efsAne bela yeniden aranızda)))))

Her nereden ve hangi diyardan gelmiş olursanız olun; Hangi biçimde, hangi kılıkta, hangi renkte, hangi düşüncede olursanız olun Aramıza Hoş Geldiniz.
Bu diyar Özgür düşüncenin ve Tüm renklerin Diyarıdır.
Hoş Geldiniz.
Kullanıcı avatarı
huysuz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

efsAne bela yeniden aranızda)))))

Okunmamış mesaj gönderen huysuz » Sal 27 Mar, 19:14

ResimArkadaşlar kısada olsa sürgünüm bitti :D yeniden belanız olmaya geldim gece rüyanızda gündüz aklınızda olacağım :D

Cevap yazarken düşün ve öyle yaz. Konuşmadan önce anla ve öyle konuş.

Kullanıcı avatarı
onurxt
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen onurxt » Çrş 28 Mar, 08:50

Hoşgeldin, safalar getirdin sevgili huysuz. : ))
Rahman Rahim olan Allah'ın adıyla

1. Asra andolsun;
2. Gerçekten insan, ziyandadır.
3. Ancak iman edip salih amellerde bulunanlar, birbirlerine hakkı tavsiye edenler ve birbirlerine sabrı tavsiye edenler başka. (ASR SURESİ)

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Çrş 28 Mar, 09:28

Hoş gelmişsin kardeş..

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Çrş 28 Mar, 12:37

allah aşkına bu kez akıllı olda zor durumda bırakma kimseyi hoş geldin gıcık huysuz: )

Kullanıcı avatarı
onurxt
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen onurxt » Çrş 28 Mar, 17:32

: ))
Rahman Rahim olan Allah'ın adıyla

1. Asra andolsun;
2. Gerçekten insan, ziyandadır.
3. Ancak iman edip salih amellerde bulunanlar, birbirlerine hakkı tavsiye edenler ve birbirlerine sabrı tavsiye edenler başka. (ASR SURESİ)

Kullanıcı avatarı
huysuz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuz » Çrş 28 Mar, 19:34

allah aşkına bu kez akıllı olda zor durumda bırakma kimseyi hoş geldin gıcık huysuz: )

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Çrş 28 Mar, 19:39

Huysuz neden sürgün edildi ben anlamadım?

Gerçekten böyle gizli kapaklı konuşmaları yada olayları pek anlayamam.
"ALEM HEPİMİZE YETER, BİR LOTUS MU FAZLA GELDİ?.."

VE YİNE DİYORUM: "İLLAKİ İNSAN OLMAK"..

Kullanıcı avatarı
huysuz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuz » Çrş 28 Mar, 20:03

Huysuz neden sürgün edildi ben anlamadım?

Gerçekten böyle gizli kapaklı konuşmaları yada olayları pek anlayamam.
sen açılmamış bir gülsün açılırsam sende açılırsın ki ben senin açılmanı istemem solarsın diye :idea:

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Çrş 28 Mar, 22:53

Aşka sürgün bıraktın yüreğimi senden sonra. Daha kaç zaman bu sürgün, Sevda yanığı iz bıraktı bak, aynı iz değil mi sendeki. dersem yalandır: )

çık dışarıııı,çık diyorumm: )

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Prş 29 Mar, 00:10

sen açılmamış bir gülsün açılırsam sende açılırsın ki ben senin açılmanı istemem solarsın diye
ben bu cümleyi de anlamadım..portaldakiler beni olduğumdan zeki sanıyor.Yada bir müneccim.

Sanırım bir iltifat bu.Teşekkür ederim Sevgili Huysuz.Aramıza hoşgeldin yeniden.. :P

Ama ben ne zaman gittin,niye gittin,neden gittin hala anlamadım..Portalda sürgün cezası mı var?Ozaman beni de sürgün edermisiniz,insanlar burada yazdıklarımı doğru anlayınca bu sürgün sona ersin mümkünse..inanın kaç gündür öksürüğüm,halsizliğim geçmedi..bu portal öldürecek bigün beni..sürgün vermezseniz tatile çıkacağım büyük ihtimalle..ama sürgün daha dokunaklı ve asil bir ceza olurdu..anlatamamamın cezası..bir şiiir vardı,buraya çok uyuyordu..aklıma gelmedi..

