merhaba arkadaşlar & Elveda sessizliğim

Aramıza Yeni Katılan Ardaşlar İçin Selamlama ve Tanışma Bölümü.
Kullanıcı avatarı
AsrIn YakIşIkLIsI

merhaba arkadaşlar & Elveda sessizliğim

Okunmamış mesaj gönderen AsrIn YakIşIkLIsI » Cum 19 Ara, 21:42

Forum'a yeni katıldım.buradaki çoğu arkadaşımı tanıyorum.Aranızda olmak beni mutlu edecektir.Herkese ßenden SeLam oLsun~
En son AsrIn YakIşIkLIsI tarafından Cum 29 May, 19:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Sahip oLaßiLeceğimiz şey ßudur.. Sahip oLamayacağımız şey ßudur..

Hayat ve ölüm,dil'in gücündedir ~

Kullanıcı avatarı
elemor
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Re: merhaba arkadaşlar

Okunmamış mesaj gönderen elemor » Çrş 14 Oca, 23:26

hoşgeldin. burası çok soğumuş sanki no frostun fişini kim taktı :D

Kullanıcı avatarı
AsrIn YakIşIkLIsI

Okunmamış mesaj gönderen AsrIn YakIşIkLIsI » Pzr 24 May, 20:25

Buranın teknik özellikleri diğer sitelerden daha güzel aslında,Kralımız bir kaydırma yapıp birleştirirse orayla burayı daha esanslı olabilir 8)

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Pzr 24 May, 22:54

sevgili asrın erkeği hoşgeldiniz:=)
bir yerden aşinayım size ama nereden:=)
sevgili asrın aman ha kral duymasın , özel mesaj da belirtmişim zaten,
sağolsun kral burayı benim için hazırladı ama ben burada kendimi gurbet içind egurbette gibi hissettim, sanırım portala alıştım ondan belki de...
ve buradan negatif bir enereji aldım o yzüden bir projemiz vardı burası için onu iptal ettik, sonuçta burasıda bizim orasıda bizim, istediğin zaman gel yaz paylaş:=)
burası bzilerin mezarlığı,:=)

Kullanıcı avatarı
AsrIn YakIşIkLIsI

Okunmamış mesaj gönderen AsrIn YakIşIkLIsI » Pzr 24 May, 23:13

daha düzenli burası,ben artık buraya takılıcam, :roll: kabuğuma çekilmek için ideal mezarlık : )

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Pzt 25 May, 15:18

emekli yazdı:sevgili asrın erkeği hoşgeldiniz:=)
bir yerden aşinayım size ama nereden:=)
sevgili asrın aman ha kral duymasın , özel mesaj da belirtmişim zaten,
sağolsun kral burayı benim için hazırladı ama ben burada kendimi gurbet içind egurbette gibi hissettim, sanırım portala alıştım ondan belki de...
ve buradan negatif bir enereji aldım o yzüden bir projemiz vardı burası için onu iptal ettik, sonuçta burasıda bizim orasıda bizim, istediğin zaman gel yaz paylaş:=)
burası bzilerin mezarlığı,:=)
Şu cümle ile başlamak istiyorum:Aşkolsun emekli..

Hiç Mavi Lotus olan yer negatif olurmu?...olrmu?..

Bence eski diyar düşünsün bunu..oraya gönderdi negatifi lotus..beraberinde getirdi yay burcunun sonsuz pozitifini..sonsuz umudunu..

Burası ölüler şehri evet..Evet lotus da ölü artık..ve bu yüzden zaten burada..ama O'nun ölümü diğer ölümlerden biraz farkılı olacak elbette..çünkü O saf kan akrep değil..O hem ölü hem de yaşamakta..

ama elbette ölüme daha yakın..evet hayat belirtisi var..o da sonsuz umudundan gelmekte...sonsuz umudu ona küçüçük bir hayat vermekte..

emekli diyorsunki lotus burayı yeniden dirit:bunu yapmayacağım elbette..çünkü ölmek yaşamaktan çok daha güzeldir bilirsin..

Belki buradan aldığın negatif enerji değil ÖLÜMÜN ALIŞILMADIK KOKUSUDUR...ALIŞILMADIK ENERJİSİDİR..

Gerçi sen de bir ölüsündür bilirim..ama dedimya:herkes her şeyi farklı algılar..

ben burayı sevdim..çünkü huzurlu bir yerdi ilk geldiğimde..belki de ilk geldiğimde beni karşılayan sonsuz sayıdaki lotus çiçekleriydi bana burayı sevdiren ve huzur veren..

aslında anlatamadım asıl söylemek istediklerimi..zaman gerek bunun için..ve her nekadar zamanım bol görünsede oradan aslında benim için zaman çok kısıtlı..neyse başka bir gün belki ne demek istediğimi anlatabilirim..
"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Pzt 25 May, 19:15

sevgili lotusum buraya sırf senin için geliyorum inan bana,
ne bileyim alamadım buradan bir enerji
aynı şekilde benim bir blogum var amatörce başlayan ve zaman içinde profesyonelce uğraşıalrım verdiğim bir blog, ve bir web şirketi benim için com.uzantılı hereşyi isim hakkı bana olan nbir site haırlıyor ve ben bloga öyle alışmışım ki, o site işini dondurdm ilgilenmiyorum bile, web firması resmen bana yalvarıyor lütfen hece hanım içeriğini doldurun ana sayfa tasarımı yapalım diye ama deidm ya bir şeyler aldım negatif ve blogumdan kopamıyorum, yaratmak fiili insanda da olan bir fiildir sanırım bloga bu gözle gördüğüm için kıyamıyorum...

