Burçlar nasıl özür diler?

Burçlar Hakkında Genel Bilgiler
Kullanıcı avatarı
dilex
*Yılan*
*Yılan*

Burçlar nasıl özür diler?

Okunmamış mesaj gönderen dilex » Çrş 01 Mar, 00:26

KOC:
Bir kere butun Koc'lar dunya şekeri olduklarina inanirlar. ozur dilemelerini gerektiricek bişey yaptiklarini ya da soylediklerini hic duşunmezler. o yuzden dizlerinin ustune cokmek yerine basitce "ozur dilerim" derler.. bundan ne azi ne fazlasi

BOGA:
Bir hata yaptiklarinda insanlarla yuzyuze bakmaya cok cekinirler.. hem zaten olan olmuştur.. o yuzden Bogalarin ozur dilemedikleri icin kaybettikleri cok arkadaşlari vardir

IKIZLER:
Ikizler her ne yapmiş olurlarsa olsunlar, konuyu iyice derinlemesine bi araştirirsaniz mutlaka hakli cikacaklardir.. hakli olduklarini duşunmuyosaniz demek ki konunun yeterince derinine inmemişsiniz o da sizin sorununuz

YENGEC:
Bir Yengec'in ozur dilemesini bekliyosaniz buna pişman olursunuz... her konuyu mutlaka kendi taraflarina cevirmeyi bu kadar iyi beceren başka bir burc daha yoktur... sonunda bir bakmişsiniz yalvar yakar olan sizsiniz.

ASLAN: Bir aslan hatasini telafi etmek icin elinden ne geliyorsa yapar.. size cicekler alir, evinizin karşisindaki duvara kocaman harflerle BENI AFFET yazar, ayaklariniza kapanip yalvarir. sonunda affettiginiz zaman kis kis gulmeyi de ihmal etmez tabi, ne de olsa ona karşi koymak ne mumkun.

BAŞAK:
Başak hata yaptigi zaman ozur dilemekten cekinmez, ama bunu ne zaman yapacagini kendi kafasindan planlar.. herkesi kendileri gibi sandiklari icin boyledirler.. onlara gore iş işten gecmiş olsa bile sonucta ozur dilemiş midir, dilemiştir.

TERAZI:
Hata yaptiklari zaman bunu itiraf etmeye cekinmezler.. o kadar ictendirler ki zaten ozur dilerim demelerine firsat kalmadan siz affettiginizi soylemiş olursunuz.

AKREP:
Ozur dilemenin bir formalite olduguna inanirlar.. o yuzden bir telefon acmak ya da karşiniza alip konuşmak yerine kart ya da mail yoluyla ozur dileyen insanlarin cogu bu burctandir.

YAY:
Yay'larin kitabinda pişmanlik, ozur gibi şeyler yazmaz.. hatasiz kul olmaz şarkisi onlarin hayat felsefesidir. Başkalari onlara yanliş bişey yaptigi zaman da ayni tavri korurlar, cifte standart yapmazlar yani..

OGLAK:
Onlardan basit bir "ozur dilerim"le kurtulamazsiniz.. uzuuuun bir aciklama beklerler.. 7 sayfalik bir savunma yazip da sonunda onu tatmin edebilmişseniz ne mutlu.

KOVA:
Dunya tatlisi insanlardir.. hata yaptiklarini bilir ve saniyesinde durumu kurtarmak icin bişeyler duşunurler.. genelde de başarirlar .

BALIK:
Kolay kolay ozur dilemezler cunku onlara gore herkesin olaylara bakiş acisi farklidir.. bir Balık ve ozur dilemek ha? şansinizi zorlamayin.

BaZeN İsTeDiĞiN BiRşEyİn oLmAmAsI SeNiN İçİn bİr şAnStIr!!!!

KeNdİnİ ÇoK ZoRlAmA, En gÜzEl şEyLeR OnLaRı eN Az bEkLeDiĞiNdE OlUr!!!

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Çrş 01 Mar, 08:57

aynen öyle :)
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Çrş 01 Mar, 15:47

doğru valla :)

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Çrş 01 Mar, 16:18

valla ne desem yalan olur ??? :seytani

Kullanıcı avatarı
dilex
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen dilex » Çrş 01 Mar, 18:14

walla bana aynen uyuyo :D
BaZeN İsTeDiĞiN BiRşEyİn oLmAmAsI SeNiN İçİn bİr şAnStIr!!!!

KeNdİnİ ÇoK ZoRlAmA, En gÜzEl şEyLeR OnLaRı eN Az bEkLeDiĞiNdE OlUr!!!

Kullanıcı avatarı
Pisces
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen Pisces » Prş 02 Mar, 02:19

balık için söylenen muhabbette doğru. özür dileme özürlüyüm. :D kimseden kolay kolay özür dilemedim. özür dilencek bişi yapmamaya dikkat ederim çünki...
Körler için can sıkıcı bir yerdir resim galerisi...

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Prş 02 Mar, 09:10

sadece özür dilemek değil, selam vermek, hatır sormak vb şeylerde formalitedir.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

bilge

Okunmamış mesaj gönderen bilge » Prş 02 Mar, 12:02

ben öyle değilim her nedense. bende bir tuaflık var galiba.

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Prş 02 Mar, 14:40

hiç çekinmeden özür dilerim.ama karşı taraf hatasını kabul edip özür dilemezse,işte ozaman oyun oynamaya başlarım: ))

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Prş 02 Mar, 16:01

hatayı ben yaptıysam muhakkak özür dilerim,
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Prş 02 Mar, 16:24

heaven yazdı:hatayı ben yaptıysam muhakkak özür dilerim,
kimne derse desin akrep,lere yakışanda budur.. :oops:

Kullanıcı avatarı
izden
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen izden » Cum 03 Mar, 02:08

ortada bi hata varsa özrü tabiki gereklidir.... giderim paşa paşa özrümü dilerim formalite olsun diye değil... ama sonuç kötü olsa bile hata yaptığıma inanmam gerek işte zor olan bu...yükselenim balık ondan mı acaba :shock:
ölmek için doğdum, yaşamak için öleceğim.

bilge

Okunmamış mesaj gönderen bilge » Cum 03 Mar, 15:03

hatasını kabul edip özür dilemezse,işte ozaman oyun oynamaya başlarım: ))
ben de aynı davranıyorum.

Kullanıcı avatarı
çarpış
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen çarpış » Cum 08 Eyl, 19:55

Aaaa... iftira.. özür dilemesini bilen biriyim..
Bilmeyenlerden de hiç haz etmem...
*Su gibi olmalıyız. Her şeyden aşağıda, ama kayadan bile kuvvetli.
(Siyu Kabilesi)

*Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatın dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere değişmeye başlamış olacaktır.
(Mohawk Kabilesi)

çarpış - öpüş - seviş - çarpış

Kullanıcı avatarı
asslan

Okunmamış mesaj gönderen asslan » Sal 12 Eyl, 17:58

birini kırdıysam ilk olarak ayrıntılı bi düşünürüm kendimi karşımdaki yerine koyarım ve gerçekten haksız olan bensem gider özürümü dilerim..ama yok karşıdaki haksızsa burnundan fitil fitil getirtirim... :D

o kadar da değil ama dediğim gibi eger haksızsam hiç düşüneden karşımdaki kişinin gönlünü alırım ve özür dilerim.... :P