yükselenide akrep olanlar

Farklılık Duygusu Nasıl Oluşur? Neden Kendimizi Farklı Görürüz? Farklı Olmak mı Farklı Görmek mi Tehlikelidir? Farklı Olunur mu Yoksa Hissettirilir mi?
Kullanıcı avatarı
urmiaa

yükselenide akrep olanlar

Okunmamış mesaj gönderen urmiaa » Pzt 08 Oca, 18:21

benim gibi yükseleni de akrep olan arkadaşlar..yaşam benim için çok zorlu.içimde birsürü kişilik var sanki.hiçbirşeye adapte olamıyorum sizinde buna benzer bi probleminiz,deneyimleriniz yada çözümünüz varsa lütfen yazın..

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Pzt 08 Oca, 18:28

urmia hoşgeldin, bizlerle birlikte kalman dileğimizle...
hayat herkes için zor, burda bizde kendimizi sorguluyoruz, paylaşmılar yapıyoruz. forumları takip edersen aradığın pek çok soruya karşılık bulabilirsin, kendini rahat hissedersin. biz bize benzeriz. tekrar hoşgeldin.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Pzt 08 Oca, 18:38

içindeki bir sürü kişiliğin senin zenginliğin, onları kalıplara sokmaya çalışma bu boşuna bir çaba olur, nerde nasıl davranmak istiyorsan öyle davran, diğer insanlara karşı gerçekten vermek yada paylaşmak istemediğin hiç bir şeyi paylaşma, sakın onların yalvarmaları yada gözyaşlarına aldanma, hangisinin rol ve hangisinin gerçek olduğunu kalbin sana bildirecektir. ve sen sakın rol yapanlardan olma.

Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Pzt 08 Oca, 19:06

benim gibi yükseleni de akrep olan arkadaşlar..yaşam benim için çok zorlu.içimde birsürü kişilik var sanki.hiçbirşeye adapte olamıyorum sizinde buna benzer bi probleminiz,deneyimleriniz yada çözümünüz varsa lütfen yazın..
Bu yazdıklarının akrep yükselen akrep olmakla ilgili olduğunu pek sanmıyorum. Benim de yükselenim akrep ve dur bi tahminde bulunayım. Sanırım güneşin onikinci evde ve bu konsantre sorunun bununla alakalı. Sakıncası yoksa onikinci evinde bulunan gezegenleri bizimle paylaşabilir misin?
BİLİNÇALTINI HAPSET ki O SENİ HAPSETMESİN;
İÇGÜDÜLERİNE HAKİM OL ki ONLAR SANA HAKİM OLMASIN!!!

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Pzt 08 Oca, 19:45

akrep olmak başlı başına bir farklılıktır, yükselenide akreplik bunu tamamlar benim gibi. tabi diğer gezegenlerin etkileride önemli. akrepliğimizi değiştiremeyiz ama kendimizi akrepliğin ateşine karşı sağlam tutmalıyız, yoksa akrep duygularımız bizi yakar. bu dünyada akrep olmak zordur, insanlarla uyuşmuyoruz,herşey farklı kafamızın içinde, yoğunuz çünkü. dünya bize uymuyorsa biz dünyaya biraz uymalıyız ve akrep duygularımızı benimseyip ,kabul edip yolumuzda ilerlemeliyiz ama güçlü bir şekilde. akrepte bu meziyet var yeter ki görsün vve uygulasın.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Çrş 10 Oca, 16:28

Yükseleni ve öz burcu akrep çok yakın ve kadim bir arkadaşım var.
Hayat onun için ne kadar zor ise benim içinde bir o kadar zor.
Ve hepimiz bütünün birer parçalarıyız. Madalyonun her zaman iki yüzü var, herhangi bir gerçek; Olumsuz gibi görünürken, aslında şanstır farkedebilen için; Ki farketmek (sezmek), duygularımızla beraber biz akreplerin en üstün iki özelliğidir bence.
Olmaz olmaz deme hiç.

Kullanıcı avatarı
urmiaa

Okunmamış mesaj gönderen urmiaa » Prş 11 Oca, 01:31

Olumsuz gibi görünürken, aslında şanstır farkedebilen için; Ki farketmek (sezmek), duygularımızla beraber biz akreplerin en üstün iki özelliğidir bence.

sezmek! evet haklısın.aynı zamanda psikolog gözüne sahibim ama psikolog (iyileştirme)özelliğim yok malesef.insanların içindeki en gizli duyguları karşımdakine yardımı olur mu olmaz mı düşünmeden yüzüne söylememin bana çok fazla eksisi oluyor.önemli olan kime ne söyleyebileceğini bilmekte ki o ince çizgi.Şu anda bunu törpülemeye çalışıyorum her ne kadar düşük çeneli bi akrep olsamda..

Kullanıcı avatarı
masal perisi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen masal perisi » Prş 11 Oca, 10:32

arkadaşlar konuyla biraz alakasız bişey olucak belki ama , ben yükselen burcumu bilmiyorum.. öğrenmek istiyorum ama bildiğim kadarıyla doğum saati gerekli ve doğum saatimi anneme sorduğum zaman sabah ezanı okunuyodu diyo, nerden biliyim ben kaçta okundu o zaman : )))
sizce öğrenebilirmiyim , doğduğum günün ezan saatlerini .... ya ben yükselen burcumu öğrenmek istiyorum ...
" ÇOK SEVMEYECEKSİN MESELA , O DAHA AZ SEVERSE KIRILIRSIN....
VE ZATEN GENELLİKLE O DAHA AZ SEVER SENİ, SENİN O'NU SEVDİĞİNDEN.....ÇOK SEVMEZSEN, ÇOK ACIMAZSIN.... "

Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Prş 11 Oca, 15:35

Bu seneki takvimde doğduğun gündeki güneş bölmesindeki saatten yaklaşık 45 dakika geriye gel ve burcuna bak. Komşu burçların zaten birbirleriyle pek bir alakası yoktur. Yalnız seninki söylediğine göre ya terazi ya da akrep. Terazi burcunu araştır, yakınlık kurabiliyorsan terazisindir. Yok yok sen en kestirme yol aynaya bak, kendini güzel(estetik) buluyorsan terazisindir; yok eğer benim fikrimi soruyorsan sen bir terazisin!
BİLİNÇALTINI HAPSET ki O SENİ HAPSETMESİN;
İÇGÜDÜLERİNE HAKİM OL ki ONLAR SANA HAKİM OLMASIN!!!

AndrewBradd

Re: yükselenide akrep olanlar

Okunmamış mesaj gönderen AndrewBradd » Sal 14 Kas, 10:38

Learn more about this.