Burçların illallah dedirten özellikleri

Burçlar Hakkında Genel Bilgiler
Kullanıcı avatarı
AlOnE_SeRsErİ
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Burçların illallah dedirten özellikleri

Okunmamış mesaj gönderen AlOnE_SeRsErİ » Sal 01 Mar, 00:36

Koç: Sana kalsa dünyada herkes aptal, bir sen akıllı! Millete öğütler verip ukalâlık taslar, önüne yemek koysan beğenmez. Allah düşmanların başına vermesin...

Boğa: Sen ayrı bir panel konususun. Kafayı iş yapmakla bozmuşsun, sanki dünyayı sen kurtaracaksın! İnatçı mı inatçı, dik kafalı... Komünizm bitti kardeşim!

İkizler: Sen hızlı ve pratik düşünebiliyorsun ama kendinden çok şey verip karşındakinden az şey bekliyorsun, yani akıllı geçinme! Ayrıca çoğu şizofrenin de ikizler burcundan çıktığı söyleniyor, bilgine...

Yengeç: Sen sempatik ve başkalarının problemleriyle ilgilenir görünmeye çalışan son derece yapmacık birisin. Ama biz bu sahte şirinlik numaralarını yemeyiz. Bu arada akıl hastanelerindekilerin %90'ınm yengeç burcu olduğu söyleniyor. Haberin olsun!

Aslan: Sen kendini dünyanın zirvesindeki kusursuz insan sanmaya devam et. Millet senle ne dalga geçiyor, haberin yok. Tenkide hiç gelemeyen, kendini beğenmiş zavallı aslan parçası... Sen kendini bir odaya kapat ve hayatının geri kalanını duvarı seyrederek geçir bakalım.

Başak: Sen pek aklı başında otoriter biri olduğun için dağınıklığı sevmezsin değil mi? Ama senin her tarafı didik didik kontrol etme huyundan millete fenalık geldi! Gayet soğuk, ruhsuz tipsin maalesef. Zaten telefon görüşmesi yaparken uyuyakalabilen birinden başka ne beklenir ki?

Terazi: Sen sanatçı ruhlu olduğun için apayrı saçma bir boyutta yaşıyorsun. Böyle aklı bir karış havada gezen adamın iş bulması pek muhtemel değil, ömrünün sonuna kadar aylak aylak gezersin, sonunda da her büyük sanatçı gibi "Kimse beni anlamadı!" diye çıldırırsın, yarım aklın da gider.

Akrep: Sen hele sen! Tuhafların içinde en tuhaf olan! içten pazarlıklı, kıskanç, ahlâk anlayışı sıfırın altında! Çoğu Akrep'in eninde sonunda korkunç bir cinayete kurban gittiğini duymuş muydun?

Yay: Sen herşeyin iyi tarafını gören şen şakrak bir tipsin, kendini buna alıştırmışsın ne de olsa; yeteneksizliğini ve talihsizliğini başka türlü örtemezsin değil mi? Seni adam yerine koyup bu kadar yazanda kabahat..

Oğlak: Sen tutucu ve risk almaktan kaçan birisin. Böyle biri dünyada ne diye yer işgal eder ki! Şöyle bir etrafına bak bakalım, hangi kayda değer insanın Oğlak burcundan çıktığı görülmüş?

Kova: Sen güya çok atak birisin ya, birşeyi elde etmek için her türlü yalanı söylüyorsun. Ama yalanı bile beceremiyorsun. Aynı hataları döne döne yapıyorsun, çünkü kafan almıyor. Ne sinirleniyorsun? Doğruları söyleyince kabahat oluyor değil mi?

Balık: Maşallah, senin hayal gücün pek gelişmiştir. Devamlı FBI'dan, ClA'den birilerinin peşinde olduğunu düşüne düşüne sonunda kafayı yiyeceksin. Ama sen en iyisi hayallerinle baş başa kal, nasılsa arkadaşlarının arasında en ufak bir dikkat çeken tarafın yok. Kendine güveni olmayan öyle sessiz sedasız bir tipsin işte..

Kullanıcı avatarı
GizemScor

Okunmamış mesaj gönderen GizemScor » Sal 01 Mar, 00:44

"Akrep: Sen hele sen! Tuhafların içinde en tuhaf olan! içten pazarlıklı, kıskanç, ahlâk anlayışı sıfırın altında! Çoğu Akrep'in eninde sonunda korkunç bir cinayete kurban gittiğini duymuş muydun?"

Çok güldüm. Bir ara bunların benzerini okumuştum. Tekraren çok güldüm.

Kullanıcı avatarı
Kordugum
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen Kordugum » Sal 01 Mar, 15:52

Korktum ya . :D
Karanlığın Perdesi Bütün Kötülüğü Örtemez !

Kullanıcı avatarı
idam_mahkumu
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen idam_mahkumu » Sal 01 Mar, 19:43

WAV ANASINI, İÇİME Bİ KORKU DÜŞTÜ, ŞOOOMMM AĞIZLI ERDEM, EĞER CİNAYETTEN ÖLÜR MÖLÜRSEM GÖRÜRÜM BEN SENİ..
İnerken Aklıma Bir Karaperde, Herşey Yeniden Başlar Bittiği Yerde...

