İlişkiler Astrolojisi

Burçlar Hakkında Genel Bilgiler
Kullanıcı avatarı
rainbow85
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen rainbow85 » Pzt 18 Haz, 12:51

Aslanı eklememişsin

Can; atlarınızı eğersiz koyar, bu sır ölümün kardeşidir, sırrıdır. Ama gündüzün geri gelmesi için ayaklarını uzun bir bağla bağlar. Can; boşlukta astar gibi gizlidir, bedense yorgan altında döner durur. Sen bedensiz bir bedene sahipsin.

Kullanıcı avatarı
dark_venus
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen dark_venus » Pzt 18 Haz, 13:05

Bir Yengeç'e aşıksanız, dürüst, duyarlı, bağlı olduğunuzu ve onunla uzun soluklu bir ilişki istediğinizi kanıtlamanız gerekir.Ay burcu Yengeç olanlar için durum daha da zor olabilir. Tanıması ve güvenmesi için geçecek süre Güneş burcuna bağlıdır ve oldukça uzun olabilir.....

BAŞAK
Kendi potansiyelini en üst düzeyde kullanmak saf kalmak ve kusursuz olmak isteyen Başaklar için saflık en üst düzeyde etkilenmeden kalabilme yetisidir. Dürüstlük saflığın eşidir. Gerçekçilik mükemmele ulaşma yoludur. İçsel olarak kusursuzlaştırabileceği yönlerini bulur ve bu yönüyle özdeşleşir. Bu yönünü geliştirmek için çalışır çabalar.
İlişkilerinde de gerçekçi ve kendini geliştirme çabası olan kişileri tercih eder. Bu iki özellikten biri eksik kalırsa birlikteliğini sürdüremez. Akıl, zeka, mantık, sabır, ustalık, hırs, dürüstlük, eleştiriyi kabullenme ve kötü alışkanlıklarınızı değiştirmek için somut gayret gösterme Başaksal özelliklerdir. Sevgilide de bunlar aranır. İlişki de sürekli gelişmeli, büyümeli,yeni planlar gündemde olmalı, keşifler yapılmalıdır. Güvenini ne kadar kazanmışsanız size o kadar sevgi duyumsar. Bütün bu konulardan birinde bile yanıldığını anlaması ilişkiyi sonlandırması için yeterli nedendir.
Sevdiği insanların kişisel gelişimlerine yardımcı olmak onları daha iyiye yönlendirmek, daha iyi yerlerde görmek isteği ile Başak eleştiri dozunu kaçırabilir. Bu eleştirel tavra dikkat etmezse ortak güven ve aşkın şevki kaybedebilir. Aynı şekilde duyarsız, otoriter bir partner kendini eleştirme özelliği ile Başak'ın kendisine zarar vermesine yol açabilir.

Terazi ilişki ve evlilik burcudur. Yakınlık, aşk, aşka ait her duygu ihtiyaçtır Terazi için. Yalnız bir Terazi kişisel gelişimini sağlayamaz.

offffffffffff (:

duygusallık,sevgi ve aşka ihtiyaç duyarken güvenmek için kabuğumda duruyorum.eleştiriyorum didik didik kafamdaki kriterlere uysun diye içime sinmeyen tek bir olumsuzlukta hemen gidiyorum arkama bakmadan ama yalnız kalmaktan da nefret ediyorum.Terazi gibi yaklaşıyorum sevgi aşk isteyen ama,içten güvensizlik ve acabalar...
Üstelik plutonik terazi ....
Sonra böyle yalnız kalır üzülürsün işte ):

Üzgünüm kuki belki yeri değil buraya yazmanın ama biraz bu konuda üzgünüm de ..

kusuruma bakma (;
Bu bilgiyi aramakla bulamazsın.
Ama ne var ki bulanlar, yalnızca aramış olanlardır

Mucizeler olmaktadır.Doğaya aykırı olarak değil,bizim doğa hakkındaki bilgilerimize aykırı olarak...

Kullanıcı avatarı
dark_venus
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen dark_venus » Pzt 18 Haz, 13:29

Kendimi irdelediğim için yazdım zaten başka sebebi olamaz
Hatta kendimi fazla irdeliyorum yerden yere vuruyorum bu dışarıdan pek anlaşılamıyor..

Mucizeler olmaktadır.Doğaya aykırı olarak değil,bizim doğa hakkındaki bilgilerimize aykırı olarak...

Kullanıcı avatarı
damla584
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen damla584 » Pzt 18 Haz, 13:48

aslan neden yok denecek kadar az yaaa.... :!: :!: :!:
Hiç Kimse Duymak İstemeyen Kadar Sağır Olamaz....

Kullanıcı avatarı
dark_venus
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen dark_venus » Pzt 18 Haz, 13:52

aslanı sevmemiş astrolog oysa ki hepsi aynı siteden alıntı ama neyse bir doğruluğu vardır... (:

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Pzt 18 Haz, 17:38

Yükselen burcu Oğlak olanlar sert ve temkinli görünürler. Mesafeli duruşları vardır. İnce ve açık görüşlü davranabilir ancak her şeyi keskin bir gözle süzgeçten geçirir. Hemen herkesle iyi ilişkiler geliştirmeye özen gösterdikleri için bu insanlardan hoşlanabilirsiniz ancak sevmek zordur. Oğlak yükselenin arkasındaki gerçek kişiliğe ve sevgi potansiyeline ulaşmak için terk etmeyi göze almalısınız.
evet ..