Bu korku neden???

Yalnızız, Az Konuşuruz, Kalabalığı Sevmeyiz, Bireyselciyiz, Normali Sevmeyiz, Kendimizi Farklı Görürüz. Neden? Gerçekten de Anormal miyiz?
Kullanıcı avatarı
10inchnail

Bu korku neden???

Okunmamış mesaj gönderen 10inchnail » Sal 29 Ağu, 14:19

Bu konu aslında direkt olarak bu başlık altında olmayabilir ama sonuç olarak üyeler kendilerini burada tanıtırken, Akrep olmayanların da fikirlerini yakalama imkanı bulabiliriz diye düşündüm...

Diğer burçların insanları nedense genelde Akrep burcu insanlardan çok korkuyorlar. Nedenini sorduğumda ise bir eklembacaklı olarak Akrep'in soğukluğu ve tehlikeli olmasını gösterdiler genelde. Bunun bir önyargı olduğunu onlar da biliyorlar ama her nedense bundan vazgeçmiyorlar.

Benim aklıma gelen diğer birkaç sebep ise şöyle sıralanabilir;
1-Akrep insanlarının kinci ve dolayısı ile tehlikeli olması
2-Diğer burçlara nazaran daha keskin zekaya sahip olması
3-İntikam hissinin genel olarak fazla gelişmiş olması ve akla hayale gelmeyen değişik intikam yöntemlerine hakim olmaları...

Sizlerin aklına gelen veya konu ile ilgili söylemek istedikleriniz.....

Kullanıcı avatarı
nightmare-mystery

Okunmamış mesaj gönderen nightmare-mystery » Sal 29 Ağu, 16:20

bilmiyorum diğer insanlar neden korkuyolar ama ben hiç korkmuyorum çünkü annem bir akrep ve en iyi anlaştığım akrabamda akrep havan olarakta seviyorum hatta 4tane akrep baktım ve onlardan hiç korkmuyorum........

Kullanıcı avatarı
errool

Okunmamış mesaj gönderen errool » Prş 21 Haz, 00:36

o bizleri hiç yanıltmayan sezgilerimiz varya işte bütün sorun orda. Maskelerle gzilen günümüz dünyasında karşımızdakini ve niyetini ilk bakışta seziyoruz ve bu onları ürkütüyor sanırım.Ama ben şahsen o korkudan memnunum :)
Hatalarımla varım...

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Prş 21 Haz, 00:54

başlık taşınmıştır. konumuza gelirsek buna korku demiyelimde pek tanınmayan ruh halinin etkisidir, bir akrep karşısındakini duruşuyla mimikleriyle konuşmasıyla ve üzerindeki elektrikle afallatır. bir insan bir akrep burcu insanının karşısında tedirgin olabilir (burcunun akrep olduğunu bilmesine gerek yok) akrep heryerde dikkat çeker.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
No.SympaThy
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen No.SympaThy » Prş 21 Haz, 01:10

gece_akrebi yazdı:bir insan bir akrep burcu insanının karşısında tedirgin olabilir (burcunun akrep olduğunu bilmesine gerek yok) akrep heryerde dikkat çeker.
valla ben de tersi mevcut :x

Kullanıcı avatarı
cemucer
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen cemucer » Prş 21 Haz, 01:17

tanıdığım akreplerin hepsi sıradışıydı...Çok samimi arkadaşlıklarım oldu akreple,ama genellikle pek umursanmayacak ufak hatalardan dolayı bir kalemde silinen arkadaşlıklardı bunlar...süper rol kesiolar bide,niyetini imkanı yok sezemiosunuz,2 hafta kanka ayaana yanınızda gezip işlerini halledip sizi şaşırtabliolar...
Verecek ışığı olmayan karanlığı sever...

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Prş 21 Haz, 01:18

valla ben de tersi mevcut
bunu pek bilemezsin. yani karşındaki seni görünce titreyecekte değil.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
adamas
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen adamas » Prş 21 Haz, 11:27

nail sen de akreplerden korkuyorsun anlaşılan nicky ne bakılırsa durum onu gözteriyor bu arada aradığını burada bulamassın sana 4 feed bir naciye lazım .......
Force Be With You

Kullanıcı avatarı
kahve
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen kahve » Prş 21 Haz, 12:05

tedirgin veya korkan olabilir,bu karsindakinin kisiliginle alakali bence
Suclar insanlarin yüzünde görünseydi aynalar satilmazdi
P.Ustinov

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Prş 21 Haz, 14:40

errool yazdı:o bizleri hiç yanıltmayan sezgilerimiz varya işte bütün sorun orda. Maskelerle gzilen günümüz dünyasında karşımızdakini ve niyetini ilk bakışta seziyoruz ve bu onları ürkütüyor sanırım.Ama ben şahsen o korkudan memnunum :)
Evet bakışlarımızdaki o karşıya verdiğimiz "Senin ne mal olduğunu biliyorum.." havasıdır..Bunun dış görünüşle bir alakası yoktur..Genelde yüz ifadeleri beyinde oluşan psikolojik dalgalara göre şekil alır..Bakın gözler demiyorum bakış diyorum..Bakış yüzle beraber gözlerle olur..En saf kalpli akrep bile bakışlarıyla karşıya bu imajı verir..Tabi karşıdaki bir akrep olmasa bile savunma mekanizması olarak rahatsız olur ve ortamdan uzaklaşmak ister..Bir de bu bakışlar da kadınlar için acaip bir cinsel arzu imajı vardır..Acemi kadınlar bundan rahatsız olurlar yine kaçarlar..Ama adamını bilen kadın bu bakışların arkasındaki cinsel gücün farkına varacaktır ve haliyle yakınlaşacaktır..
Bir kişi bir akrep burcuyla tanıştığında genelde 3 şey sezer..Tanımlanamayan manyetik çekim(ki bu bence gizemdir), cinsel çekim, güç kontrolü..