AKREPLERDE SADAKAT?

akreplerde sadakat, akrepler sadık mıdır, akrep burcu sadık mıdır, akrepler sevdiğine sadık mıdır, akrepler sadık mıdır

Herşey Karşılıklı Değil midir? Herşeyin Karşılığı Olmalıdır? Sevginin Olduğu Kadar Suçun da. Bu Kin midir?
Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

AKREPLERDE SADAKAT?

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Cum 29 Eyl, 16:23

Akreplerde Sadakat
Resim

Akreplerde sadakat nedir, sadakatin ölçüsü varmıdır, akrepler çok mu sadık olur benimsediği bişeye veya abartırlar mı bunu. sadakatsizlik akrebi nasıl etkiler, akrep ve sadakat... ???

bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Cum 29 Eyl, 16:28

karşı taraftan gösterilmeyen sadakat akrebin sadece direncini kırar. çünkü akrepler sadıktırlar, bir eşe bir sevgiliye bir işe ülkesine ailesine... (tabi bu kavramları yürekten benimsediyse) akrep gösterdiği sadakatinin karşılığınıda görmek ister, eğer karşı taraflar bana değer veriyorsa sadakatim sağlam olur, yok eğer karşı taraftan bu ilgiyi göremiyorsam bu sadakatimi bitirmez ama içimde kırıklık yaratır.

Kullanıcı avatarı
X_1
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen X_1 » Cmt 30 Eyl, 11:35

ben sadıksam oda sadık olmalı...
TÜRKİYE ATATÜRK'TÜR
ATATÜRK TÜRKİYE'DİR.

Herşey göründüğü gibi değildir....

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Cmt 30 Eyl, 11:53

gecenin dediği gibi, ben gerek ailem olsun gerek arkadaşlıklarımda olsun aşırı derecede sadığım, hatta canımı isteseler veririm... ama karşı tarafın bi yanlışını farketsem veya iyi niyetimin suistimal edildiğinin farkına varsam sadakatin yerini şüpheci tavırlar almaya başlar... karşı tarafın ne düşündüğü nasıl davrandığı çok önemli...
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
PLÜTON
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen PLÜTON » Cmt 30 Eyl, 11:54

Biz akrepler çok sadığız galiba.Ben aşırı derecede öyleyimdir.Ama bu karşımdakiyle alakalı birşey değil.Kendi iç dünyamla ilgili.Böyle şeyleri kendime yediremem...

Kullanıcı avatarı
serqet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen serqet » Cmt 30 Eyl, 17:44

"insanlar temel gereksinimlerini doyuma ulaştırmak için diğer insanlarla bir aradadadır" demişti özcan kökner,onunla yaptığım bir röpörtajda.sadakat de bir gereksinimdir ve verdiğimiz her şeyi aslında onu karşımızdan beklediğimiz için yaparız.bireysel yaklaştığımızda bu riyakarlıktır.ama insan toplumsal bir varlıktır ve yalnız kalmamak için olaylara böyle yaklaşmalıdır.yani sadık olmasının sebebi aslına doymak bilmeyen sadakat ihtiyacından kaynaklanır.
avuçlarımda aynalar...

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Pzr 01 Eki, 02:01

hmm,sadakate farklı bi bakış açısı çizmiş özcan kökner :shock:

Kullanıcı avatarı
serqet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen serqet » Pzr 01 Eki, 10:40

yalnızca sadakat için deil bu her şey için geçerli;yemek,barınma,cinsellik,aşk,arkadaşlık vs...
avuçlarımda aynalar...

Kullanıcı avatarı
SuPerisi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SuPerisi » Pzr 01 Eki, 16:43

Akrep insanı gerçekten sever ve güvenirse - aşk, arkadaşlık vs - inanılmaz sadakatli oluyor; bir balık olarak gözlemim bu ...
" LİDER, beyinde devrim yapan ve herkesi peşinden sürükleyen fikir ve ruhlar rüzgarıdır ... " Osman PAMUKOĞLU

.. ## ..Türkiye Cumhuriyeti 2007-2008 Turkcell Süper Ligi Şampiyonu Galatasaray Futbol Takımı .. ##..

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Pzt 02 Eki, 16:18

BENİM BAHSETTİĞİM AKREP SADAKATİ SADECE AŞK-SEVGİLİ ÜZERİNE DEĞİL, GENEL OLARAK SADAKAT DUYGUMUZ, BİR OTORİTEYE, BİR İŞE, BİR AMİRE VS....

Kullanıcı avatarı
ebruayse

Okunmamış mesaj gönderen ebruayse » Çrş 04 Eki, 23:07

seversem ve inanırsam her duruma her kişiye sadık kalırım ben..güneş ve yükseleni akrep olan bir kişilik olaraktan...

Kullanıcı avatarı
onurxt
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen onurxt » Çrş 04 Eki, 23:37

Ben bir akrep olarak sadakate çok önem veririm, sadakat benim olmazsa olmazlarım arasıdadır. Hangi durumda olursa olsun sadakatsiz birisiyle ilişkimi devam ettirmem.
Rahman Rahim olan Allah'ın adıyla

1. Asra andolsun;
2. Gerçekten insan, ziyandadır.
3. Ancak iman edip salih amellerde bulunanlar, birbirlerine hakkı tavsiye edenler ve birbirlerine sabrı tavsiye edenler başka. (ASR SURESİ)

Kullanıcı avatarı
ilkim

Okunmamış mesaj gönderen ilkim » Pzr 21 Oca, 23:41

sadakat nedır dersek bana gore sevgi saygı ve dürüstluktur...bu koşullarıda hak eden bırıne mutlaka sunarım..

Kullanıcı avatarı
SScorpiOO
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen SScorpiOO » Prş 15 Mar, 20:51

sadıktır akrep ama deger verildigini anladıgı kisiye yere karsı eger karsı taraf ona yuz cevirirse vay haline akrep zehrini salar gucsuz oldugunu dusunen akrep yoktur en azından ben oyleyim

Kullanıcı avatarı
akrep_S_26
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akrep_S_26 » Cmt 19 Tem, 15:19

İllaki ikili ilişkiler değil, her türlü ilişkide sadakat çok önemli akrepler için. İşine, eşine, verdiği sözlere... sadıktır.

“Akrep Burcunda Karşılıksız Olmaz” sayfasına dön