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Prş 29 Mar, 00:22

çık dışarıııı,çık diyorumm: )
Poison

Yazdıklarından anladığıma göre Huysuz Kardeşimi çok seviyorsun..hemde epeyce çok..Çok dokunaklı yazmışşın çünkü.

Ama sonunda neden kovuyorsun ki yüreğinden,hemde şiddet ve hiddetle..şaka mı gerçek mi anlamadım..Dedim ya,bu portaldaki herkes bir muamma..Benim gibi bir insan sarrafı bile çözemiyor sizi..Ah akrepler siz ne zor ve anlaşılmaz insanlarmışşınız.aranıza yeni geldim.ama birkaç ayda iflahımı kestiniz,hastalığa kaldım..üstelik ben de bir akrep olduğum halde..çevremdeki herkese aman diyorum akreplerden uzak durun..geçen genç kızlara söyledim.onlar daha ben akrep demeden akrep erkeğine girmesinlermi?İnanmazsınız ben bile bu kadar korkunç şeyler söyleyemezdim.Kızlar tek kelimeyle özetlediler:Akrep erkeğinden uzak durun..başka söze ne hacet..

Ama kadınına bişey demediler..demeyince ben de cesaret ettim,akrep etkisinde olduğunumu söyledim.A, ne şirin akrep dediler..yay burcu olmamın faydası işte..akrebi en güzel kamufle eden burç..çünkü tatlı insanlardır yaylar..ve bu tatlı insanın akrep olduğu kimsenin aklına gelmez..konuyu çok mu dağıttım..hiç de değil..Konu benim anlamamamdı..ve anlamamaktan bahsettim..
En son lotus2 tarafından Prş 29 Mar, 01:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Prş 29 Mar, 00:39

sen açılmamış bir gülsün açılırsam sende açılırsın ki ben senin açılmanı istemem solarsın diye
Bu konuda şunu da söylemeliyim:

Avatarım bir gül goncası değil,lotus çiçeğinin açmamış hali ki lotus çiçeği xelnx'in dediği bilgiyle,ruhsal gelişmeyle açan bir çiçek..ve ben bu düzeye ölene dek geleceğimi hiç sanmıyorum..

Portalda lotus çiçeği bi defa açtı..şükrettiğim ama gerçekten şükrettiğim bir günde açtı..ben şükretmeyi bu yaşa geldim yeni yeni öğrenmeye başladım..zararın neresinden dönersen kardır deyip buna da şükrediyorum..

Ve lotus goncası yeniden açar mı?Belki açar..Belki bilgiden değil,yine şükürden açar..neyin şükründen derseniz:Derim ki Doğru anlaşılmamın şükründen..
"ALEM HEPİMİZE YETER, BİR LOTUS MU FAZLA GELDİ?.."

VE YİNE DİYORUM: "İLLAKİ İNSAN OLMAK"..

Kullanıcı avatarı
huysuz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuz » Sal 10 Nis, 15:23

Ve lotus goncası yeniden açar mı?Belki açar..Belki bilgiden değil,yine şükürden açar..neyin şükründen derseniz:Derim ki Doğru anlaşılmamın şükründen..
çok açıklayıcı sözlerle kendini anlatmışsın kendini tanıt deseydim bukadar öz olurmuydu bilemem.ama ruh yapının sana verdiği enerjiyle kendini tanımlamışsın.benim için neden gittiğim deyil.şu an burada sizlerle olmam önemli.kişi haddini aşarsa cezasını çeker.ben haddimi aştımmı bilemem ama aşmışım demektir.kısada olsa bir anlaşılmazlık oldu ve çözüldü.önemli olanda bu.portalda sürgün yok.portalda uzaklaştırma var.buda poratlımızın kutrarlarından biri.kendini iyi tarif edrsen her yerde kucak açılır.önemli olan anlatmak ve açıklayıcı olmandır arkadaşım.kelimeler karıştı ama yinede anlamışsındır.