akreplerde rahatına düşkünlük / acelecilik...?

Herkes Toplumsal Olmak Zorunda mıdır? Gelişimi Sağlayan Hangisidir? Bireysel Özgür Düşünce mi? Yoksa Toplumsal Herkes İçin Aynı Olan Düşünce mi?
Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

akreplerde rahatına düşkünlük / acelecilik...?

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Pzt 28 Ağu, 17:43

akrep burcu insanı uyuşuk değildir, hızlı hareket eder, mıymışık insanı sevmez birazda acelecidir, tembellik yapmasınıda bilir çoşkun davranmayıda bilir.
size göre veya kendinizi örnek alarak rahatına düşkünlük/acelecilik akrep burcu insanında mevcutmudur, bu ne orandadır?

bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Pzt 28 Ağu, 18:29

benim tanıdığım akrepler rahatına düşkündür. ama asla acele etmezler. buda onları artı yanıdır bende. yavaş ve doğru karar.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzt 28 Ağu, 18:29

Akreplerde bir acelecilik var sevgili Gececi kendimden gördüklerimden edindiğim kadarıyla. Bu birazda "istiyorum, hemen, şu anda, bir an önce olsun veya olmalı" düşüncesinden kaynaklanıyor sanırım. Yapmak istediğimiz şeyin ertelenmesine veya zaman aşımına ne kadar tepkiliyizdir bilirsin. Acelecilik ondan olsa gerek.

Rahatıma son derece düşkünüm. Sanırım bunun kaynağıda "Benim Mekanım Olsun, Bana özel olsun Kimse karışmasın, Herşey benim düşüncelerim etrafında şekillensin, Mekanım benim isteklerim doğrultusunda tüm ihtiyaçlarımı karşılar nitelikte olsun" düşüncesi. Ben mesela nerede olursa olsun Kendi ortamımı ve mekanımı ararım. Çünkü orda benim kendi dünyam vardır. Kendime özel, kendi isteklerim doğrultusunda hazırlanmış ve tüm ihtiyaçlarımı karşılayabileceğim bir dünya. Tabiki bunun sonucunda rahat gelecektir. Çünkü yaşadığım ortam sadece yatıp kalktığım bir ortam değil Yaşadığım Dünyadır. Kendi Dünyam. Sadece yaşanılan ortam da değil yaşamın her alanında bu var. Akrep rahat edemeyeceği yeri ya dağıtır yada gider.
Bazen öyle anlar olur ki bir şey yapmıyorumdur ama bir konu üzerine konsantre olmuşumdur veya dışarıdan basit görünen benim içinse harıl harıl çalışılması gereken bir şey vardır işte bu anda birisi gelsin "çıt" desin. Bitti... Gök yarıldı, şimşekler çaktı, evrenin en büyük depremleriyle yer sarsıldı sanki. Rahat bir ortamı işte bu yüzden isterim. Bazen saat tıkırtısına bile dayanamam yeterki düşündüğüm şeyler sonuca bağlansın. Veya yaptığımiş bitsin.
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Pzt 28 Ağu, 22:26

sana aynen katılıyorum kral, akrep sadece kendisine ait bi mekan olmasını ister, çünkü dünyasını orda kurar. mahremiyetini orda yaşar.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
huysuzname
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzname » Pzt 28 Ağu, 22:33

Acelecilik kesinlikle var , ayrıca pratiktir akrep , kıvraktır zekası ve beklemekten hoşlanmaz amacına doğru yürürken.Sadece karar alma aşamasında ve ortama alışma esnasında yavaş adımlar atar Akrep , ama karar vermişse tepkileri belirgin ve hızlıdır..

Kullanıcı avatarı
X_1
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen X_1 » Pzt 28 Ağu, 23:35

cok dogru bu..
TÜRKİYE ATATÜRK'TÜR
ATATÜRK TÜRKİYE'DİR.

Herşey göründüğü gibi değildir....

