İŞTE AKREPİN TANIMI..

Yalnızız, Az Konuşuruz, Kalabalığı Sevmeyiz, Bireyselciyiz, Normali Sevmeyiz, Kendimizi Farklı Görürüz. Neden? Gerçekten de Anormal miyiz?
Kullanıcı avatarı
protools

İŞTE AKREPİN TANIMI..

Okunmamış mesaj gönderen protools » Prş 08 Haz, 03:07

akrep = cinsel + zeka + karizma + hayat tecrübesi + içgüdü + sezgi + ifade + tutku + hedefe kesin ulaşma + sahiplenme + aşk + inanç + lüks + duyarlılık + inziva + sahilden çok bir zeytin bahçesi + mercedes clk + çelişki + rakibini çılıdırtma + v.s v.s v.s v.s kısacası akrep demek insanlığın karşılığıdır. allah bize bir insanda olması gereken herşeyi vermiştir. bunun içinde cinsel te var, kıskançlıkta var. birinden biri olmazsa zaten insan olamayız. kıskanmayan insan bence insan değildir. ve bu bizim en belirgin özeliğimiz. ve bunu işi olsun diye yapmayız. fıtratımızda vardır bu. eşini kıskanmayan bir varlık insan olamaz. eşini sevmeyen tatmin etmeyen bir varlık hayvani bir varlıktır. bizler cinsel denen şeyi resmen yaşarız. görev olarak algılamayız. yanlızlık bizim şarj aletimiz gibidir. geyik muhabbeti yapanlar ise tam sokmalık bizim için. ama bide şu var. insanların gözlerinden herşeyi anlıyoruz yaa. banze keşke anlamasaydım dediğim zaman çok olmuştur. benim herşeyin farkında olduğumu bilmeden hatalar yapmalarını izlemek acı birşey. ama bu bizim özelliğimiz. kısacası bizler perfect insanlarız.diğerleri ise bizim gibi olamayacaklarını anlamış basit bir koloni. biraz acımasız oldu ama maalesef böyle.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Prş 08 Haz, 19:02

Acımasız olması da Akrebin imzası oldu protools : )
Teşekkürler analizin için. Güzel noktaları yakalamışsın.
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Prş 08 Haz, 22:23

her şeyden önemliside sıradışı.

Kullanıcı avatarı
protools

Okunmamış mesaj gönderen protools » Cum 09 Haz, 02:11

zaten bunalrı yazmak için sıradışı olmak gerekmezmi :)

ben ,sen, biz, siz...

Kullanıcı avatarı
X_1
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen X_1 » Pzr 13 Ağu, 14:57

bunun adı ozgunluk.farkındalıgı yuksek oldugu ıcın oda.kendını tanıyorsa degerını bılıyorsa farklılık olusturuyor.
TÜRKİYE ATATÜRK'TÜR
ATATÜRK TÜRKİYE'DİR.

Herşey göründüğü gibi değildir....

KEDİ

Okunmamış mesaj gönderen KEDİ » Pzt 14 Ağu, 12:42

akrep oldugum ve tüm özelliklerini taşıdıgım için kendimle gurur duyyorum vaesın beni sevmesinler.

Kullanıcı avatarı
huysuzakrep
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzakrep » Pzt 14 Ağu, 19:40

kesinlikle farklıdır akrepler zira diğer insanlara basit diyecek kadar acımasızda değiller. ama bunun farkındadırlar hatta içten içe megalomanlıkları bile vardır.. ama gelin görünkü insanın harikalığına burcu hükmedemez.burç kadar karakteride önemlidir hoş karakterini etkileyen en önemli faktörde burçtur ama ben yinede diğer burçtan olanları küçümsemeyi yeğlemiyorum.nede olsa mütavazi olmak lazım birşeye sahipsen ve bunla çok övünürsen, erdemlikten eser kalmıyor.ben akrebi bakışından tanırım ama nice akrepler gördüm içindeki akrep ateşini dışa vuramayan..ama farklıdır akrebin bakışı yaşayışı..acı çekişi gerçeklerle yüzleşmesi....
GÜVEN,AYRILIP GİTTİĞİ RUHA ASLA GERİ DÖNMEZ...

Kullanıcı avatarı
kiwuzen

Okunmamış mesaj gönderen kiwuzen » Pzt 14 Ağu, 20:29

:x [font=Times New Roman]körler topallar birbirlerini ağırlar..[/font]

Kullanıcı avatarı
kiwuzen

Okunmamış mesaj gönderen kiwuzen » Pzt 14 Ağu, 20:33

[font=Times New Roman]yani diyonuz ki 90-60-90 vücudumuz var doya doya bitmez tadımız var ..[/font] :x :oops:

Kullanıcı avatarı
huysuzakrep
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzakrep » Sal 15 Ağu, 00:01

sen o bahsettiğin akrep olan kız arkadaşına bir bak bakalım,haklımıyız değil miyiz : )??
bu arada kendi yazdıklarım için konuşuyorum benim yazdıklarımda bir pohpohlama yok ama herzaman akrep olduğum için gurur duyarım hatta bir çocuğum olucaksa kasım kızı olsun isterim..
90-60-90 bile olmamıza gerek yok bizim merak etme bakışımız yeter: )))

Kullanıcı avatarı
kiwuzen

Okunmamış mesaj gönderen kiwuzen » Sal 15 Ağu, 00:50

:x [font=Times New Roman]hımmm..[/font]

Kullanıcı avatarı
huysuzakrep
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzakrep » Sal 15 Ağu, 01:27

yaaaa hımmmmmmmmm

Kullanıcı avatarı
kiwuzen

Okunmamış mesaj gönderen kiwuzen » Prş 17 Ağu, 13:05

:makarna

Kullanıcı avatarı
X_1
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen X_1 » Prş 17 Ağu, 17:11

haklı..mutlaka guzelleık standartlarına sahıp olması gerekmıyor..cekıcılıgı farklı..
TÜRKİYE ATATÜRK'TÜR
ATATÜRK TÜRKİYE'DİR.

Herşey göründüğü gibi değildir....

Kullanıcı avatarı
serqet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen serqet » Prş 17 Ağu, 17:21

bu çekiciliğini gizeminden alır derler ya hep ben buna dayanamıyorum işte.tamam kapalı kutuyuz ya da içimizde bi sürü şey taşıyoruz falan ama daha derinde yatan bir şeyler daha olmalı diye düşünüyorum.çünkü öbür türlü olduğunda maceraperest bi kaşifin keşfetmek istediği bilinmeyen bi ada gibi hissediyorum kendimi.haksız mıyım?...yani bu gizem olmasa ilgilenmeyecek mi kimse?

“Akrep Burcu Psikolojik ve Sosyolojik Analizleri” sayfasına dön