İşte Buuuuu..

Aramıza Yeni Katılan Ardaşlar İçin Selamlama ve Tanışma Bölümü.
AlevGözlü

İşte Buuuuu..

Okunmamış mesaj gönderen AlevGözlü » Sal 23 Ara, 15:33

Bu siteyi açanı yürekten kutluyorum böyle bir siteyi görünce çok mutlu oldum.Akrep burcunu anlatmaya kelimeler yetmiyor Akrep burcunda doğmak öyle bir imtiyaz öle bir ayrıcalık ki bu burçta doğanlar Allah'a ne kadar şükretse inanın azdır.Bütün burçlar bir yana Akrep bir yana .Akrep burcunda inanılmaz bir cevher var hangi birini sayayım liderlik ruhunumu sezgisel ve ruhsal güçlerinimi cesaretinimi sadakatinmi kötü yolda girdiğinde kimsenin kolay kolay zaptedemeyeceği kavgacı ruhunu ve güçlü fizğinimi Akrepte yok yok olmassa bile onu yürekten istemesi yeterli inanılmaz kabiliyetler kesbediyor bakışları cazibesi bile yeterli Ben şimdi hangi bir özelliğini anlatayım ki sayfalar dolusu yazıp çizmem gerekecek buranında tanışma ve selamlaşma faslı olması münasebetiyle bütün akrepdaşlarımı sevgiyle selamlıyor ve kucaklıyorum..Hepinize merhabalar.....Yalnız ben çok yoğun biirisiyim ama fırsat buldukça forumun değişik bölümlerine yazıp çizeceğim bilgilerimi sizinle paylaşacağım..

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Re: İşte Buuuuu..

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Prş 26 Şub, 23:49

AlevGözlü yazdı:Bu siteyi açanı yürekten kutluyorum böyle bir siteyi görünce çok mutlu oldum.Akrep burcunu anlatmaya kelimeler yetmiyor Akrep burcunda doğmak öyle bir imtiyaz öle bir ayrıcalık ki bu burçta doğanlar Allah'a ne kadar şükretse inanın azdır.Bütün burçlar bir yana Akrep bir yana .Akrep burcunda inanılmaz bir cevher var hangi birini sayayım liderlik ruhunumu sezgisel ve ruhsal güçlerinimi cesaretinimi sadakatinmi kötü yolda girdiğinde kimsenin kolay kolay zaptedemeyeceği kavgacı ruhunu ve güçlü fizğinimi Akrepte yok yok olmassa bile onu yürekten istemesi yeterli inanılmaz kabiliyetler kesbediyor bakışları cazibesi bile yeterli Ben şimdi hangi bir özelliğini anlatayım ki sayfalar dolusu yazıp çizmem gerekecek buranında tanışma ve selamlaşma faslı olması münasebetiyle bütün akrepdaşlarımı sevgiyle selamlıyor ve kucaklıyorum..Hepinize merhabalar.....Yalnız ben çok yoğun biirisiyim ama fırsat buldukça forumun değişik bölümlerine yazıp çizeceğim bilgilerimi sizinle paylaşacağım..
Teşekkürler içtenliğiniz için.
Aramıza Hoş Geldiniz
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
akrep_S_26
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Re: İşte Buuuuu..

Okunmamış mesaj gönderen akrep_S_26 » Cum 06 Mar, 16:07

Evet çok içten yazmışsınız. Hoşgeldiniz.

“Selamlama” sayfasına dön