BURÇLARA GÖRE ANNELER

Burçlar Hakkında Genel Bilgiler
Kullanıcı avatarı
X_1
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

BURÇLARA GÖRE ANNELER

Okunmamış mesaj gönderen X_1 » Pzr 10 Ara, 01:11

KOÇ

Çocukla çocuk olan, yaratıcı ve "masalcı" bir annedir. Mükemmel bir oyun arkadaşıdır. Disiplin sağlamak ister ama öfkesini de çabuk unutur.

BOĞA

Çocukları büyüdükçe biraz "tatlı sert" olsa da bu anneler şefkatli ve koruyucudur. Yıllar içinde çocuklar için iyi bir arkadaş kılacaktır.

İKİZLER

Çocuklarını çok sevmesine rağmen onların kendisini kısıtlamasına izin vermez. Çocukları da onu örnek alıp bağımsızlıklarına düşkün kişiler olur.

YENGEÇ

Fedakar bir anne, çocukları için kabuğundan çıkıp güvenilir bir sığınaktır. Bu da, çocuğun dış dünyaya uyumunu zorlaştırabilir.

ASLAN

Kendi hayatını yaşamaktan vazgeçmez. İş ve çocuk dengesini kurar. Çocuklarıyla arkadaş olur, oyunlar oynar. Ancak, söz dinlemeyi de öğretir.

BAŞAK

Çok çabuk çocuk sahibi olmaz. Ama, anne olduğunda da disiplinli ve titizdir. Çocuklar ona güvenir ve sevildiğini bilir.

TERAZİ

Onun için çocukları eşinden sonra gelir. Ama, çok sevecen ve şefkatli bir annedir. Gerektiğinde serttir. Çocuklar eşini dinlemezse öfkelenir.

AKREP

Çocuklarını sevmesine rağmen sevgisini gösteremeyebilir. Çocuklarının yüksek hedefleri olmasını ister. Ama, onların kusurlarını da görmez.

YAY

Çocuklar için iyi bir arkadaştır. Önceleri biraz korksa da bu işi iyi yapacaktır. Çocuklarının kendisi gibi dürüst ve neşeli olmalarını sağlar.

OĞLAK

Çocuklarıyla ilgilenir, onları dinlemek isteyecektir, ama öpücükler dağıtmayacaktır. Çocuklar özgürlükleri için mücadele ettiğinde gerginlik olabilir.

KOVA

Kendini o küçük insana adamak zor gelebilir. Sevgi gösterileri yapan bir anne değildir. Ama, ev ödevlerine yardım eden, eğlenceli bir kişidir.

BALIK

Küçüklüğünde mahrum kaldığı her şeye onların sahip olmasını ister. Aşırı hoşgörülü olması, disiplin kurmasını zorlaştırır

TÜRKİYE ATATÜRK'TÜR
ATATÜRK TÜRKİYE'DİR.

Herşey göründüğü gibi değildir....

Kullanıcı avatarı
SİYAH_AKREP
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SİYAH_AKREP » Pzr 10 Ara, 12:09

benim annem yengeç:) annemi çok seviyorum:)
"Metafizik açıdan dış dünyanla iç dünyan uyum içinde olduğu zaman, evren de rüzgarını senin kanatlarının altına üfler, sana yeni yeni hazineler yollar."

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Pzr 10 Ara, 17:01

benim annemde yengeç, gerçekten yengeç burcu anne çok farklıdır, çocuklarına çok derin bir sevgi duyarlar, anaçtırlar, yavrusuna çok iyi bakarlar. her anne bakar ama yengeç gibi derin olamaz.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
onurxt
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen onurxt » Pzr 10 Ara, 19:12

Anneler çok değerlidir, burcu ne olursa olsun anneler fedakar ve sevgi doludur bence.
Rahman Rahim olan Allah'ın adıyla

1. Asra andolsun;
2. Gerçekten insan, ziyandadır.
3. Ancak iman edip salih amellerde bulunanlar, birbirlerine hakkı tavsiye edenler ve birbirlerine sabrı tavsiye edenler başka. (ASR SURESİ)

SERÇE
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SERÇE » Sal 12 Ara, 15:25

Çocuklarım için sürekli kendimi sorgularım, kızarım kendime daha iyi neler yapmalıyımdım diye. Hiç yüksek hedefler falan istemiyorum. Tek istediğim onları mutlu, huzurlu ve kendilerine yetebilen bireyler olarak görmek.
Olmaz olmaz deme hiç.

