otomobil arızasının burçlarla ilişkisi araştırılmış

Burçlar Hakkında Genel Bilgiler
Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

otomobil arızasının burçlarla ilişkisi araştırılmış

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Cmt 08 Mar, 00:39

bu haberi gazetede okudum, bir ingiliz sigorta şirketi burçlara el atmış, paylaşayım dedim, bakalım sizede uyuyormu : )

bir ingiliz sigorta şirketi 'rac' tarafından yapılan araştırmaya göre 'terazi' burçlarının otomobillerinde diğer burçlardan daha fazla mekanik arıza çıkıyor. araçları en az arızalananlar ise 'balık' burcundan olanlar.
ayrıca mavi renkteki araçlar da daha sık bozuluyor.

rac araçtırmacıları, burçlar ve renklerle arızalar arasında bilimsel bağlantı bulunmadığını, araştırma sonuçlarının istatistiki olduğunu belirtti.
bu araştırmaya göre aşağıdaki tabloda otomobil arızası açısından en şanssızdan en şanslıya doğru sıralanıyor;

1- terazi
2- oğlak
3- kova
4- başak
5- yay
6- aslan
7- koç
8- AKREP
9- ikizler
10- yengeç
11- boğa
12- balık

bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
che_tanesi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen che_tanesi » Cmt 08 Mar, 00:55

Su grubu burçları daha şanslı o zaman, hımm ilginç...
Kötümser yanlız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür...

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Cmt 08 Mar, 01:31

kişilik yapısı,ve kullanım tarzıyla ilgili herhalde.şahsen ben çok dikkatsiz biriyimdir ama konu güvenlik olunca dikkat ederim.5 6 senedir aynı teli kullanıyorum bi çizik bilem yok.mesela ocakta birşey unutmamak için yemek yada çay piştikten sonra bi yan ocağa geçirip altını kapatmayı alışkanlık edindim.çamaşır makinasından elektiriği kesmeden çamaşıralmam.bulaşık makinasından da.ortada çocuk çoluk varsa çaydanlık asla getirmem odaya.bunun gibi şeyler.tabi bunların akrep olmamla ne kadar ilgisi var bilemiyorum.ama babam bir kova,o da aynıdır,ona benzerim.annemse bir oğlak daha pratik ve daha paniktir ve onun başına bu yüzden daha çok iş gelir.