akrep ve inanç

Yalnızız, Az Konuşuruz, Kalabalığı Sevmeyiz, Bireyselciyiz, Normali Sevmeyiz, Kendimizi Farklı Görürüz. Neden? Gerçekten de Anormal miyiz?
Kullanıcı avatarı
ilkim

akrep ve inanç

Okunmamış mesaj gönderen ilkim » Cmt 20 Oca, 01:21

akrep burcu ınsanı genelde çok ınançlı olur bır akrep olarak bende oyleyım...şimdi siz akreplere soruyorum sızınde kendınızde bunu hıssettığınız oluryormu?dine kendını diğer ınsanlardan bırazda olsun akrep olduğunuz için daha bı yakınlık varmı yada akrep burcu ınsanı normalden daha ınançlı kımselermı?

Kullanıcı avatarı
onurxt
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen onurxt » Cmt 20 Oca, 05:34

Akrep burcu olan insanlar, diğer burçlara mensup insanlardan daha inançlıdır diyemem, bu doğru bir anlatım da olmaz ama Akrep burcu insanın iyisi çok iyi ve kötüsü de çok kötü olabilir. Çünkü Akrep burcu insanı hep uç noktalarda dolaşan, marjinal bir kimliğe sahiptir.
Rahman Rahim olan Allah'ın adıyla

1. Asra andolsun;
2. Gerçekten insan, ziyandadır.
3. Ancak iman edip salih amellerde bulunanlar, birbirlerine hakkı tavsiye edenler ve birbirlerine sabrı tavsiye edenler başka. (ASR SURESİ)

Kullanıcı avatarı
yalnızadam
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen yalnızadam » Cmt 20 Oca, 18:52

Bence bu birazcıkta şundan kaynaklanıyor: Normalde insanlar Ölümü pek akıllarına getirmezler... Fakat Akrepler tam tersi Ölümü ve ötesini daha çok düşünürler... Çünkü içlerindeki arayışın tıkandığı nokta bu noktadır...
İşte Bu Nokta da Araya Din denilen Kavram girer ve Onların Bu arayışlarına çözüm olabilir...

bilmem yanılıyormuyum ????
İnsanın dostu yoktur,saadetin vardır...

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Pzr 21 Oca, 02:31

inanç olayını sadece din/allah inancı olarak düşünme, benimsenmiş her türlü değere inanç diye bakmamız daha doğru olur. uçlarda olduğumuz için birşeyi sevmeye veya sevmemeye inancımız derindir.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Pzr 21 Oca, 17:30

Tarihte azılı ateistler ve seçkin din adamları hep akreplerden çıkmıştır herhalde..

Kullanıcı avatarı
n.e.n

Okunmamış mesaj gönderen n.e.n » Cum 26 Oca, 01:56

ewet bencede akrepler çok inançlı.bunu daha çok din inancı anlamında söylüyorum.şimdi ise söyleyeceklerim biraz tezat oluşturacak ama;
günah işleme,hainlik,ihanet,katillik gibi vakalar da en çok akreplerden çıkıyor..

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Cum 26 Oca, 02:07

günah işleme,hainlik,ihanet,katillik gibi vakalar da en çok akreplerden çıkıyor..
bu sözlere katılmıyorum, eğer olayı burçlara göre yorumlarsak akrebe gelene kadar ne burçlar var.

Kullanıcı avatarı
n.e.n

Okunmamış mesaj gönderen n.e.n » Cum 26 Oca, 18:11

olayı tabi ki burçalara göre yorumladım.burçla ilgili sitedeyiz ne de olsa..
bu sadece benim bi fikrimdi.siz de düşüncenizi belirtmişsiniz saygı duyuyorum ama inanın ''akrebe gelene kadar ne burçlar var'' dediniz ya,hangileri bunlar çok merak ettim doğrusu..???

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Cum 26 Oca, 18:18

''akrebe gelene kadar ne burçlar var'' dediniz ya,hangileri bunlar çok merak ettim doğrusu..???
akrebin bu tür işlerde öncü olmadığı kesin, öncüler şudur budur diyemem. ama akrebin günahları ruhunda saklıdır, eyleme dönük değildir.

yagmur

Re: akrep ve inanç

Okunmamış mesaj gönderen yagmur » Pzr 14 Eyl, 01:12

bana göree içimizde ki tüm sezgilerin tüm hissiyatların bi kaynağı olmalı ..böyle düşününce inanc doruk noktada oluoo..