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Sal 26 May, 18:07

Belki de artık ben burdayım diye silinir bu blogda..

Bence buranın tek nagatifliği çok sessiz oluşu..Hepsi bu bence..

ve sessizlik çoğu zaman sesden daha iyidir..Çünkü ses çok negatif içerir..

inşallah bu sesizlik uzun sürer burada..

Kullanıcı avatarı
AsrIn YakIşIkLIsI

Okunmamış mesaj gönderen AsrIn YakIşIkLIsI » Cum 29 May, 19:36

MAVİ LOTUS yazdı:Belki de artık ben burdayım diye silinir bu blogda..

çok haklı :!:

Kullanıcı avatarı
AsrIn YakIşIkLIsI

Re: merhaba arkadaşlar & Elveda sessizliğim

Okunmamış mesaj gönderen AsrIn YakIşIkLIsI » Cum 29 May, 19:44

hem bir merhabayı hem de kabuğumdan çıkıp kurtuluşa ereceğim şu zamanlarımı sizlerle paylaştığım için kendimi şanslı hissediyorum,hem merhabayı,hem elvedayı kapsasın istedim bu sayfam,derin ve ıssız bir akrep için ideal bir ortam,herşey dilediğinizce olsun,sevenleriniz bol olsun,yıllar sonra dahi olsa unutulmayacak bir geçmişti,karşınızdaki derin ve ıssız akrebin gözleri ile karşılaşabilirsiniz,kaderinizde varsa kimbilir,belkide ..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Sal 02 Haz, 16:53

AsrIn YakIşIkLIsI yazdı:
MAVİ LOTUS yazdı:Belki de artık ben burdayım diye silinir bu blogda..

çok haklı :!:
Hangisi haklı varlığım mı yokluğummu?..

Ama yukarıdaki eski düşüncemdi..tam tersine sanırım varlığımla ebedi olacak bu blog..

ve sesler duymaya başladım geldiğim ilk günden beri..sessizlik güzel ama sesler güzel oldukça ses de güzel..ki zaten buradaki sesler çok değil..arada sırada bilmediğim ve tanımadığım ve belki de hiç bilip tanımayacağım insanlar gelip yararak ama fazla da ses yapmadan gidiyorlar buradan..varlıkları yoklukları belli olmadan yani..yani sessizliği pek fazla bozmadan..

özetle:ne olursa olsun lotusu seviyorum..çünkü herkes sevgiyi hakeder..herkes..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 09 Ara, 18:14

Şimdi anladınız mı neden akrep sitesinden gştmemekte inat etmemi. İyiki kalmışım. Gerçi gitmek gibi bir seçenek hiç vermedim kendime. Ama şunu da düşünmüştüm. Ya ne gerek var dedim, rahatsız etmeyim, gideyim,demiştim.Yani değer verdiğim ve saygı duyduğum için rahatsızlık vermekten korkmuştum. Evet o kadar iyi niyetli ve asildim. Hala öyleyim....

Son aylarda ölüm meleği sanki evimde. Ölümcül bir hastalığa tutuldum sanırım. Hatta bir kaç tane hastalık var bunu tetikleyen. Kan damarlarım beynime hücum ediyor sanki. Ve nefessiz kalıyorum. Bunu sayısız defa yaşadım ve az önce en sevdiğim odanın kapı aralığından sanki ölüm meleğini gördüm. Ben hayal gören biri değilim. Ama bir gölge gördüm sanki. Ama sakil ve çirkin değildi. Ama negatifti. Sanki iblis ruhani bir hal ile gelmişti. Ama iblis değildi bence. İblis ölüm meleği olamaz çünkü. Ölüm meleği tektir. Azraildir adı. Ama sevimsiz değildi. Nefessiz kaldığım anda gördüm. Dehşet verici. Öteki boyut yani öldüğümüzde gideceğimiz öteki dünya, size yalvarıyorum. Ölüm meleği bana biraz daha müddet verebilir mi. Çünkü okuyacağım epeyce kitap, yaşamadığım az huzur var. İçimdeki bir ses ölüm zamanın değil diyor;hem de çok güçlü şekilde beni uyarıyor... O ses hiç yanılmadı!...
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 10 Ara, 12:25

Tünaydın antates takım yıldızı/tünaydın akrepırtal/tünaydın akrep-burcu. Com sştedi/tünaydın indigo ve kristal gençlik(en başka elimin kızı kristal ümmü), tünaydın, tünaydın, tünaydın lar herkrşe!? /
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 10 Ara, 12:32

Öüm çiçeği aldın karamandan anneme, kadımoatı sandım. Molla fenari CD sinden aldım. Çiçekçi ejderha burcuyu. Yöneticinin doğum tarihi. Lotus olduğumu bildiğini söylemediği kaldı. Hiç iyi davranmadı. Ben o çiçeği almazdımda, neyse. Balkonda geçen yıl bir drğil epeyce çiçek vardı annemgilin balkonunda. Evet babam sağdı ve anneme sürekli baskı yapıp eziyet etmiş. Babam takıntılı bir başaktı.dğzdminş bozan her şeyi sakil görür. Atmak istemiş çiçeklerin hepsini. Onları kızın jandarma hürriyet aldı demiş. At da gör demiş. BBam korkmaz benden. Ama böyle kilit zamanlarda evi yıkar adına bağırıp çağırırım ve emin olun ikisininde tıkı çıkmazdı böyle zamanlarda. Taki annem sen bize bağıracak kadar oldun mu derdi. Ne nokktada mı. O günün anlam ve önemine bağlı. Diyelim Hasan evde. Hasan efendi çocuk. Evlendirdi, hala adam olmadın derdi. Gibi gibi...
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com