Kullanıcı avatarı
dark
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Anneleri ele veren burçlar

Okunmamış mesaj gönderen dark » Pzr 02 Ara, 04:46

Astrolojik bilgiler, bize Ay'ın annelikle çok yakından ilişkili olduğunu gösteriyor. Ay'ın 28 günlük döngüsü, yani burçlar kuşağı olan Zodyak'ta bir turu tamamlaması, kadında mensturasyon, yumurtlama süresi ile örtüşüyor.

Burçlara göre doğurganlık

Astrolojik açıdan Ay, kendi doğum haritamızda Ay'ın bulunduğu burç, ev ve yaptığı açılar, genel olarak anne ile ilgili bilgiler verir. Ay - Yengeç bağlantısı sadece fiziksel açıdan değil, duygusal açıdan da annelik güdüsü ile sembolize edilir. Ay'ın konumu özellikle kadınlarda nasıl bir annelik ortaya koyduğu ile ilgili önemli bilgiler veriyor. Yeni yazı dizisinde burçlara göre doğurganlık göstergelerini bulabileceksiniz.

Nasıl bir annesiniz?

Koç: Zorlayıcı, çocuğa huzur getirmeyen bir anne.

Boğa: Sakin, kararlı, güçlü anne tipi.

İkizler: Meraklı, çocuğu sosyalleştiren anne.

Yengeç: Çocuğunu aşırı kollayan bir anne.

Aslan: Çocuğunu şımartan, kraliçe tipli anne.

Başak: Endişeli, dırdırcı, zayıf bir anne.

Terazi: Çocuğunu sosyal ortamlara sokan anne.

Akrep: Derin, duygusal baskı kuran, zorlukları olabilen bir anne.

Yay: Çocuğunu serbest bırakan, gelişimine açık duran bir anne.

Oğlak: Sorumlulukları sürekli hatırlatan, endişeli bir anne.

Kova: Çocuğu düşünsel açıdan eğiten, özgürlüğüne düşkün bir anne.

Balık: Aşırı fedakâr, hassas, değişken, verici anne.
Ey Hamza
Gördüğün Hiçbirşeyden Korkmazsın bu Doğru
Ama Heybetini Gizli Tut Zira
Yürüyüşün Ölümü Korkutuyor.

Kullanıcı avatarı
AyaSofya
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AyaSofya » Pzr 02 Ara, 16:24

Evet akrep annesi zor bir anne. Kuralci, detayci vs vs ve ben onu CooOOooKkk seviyorum : )
Gökten kalbe, kalpten dile, dilden kulağa,
Yaradana yakışır bir ilham olayım...
Ulaşayım sonsuzluğa....

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Pzt 03 Ara, 01:26

annem boğa burcu gerçekten çok sakin ve sabırlı bir anne...
bakalım biz nasıl anne olacağız : )
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
SuPerisi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SuPerisi » Pzt 03 Ara, 12:52

Annem Oğlak burcu, hooooooooo diyorum...
Ama benim minik kedimdir O .. : )
" LİDER, beyinde devrim yapan ve herkesi peşinden sürükleyen fikir ve ruhlar rüzgarıdır ... " Osman PAMUKOĞLU

.. ## ..Türkiye Cumhuriyeti 2007-2008 Turkcell Süper Ligi Şampiyonu Galatasaray Futbol Takımı .. ##..