Kullanıcı avatarı
eLa
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen eLa » Sal 29 Ağu, 10:21

ŞaHSeN BeN iSTeDiĞiMiN HeMeN oLMaSıNı iSTeRiM SaBıRSıZıMDıR ÇoK ÇaBuK SıKıLıRıM TeMBeLLiğe GeLiNCe eV iŞLeRiNDe TeMBeLiMDiR(: SaNıRıM o Da BeKaRLıĞıN VeRDiĞi RaHaTLıKTıR aMa oNuN HaRiCi aNoRMaL HıZLıYıMDıR (: öZeLLiKLe SoSYaL HaYaTTa (:

KEDİ

Okunmamış mesaj gönderen KEDİ » Cmt 20 Oca, 14:46

çok hızlı hareket ederim ve seriyimdir ama kafama bişey yatmıyorsa bir eksiklik varsa elim kolum kakmaz o yapmam gerekeni yapmam bütün tembelligim üzerime çöker yerimden kalkmak istemem

Kullanıcı avatarı
X_1
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen X_1 » Cmt 20 Oca, 18:44

hayatım boyunca otobuse sakın bındıgımı hatırlamam..denedım acele tmemey ecalıstım esyalarımdan bırazını unuttum:)) obur turlu asla atlamam
TÜRKİYE ATATÜRK'TÜR
ATATÜRK TÜRKİYE'DİR.

Herşey göründüğü gibi değildir....

Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Cmt 20 Oca, 19:14

Akreplerin Mars'tan kaynaklanan acelecilikleri ve yüksek fiziksel enerjileri vardır. Tabii bir de Pluto var. Bilirsiniz Pluto'nun en büyük korkusu acizliktir. Bundan dolayıdır ki kendilerine acizlik veren, kendilerini açığa çıkaran, gizemleri için tehdit oluşturan her türlü acelecilik ve telaştan kaçınmaya çalışırlar. Bilhassa toplum içindeyken sakin ve tepkisiz görünmeye çalışırlar. Yüz mimikleri ve tepkileri genelde kontrol altındadır.
BİLİNÇALTINI HAPSET ki O SENİ HAPSETMESİN;
İÇGÜDÜLERİNE HAKİM OL ki ONLAR SANA HAKİM OLMASIN!!!

Kullanıcı avatarı
ilkim

Okunmamış mesaj gönderen ilkim » Cmt 20 Oca, 20:03

şole solım ben bı akrebım işime gedığım yerlerde arı ışıme gelmeyen yerlerde acayıp uyuşuk oluyorum şimdi bu akrebın ozellığı mıdır bılmıyorum ama tanıdığım akrepler hep uyuşuklar

Kullanıcı avatarı
yalnızadam
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen yalnızadam » Cmt 20 Oca, 20:20

şole solım ben bı akrebım işime gedığım yerlerde arı ışıme gelmeyen yerlerde acayıp uyuşuk oluyorum şimdi bu akrebın ozellığı mıdır bılmıyorum ama tanıdığım akrepler hep uyuşuklar
Sana Katılıyorum... Bazen O derece Uyuşuk oluyorum ki : böyle çok çalıştığım günler aklıma geliyo kendime soruyorum nasıl bu kadar çalışmışım diye..
Ama şuna Garanti edebilirim ki bir Akrep Uyuşuksa bile bunun Mantıklı bir Nedeni vardir...Yani Uyuşukken bile mücadeleden vazgeçmez bence...
İnsanın dostu yoktur,saadetin vardır...

Kullanıcı avatarı
gnc_scrp
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen gnc_scrp » Cmt 20 Oca, 20:26

yukarda yazılı olanlardan farklı olmasa da hem aceleci hem de uyuşuk olabilir akrepler. kendimden biliyorum. yapmam gereken iş ne olursa olsun en kısa zamanda bitirip geri kalan zamanda uyuşukluk yapmaya bayılırım.

