Akrep Kusurdan Yapılmış Gibidir..

Yalnızız, Az Konuşuruz, Kalabalığı Sevmeyiz, Bireyselciyiz, Normali Sevmeyiz, Kendimizi Farklı Görürüz. Neden? Gerçekten de Anormal miyiz?
Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Akrep Kusurdan Yapılmış Gibidir..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Sal 14 Tem, 14:02

Akrep Burcu deyince aklıma ilk "insani kusurlar"geliyor..dediğim gibi sanki bu burç tepeden tırnağa kusurdan ibarettir..

ve bunun tam tersi olarak bir sürüde meziyeti vardır akrebin..çok üstün vasıfları da vardır..

Yani kusur ile meziyetin tuhaf bir bileşimidir akrep..

ve bu meziyetler akrebe belki aynı orandaki kusurlarını yenmek için verilmişdir..

Diğer burçların ve diğer insanlarında kusurları vardır..ama sankidiğer burçlar kusurlarından bu kadar sınav olmaz.. akrebin hayat dersi kusurlarını yenmektir belkide..yani en önemli görevidir belki de bu hayattaki....bunu başaramadığı sürece o üstün meziyetlerinin hiç önemi yoktur..çünkü dediğim gibi bu meziyetleri ancak kendini yenerse kulanabilir..

not:ama şu da var..tüm bu büyük kusurlara rağmen akrep en iyi şekilde yaşamayı ve ayakta kalmayı,tüm bunlara rağmen toplum içinde başını dik tutabilmeyi başarır..

ama dedimya..bunu başarsada gerçek anlamda "insan"olması için illki bu sınavı vermek zorundadır..İLLAKİ..

"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Re: Akrep Kusurdan Yapılmış Gibidir..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Sal 14 Tem, 14:13

Bence akrebin ilk kusuru aşka verdiği ilk sıradır..

Aşk akrebin şu hayatta önem verdiği tekşeydir desem abartmış olmam..ilk sıradadır her zaman..

Bu kusuru yenebilmesinin tek çaresi bu yeryüzünün en karmaşık duygusunu çözümlemektir..

Bunu çözümleyemediği müddetçe bana göre asla"insan"olamaz..

dedimya ilk sıradadır aşk onun için..ve bunun için tüm insani sıfatlardan vazgeçebilir..vefadan,sadakatten bile..bunları bile çok gerilerde bırakabilir..

Kullanıcı avatarı
akrep_S_26
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akrep_S_26 » Çrş 15 Tem, 16:12

Baştan aşağıya kusur ve üstün vasıfları. Evet. Akrep olumsuz taraflarını yenebilmek için gelmiştir sanki bu dünyaya. En büyük imtihanı belki de. Yaşam boyu zorluklarla savaşmak.

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Prş 16 Tem, 14:01

Akrebin kusurlarını say say bitmez lakin şunları da yazmam gerek..(nasıl yazmam ki..)

Akrep aleminde epeyce dışlandım,acı çektim lakin hala akrepleri seviyorum..hatta güveniyorum..hatta bu burç referans burçlarımdandır..hatta hala hayranım..

Akrebe nasıl saygı duymamki..tamam tepeden tırnağa kusurla işlenmiş gibidir lakin..

lakin bir o kadar da iyiliksever,şerefli bir insandır..ve çok güçlü bir karakteri vardır..ve güçlü bir karakter benim için en önemli kriterlerden biridir..çünkü hani denir ya:aptal dostun olacağına akıllı(yada güçlü karakterli)düşmanın olsun..

Evet akrep deyince ilk aklıma gelen ve bende sonsuz bir saygı uyandıran güçlü karakteridir..

Kullanıcı avatarı
ashlı
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen ashlı » Çrş 22 Tem, 12:01

Akrep kusurdan yapılmış gibidir... Belki de bu kadar güçlü olmasının, ayaklarının yere sağlam basmasının nedeni budur..
Kusurlardan yapılmış olması.. Bütün kusurlarını, zayıf yönlerini ve zaaflarını bilmesi yani bunların farkında olması..
Pek çok insan bihaberken kendilerinden...
I'd like to run away from you.
But if you didn't come and find me..
I would die..

Dinsomer

Okunmamış mesaj gönderen Dinsomer » Cum 17 Kas, 09:54

I want to study about this story very much. It would be great for the guys to educate me.