Herkese merhaba

Her nereden ve hangi diyardan gelmiş olursanız olun; Hangi biçimde, hangi kılıkta, hangi renkte, hangi düşüncede olursanız olun Aramıza Hoş Geldiniz.
Bu diyar Özgür düşüncenin ve Tüm renklerin Diyarıdır.
Hoş Geldiniz.
Karacehennem

Herkese merhaba

Okunmamış mesaj gönderen Karacehennem » Pzr 17 Tem, 00:57

Merhaba arkadaşlar. Bu siteyi bulmadan ve akrep burcu hakkında araştırma yapmadan önce burçlara fazla inanmıyordum. Ben de burcumun çabuk sinirlenme, hassaslık, az konuşma, sezgi gücü, analiz yeteneği, farklı hissetme.... vs gibi özelliklerini taşıyorum ve bu özelliklerin bazılarından hoşnuttum. Bazılarından nefret ediyordum, bazılarını merak ediyordum ve bazıları için de psikoloğa gitmeyi düşünüyordum. :) Ama siteyi bulalı ne yapmam gerektiğinden emin değilim. Bir akrep olarak benim de bazı amaçlarım var ve bunlar için uğraşmaya devam etmem gerektiğinden de emin değilim. Emin olduğum tek şey var, kendimle ilgili bazı kararlar almadan önce, ilk kez kendim gibi insanları bulmuşken sizlerin deneyimlerinden ve düşüncelerinden faydalanacağım ve burcum hakkında daha fazla araştırma yapacağım. Bu kadar! :)

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Re: Herkese merhaba

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Cum 12 Ağu, 22:20

Kendini bilen bütün Alemi bilir. Çok uzun zamandır insanlar kendilerini tanımayı bıraktıklarından beri kendileri gibi değil birilerinin istedikleri gibi olmaya zorlanıyorlar veya mecbur bırakılıyorlar. Okulda, TV'de, Gazetelerde, Dergilerde vs. Sürekli bir yönlendirme ve imajinatif saldırı söz konusu. Kişi eğer önce kendisini tanır neden neyi nasıl yaptığını bilirse daha sağlam adımlar atmış olacak saldırılara karşı da güçlü bir kalkan oluşturacaktır.

Hem dinen hem de ilmen Burçlar haktır ve Allah'ın insanların kendilerini tanıyabilmeleri amacıyla verdiği bir ilimdir. Eğer kendinizi yeterince tanımış ve eksikleri görmüşseniz psikoloklarda dahil her konuda yardım alınabilir tabi ki.
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Cum 12 Ağu, 22:21

Ayrıca www.akreportal.com adresinde üye alımı başladı oradaki arkadaşlardan da yardım alabilirsiniz.
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Queen

Okunmamış mesaj gönderen Queen » Çrş 26 Mar, 12:50

Eskisi gibi horoskop yorumlarına başlasanızda bizde kendimizi daha iyi tanısak akrepler olarak derinlerimize inmeye ihtiyacımız var

Gradagon

Okunmamış mesaj gönderen Gradagon » Sal 31 Oca, 06:40

Understanding may be different, but it's similar to your comments and not different at all.