Kullanıcı avatarı
ilkim

Okunmamış mesaj gönderen ilkim » Pzr 21 Oca, 16:14

yalnızadam yazdı:
Sana Katılıyorum... Bazen O derece Uyuşuk oluyorum ki : böyle çok çalıştığım günler aklıma geliyo kendime soruyorum nasıl bu kadar çalışmışım diye..
Ama şuna Garanti edebilirim ki bir Akrep Uyuşuksa bile bunun Mantıklı bir Nedeni vardir...Yani Uyuşukken bile mücadeleden vazgeçmez bence...
buna bende katılıyorum asla mucadeleden ne vazıyette olursa olsun vazgeçmez..ve kuki nınde yazdıklarına katılıyorum

Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Pzr 21 Oca, 20:37

KuKi yazdı:akreplerin hemen şimdi olayını ben esprili yoldan hep şöyle yorumlamışımdır dostlarıma :D her burçta 1 aydan önce birlikte olmayacaksın ki saygı göresin :wink: ama akrepte hemen ilk günden birlikte olacaksın ki eş olasın :melek
Fakat ne acıdır ki bu cümleyi okuyan diğer insan toplulukları Akrepleri adeta pili bitmeyen bir cinsel makinası sanırlar. Gerçi pillerinin bitmediği kısmı doğrudur, ama öyle pek makina oldukları da söylenemez. Akreplerin ilk günden birlikte olmak isteyişlerinin altında şu gerçek yatar. Malumdur, bir Akrep genelde karşı cins üzerinde baskın ve büyüleyici bir karaktere sahip olduğu için karşı cinsi kendilerine bir mıknatıs gibi çekerler. Bu sözkonusu şahsiyetin de bu karşı konulmaz çekim alanında ister istemez bilinçsiz bir şekilde bütün zaafları açığa çıkar. Akrebin de bu zaafları, kendisine duyulan arzuyu sezmemesi olanaksızdır. Sen de hal böyleyken bunları bir akrepten saklamak istercesine sakınırsan, oda senin bırak yüzüne popona bile bakmaz; direk koyar kapının önüne. Çünkü bu bir Akrep için doğrudan gururuna hakaret anlamı taşır. "Sen kimsin ki bir akrebin senin gözlerinin arkasında olup bitenleri göremeyeceği zannına kapılma gibi bir gaflete düşersin." Kaldı ki olay o anda gözlerin arkası boyutunu çoktan aşmış, apaçık aşikar boyutuna geçmiştir. "Sen hem bütün arzularını, hayranlığını belli et; ondan sonra akrep seni isteyince de reddet. Hoşgörülebilecek bir şey değildir bu." Bununla birlikte kendini tek vücutta birleşmenin kanatlı hülyalarına kaptırıp bunu pek takmayan Akrepler de vardır, ancak onlar azınlıktadır. Ama ola ki gergin anına denk geldiniz; işte o an bir Akrep için kontrolün son bulduğu andır. Adeta bir füze misali hedefine odaklanır, vazgeçmesi, gururuna falan kulak vermesi imkansızdır o an. Ve hedefi bulduğunda da muhatabının kasıklarına sert darbeler halinde adeta intikam alarak sevişir. "Ama sen o anda -çok da yumuşak bir insan değilsen tabii- intikam mintikam hissetmez, bacaklarının arasındaki acı-zevk karışımı titreşimlerle kendinden geçersin. Bunu akrebin sana olan tutkusu sanırsın ve bir kez daha aldanırsın. Ama iş işten geçmiştir işte."

Dipnot: Effendyyyy.....Effendy! Unutma ki burası bir boğa burcu portalı değil. Sen niye habire sanki boğalarla konuşuyormuş gibi bir uslup kullanıyorsun. Aklını mı kaçırdın sen??

Notu Düşen: Kendilerine kendilerinin anlatılmasından hiç de hazzetmeyen mağrur AKREPLER.
BİLİNÇALTINI HAPSET ki O SENİ HAPSETMESİN;
İÇGÜDÜLERİNE HAKİM OL ki ONLAR SANA HAKİM OLMASIN!!!

“ Akrep Burcunda Bireyselcilik” sayfasına dön