AKREBİN KORUMA İÇGÜDÜSÜ

Yalnızız, Az Konuşuruz, Kalabalığı Sevmeyiz, Bireyselciyiz, Normali Sevmeyiz, Kendimizi Farklı Görürüz. Neden? Gerçekten de Anormal miyiz?
Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

AKREBİN KORUMA İÇGÜDÜSÜ

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Pzr 15 Oca, 01:23

her insan sevdiği birini veya bir şeyi koruma içgüdüsü geliştirmiştir, bu insanın doğasında vardır fakat akrebin değer verdiği birini koruma dürtüsü çok farklıdır, o sadece sevmez, severkende kendinden bir parça gibi görür ve karşısındakini korumak için volkan gibi patlar, varmı öyle akrebin sevdiği birini yaralamak, akrebin gazabına uğrar insan. bazen akrepler bunu abartır, işte farkı bu diğer insanlardan, akrebin sevdiği birine en ufak bir yamuk akrebi çileden çıkarır, bunun için hiç çekinmez saldırır. akrebin gerçekten sevdiği biri şanslıdır,akrep o kişiye kol kanat gerer. üzerine titrer, hep sevdiği insanlara birşey olabilecekmiş düşüncesini taşır.

benim başıma böyle birşey gelmişti, basit bir olay gibi gözüksede ben öyle bir çığrımdan çıkmıştım ki, beni sessiz ve uysal olarak tanıyan insanların ağzı açık kalmıştı, ben bile ne olduğunu tam olarak anlayamamıştım, kendimden geçmişçesine sözlü saldırılarda bulunmuştum. gözlerim yerinden çıkacakmış gibi açılmış.
onun içindir ki akrebin koruma içgüdüsü yoğundur ateş gibidir.

bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
SiPaHi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SiPaHi » Pzr 15 Oca, 02:09

kesinlikle haklısın gece_akrebi. bu bende de olmuştur defalarca. sigorta atması meselesi. akrep tarafından özel olan ve özel kabuledilen kişi artık akrep için dokunulmazdır.
Sipahi

Kullanıcı avatarı
Elan_Vital
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Elan_Vital » Pzr 15 Oca, 16:27

sizde bu meziyetlerin bulunduğuna şüphem yok arkadaşlar ancak; siz herşeyi akrepleştiriyorsunuz... bu da akreplerin bir özelliği olsa gerek ... herşeyi kendinize göre yorumlamak...
Sarsılmaz Benim Derinliğim: ama yüzen bilmeceler ve gülüşlerle parıldar...

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Pzr 15 Oca, 17:19

:evil:

Kullanıcı avatarı
Elan_Vital
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Elan_Vital » Pzr 15 Oca, 17:24

Evil or Very Mad
evet kesinlikle duyguları akrepleştiriyorsunuz, abartıyorsunuz yani ...

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Pzr 15 Oca, 17:32

koç ve akrep mars gezegeninin savaşçılığını ve cazibesini taşısada çok belirgin farklı özelliklerimiz var yinede. biz koçlar gibi duymamazlık yapmıyoruz. biz derindeyiz, siz koçlar yüzeydesiniz.

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Pzr 15 Oca, 18:14

öncelikle hoşgeldin mea_culpa..tam bir koç gibi hızlısın, açık sözlüsün.. kardeşim koç. o da aynı böyledir. koç akrebin konuşkan yüzü gibidir. akrebin söyleyemediklerini koç söyler. akrep de koçun gizli kalmış yüzüdür. şu mars olayı var ya ondan dolayı, ortak noktalarımız var. ama gecenin dediği gibi belirgin farklı özelliklerimiz de var. koç biraz kırıcıdır. akrep sinirlenince kırıcı olabilir ama koç genelde böyledir. gerçi çocuksudur, temiz kalpi, kinsizdirler. kardeşim bir bebektir benim gözümde. kalbi de böyle gerçi. ben koçları genelde seviyorum. koç insanının erkeksi tavırları hoştur bana göre.
abartma konusunda, akrepler niye abartır? akrepler duyguları en derin insanlardır. bu yüzden abartı gibi algılanıyor.
Alıntı:Evil or Very Mad
evil or angle
bu daha uygun..
Sessiz sular derinlerdedir...

Kullanıcı avatarı
Elan_Vital
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Elan_Vital » Pzt 16 Oca, 09:34

h.b teşekkürler Desire...
bu sıcacık, su gibi şeffaf sözcüklerinizden dolayı teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Sal 17 Oca, 17:40

gerçekten öyle mi sözcükler?..bişey değil..rica ederim, sevgili mea_culpa..
Sessiz sular derinlerdedir...

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Sal 17 Oca, 18:25

koçlar akrepler gibi çok sahiplenicidir, yeterki sahiplenmeye ve değer vermeye birisi olsun.

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Prş 19 Oca, 00:43

mea_culpa yazdı:sizde bu meziyetlerin bulunduğuna şüphem yok arkadaşlar ancak; siz herşeyi akrepleştiriyorsunuz... bu da akreplerin bir özelliği olsa gerek ... herşeyi kendinize göre yorumlamak...
çok kısa bir zamanda ekip biçmeye başladın.bari şu kurban bayramı tatili bitsin: )

Sun's GirL

Okunmamış mesaj gönderen Sun's GirL » Cmt 27 Eki, 23:37

her insan sevdiği birini veya bir şeyi koruma içgüdüsü geliştirmiştir, bu insanın doğasında vardır fakat akrebin değer verdiği birini koruma dürtüsü çok farklıdır, o sadece sevmez, severkende kendinden bir parça gibi görür ve karşısındakini korumak için volkan gibi patlar, varmı öyle akrebin sevdiği birini yaralamak, akrebin gazabına uğrar insan. bazen akrepler bunu abartır, işte farkı bu diğer insanlardan, akrebin sevdiği birine en ufak bir yamuk akrebi çileden çıkarır, bunun için hiç çekinmez saldırır. akrebin gerçekten sevdiği biri şanslıdır,akrep o kişiye kol kanat gerer. üzerine titrer, hep sevdiği insanlara birşey olabilecekmiş düşüncesini taşır.
çok güzel ifade etmişsin gececi. tam anlamıyla kendini kaybeder akrep...

Kullanıcı avatarı
gizemşehvet

Okunmamış mesaj gönderen gizemşehvet » Pzr 28 Eki, 22:52

kesinlikle iç güdüsel olarak fazla korumacıyım ben de bi akrep olaraak ama bu karşı taraf için kabul etmek gerek ki çekilmez kılıyo bizi bizim bu üzerine titrememezi onlar kontrolcülük olarak görüyolar.

Sun's GirL

Okunmamış mesaj gönderen Sun's GirL » Pzr 28 Eki, 22:56

hayır bu kontrolcülük değil. akrebin sevgilisi akrepse bunu bilir. diğerleri bilemez..

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Pzt 29 Eki, 11:11

Seni Pamuklara Sarmalar Sararim
Ne Bedel İsterim Ne Hesap Sorarim
Ne Sitemle Güzel Kalbini Yorarim
Sakinma Tatli Dillerini.

SEZEN AKSUNUN ÇOK SEVDİĞİM Bİ PARÇASI BU... ELİMDE OLSA PAMUKLARA SARAR SARMALARIM...
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...