten sevmişse siz kabulleninceye kadar bir ileri iki geri devam edebilir. Sert etkiler almışsa sizden gelen herşeye kendini kapatır.
-Ya Hep Ya Hiç-

Princesspolyanna

Okunmamış mesaj gönderen Princesspolyanna » Çrş 29 Nis, 15:28

Çok teşekkuŕ ederim