Kullanıcı avatarı
AlOnE_SeRsErİ
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AlOnE_SeRsErİ » Sal 01 Mar, 22:15

KOTUYE BİSİ OLMAZ :)

Misafir

Okunmamış mesaj gönderen Misafir » Cum 04 Mar, 19:26

Bencede kötüye bir şey olmaz. Ama şu da var ben kötü olduğuma inamıyorum.Ama inşallah öyle bir cinayetin kurbanı olmak istemem yoksa öbür tarafta intikam hırsından ölürüm valla. :lol: Gerçi o zaman zaten ölmüş olacam ama yinede dayanamam gelirim ve öcümü alırım en psyco biçiminde hemde:D
Bir de sormak istediğim bir şey var: bir yerde bir yazıda okumuştum. akrep burcunda doğan insanların doğumundan kısa bir süre önce veya sonra akrabalarının arasından birin öldüğü gibi bir şey duydum.enterasan bir olay ama ben öyle bir bulguya rastlıyamadım.sizde öyle bir durum var mı acaba merak ettiimde..

Kullanıcı avatarı
Ayse

Okunmamış mesaj gönderen Ayse » Cum 04 Mar, 19:37

ben akrep degilim, ama sene herseye inaniyon ha, yok oyle bisey, ne alaka,Allah her akrep doguranlardan bi can verip bi can alsaydi oOoo
o aylarda kim bilir kaç tane ölu oludu !!
KaHBe DoSTuN oLaCaGiNa_DeLiKaNLi DüSMaNiN oLSuN

Kullanıcı avatarı
AlOnE_SeRsErİ
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AlOnE_SeRsErİ » Cmt 05 Mar, 01:41

oylede gercek bisi ama bu olay !!

Kullanıcı avatarı
Ayse

Okunmamış mesaj gönderen Ayse » Pzr 06 Mar, 21:42

hayir sanmam, gerçi eminim boyle bisey olamdigindan
KaHBe DoSTuN oLaCaGiNa_DeLiKaNLi DüSMaNiN oLSuN

Kullanıcı avatarı
AlOnE_SeRsErİ
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AlOnE_SeRsErİ » Pzr 06 Mar, 23:51

O zaman git kendini damdan at biraz arastır

Kullanıcı avatarı
smuglers
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen smuglers » Pzt 07 Mar, 03:12

durun arkadaşlar kendinizi damdan atıp denemye gerke yok.eceleliyle ölen bir akrep araştırın.bu daha mantıklı bence. :twisted:
(o misafir yazısını daben atmıştım sign in olmayı unutmuşumda.
:D )
ben o dediğim olayı bir yazıda okumuştum onu bulmaya çalışacağım.
tabi bu olay doğru olmayabilir.zaten bende öyle bir ölüm falan olmamış ben doğduğum senelerde.
Fire from the black shadows......

Kullanıcı avatarı
Şehvet
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Şehvet » Pzt 07 Mar, 03:30

Akreplerin hayatları gerçekten de garip. Astrologları en çok şaşırtan burç. Bunları akrep olduğum için yazmıyorum. Tam olarak hatırlamıyorum ama Bir akrep dünyaya gelmeden bir veya iki sene önce yakın bir akrabası ölürmüş. Bir akrep öldükten sonra da bir kaç yıl sonra mutlaka yakınlarından birinin bir çocuğu olurmuş. Tam olarak hatırlamıyorum yazıyı uzun süre önce okumuştum Burçların özelliklerini anlatan bir sitede görmüştüm sanırım. Ama genel olarak buna benzer bir şeylerdi. Bu tüm akreplerde oluyor mu bilmiyorum ama bizim ailede sanırım benzeri durumlar yaşandı. Babam vefat etmeden bir yıl önce Babamın annesi vefat etti. Onun vefatından tam bir yıl sonra Yeğenim dünyaya geldi (akrep burcunda) ve yeğenimin doğumundan bir yıla yakın bir sürede de Babam vefat etti.

Akreplerin korkunç bir cinayete kurban gitmeleri meselesi ise. Akreplerin korkusuz, cesur ve Macera perest olmalarından kaynaklanıyor. ve gerçekten de öyledir. Genelde akrepler fazla yaşamazlar. Ya sigara, içki, zamanında umursamadıkları hastalıklardan veya başlarına gelen bir beladan karşı tarafa yatay geçiş yaparlar.
"Eğer bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir"

Akrep Krallığı

Kullanıcı avatarı
AlOnE_SeRsErİ
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AlOnE_SeRsErİ » Pzt 07 Mar, 11:16

saol sehvet

Kullanıcı avatarı
Akrep_Sibel
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Akrep_Sibel » Prş 10 Mar, 00:08

Şehvet! Karizma, Klas ve Sarı Kart?
"Ve Bir Gün Gecenin İçinden Acı Bir Çığlıkla Çıka Geldik. Dünya Bizi Bekliyordu. İki Kıskacımın Arasında Diz Çöktü ve Ayaklarıma Kapandı"

merve

Okunmamış mesaj gönderen merve » Pzt 21 Mar, 16:41

evet benim de doğduğumda yıl dayım ölmüş yani her halukarda bir akrep doğsa da ölse de bi yakını ölüyo demekki çok ilginç ilk defa akrep olmaktan korktum!