akrep burcu günleri

Akrepler, Resimleri, Görüntüleri, Ekran Koruyucuları...
Kullanıcı avatarı
akrep_kartal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

akrep burcu günleri

Okunmamış mesaj gönderen akrep_kartal » Pzt 03 Nis, 21:21

23 ekim
bu kişiler azimli ve uyumlu karakterlidir.halka hizmet alanlarında basarılı olabilir.ayrıca uygun bir egitim ile kamu görevlerinde yer alabilir.bilinç altındaki adalet sagduyusuna uygun görmedigi uygulamayı onaylamaz.yasam deneyimleri ona kendi yargılarına güvenmeyi ögretecektir.

24ekim
kuvvetli irade ve arzu,liderlik ve enerjik vasıflarına sahip birisidir.girişimci mizacı ve işadamı zekası bu kişileri işdünyasında süratle yükseltecektir.savurganlık huylarını dizginlemelidir.coşkun,oldukça duygusal karakteri.serüvencilik ve çılgın hayaller ile doludur.

25ekim
akrep dogumlu bu kişide zeki ve kavrayışlı bir kafa bulunur.yüksek amaçlarla donanmış mizaçları onları aşırı eleştirici yapabilir.planlarını ve hırslarını kapsayan konularda tolerans tanımazlar.bu yanlarını çok dogru analiz etmeli ve asırı gelişmesine izin vermemelidir.

TO BE CONTİNUED............

yabancılara karşı her zaman nazik ol,bir gün sende bir yerde yabancı olabilirsin.

Kullanıcı avatarı
huysuz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuz » Pzt 03 Nis, 21:26

teşekürler dostum.amma biraz daha geniş olsun açıklama :)
Cevap yazarken düşün ve öyle yaz. Konuşmadan önce anla ve öyle konuş.

Kullanıcı avatarı
smuglers
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen smuglers » Sal 04 Nis, 00:58

beni içine almış. bana yeterli... :) teşekkürler akre kartal..
Fire from the black shadows......

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Sal 04 Nis, 13:14

ellere varda bize yoğmi :D
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
akrep_kartal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akrep_kartal » Sal 04 Nis, 18:15

sırayla bütün günler yayınlanacak.
yabancılara karşı her zaman nazik ol,bir gün sende bir yerde yabancı olabilirsin.

Kullanıcı avatarı
akrep_kartal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akrep_kartal » Sal 04 Nis, 18:37

26ekim
bugün doganlar çekingen,çalışkan ve temiz karakterli olurlar.zaman zaman ortaya çıkan çekememezlik damarı ustaca bastırılmalıdır.bunlar edebiyata,müzige ve sanata düşkün olurlar.yaşamda kültürlerini yükseltmek ve ticari deneyimlerini geliştirmek meylini gösterirler.ayrıca başkalarının görüş açılarını görebilmek için kendine güven ve yetenekler geliştirilmelidir.duygusal dengenin gevşek oluşu nedeniyle bazen anlaşılmazlar.

27ekim
kültürlü,bilimsel ve deneysel zihine sahip birisiniz.mükemmel bir konuşmacısınız.tanınmaktan ve popüler olmaktan hoşnut olacaksınız.bagımsız ve yönetici ruhunuz ince bir diplomat tavrı taşır.bu mükemmel degerler sayesinde yaşamda ilişki kurduklarınızdan istediklerinizi elde edersiniz.horoskopta bir görünüm,kendini düşünen ve bozguna ugrayabilen bir kişiligi belirtmektedir.

28ekim
bugün doganlara mükemmel bir karakter,sempatik bir mizaç ve yogun duygular verilmiştir.kuvvetli bir entellektüel olması nedeniyle ihtiyatlı ve ciddi bir mizacı vardır.çevresini mutlu bir muhit ve degerli insanlar sarmıştır.ev dışında yapılacak aktiviteler ve sporlar onlara göredir.duygusal mizacı sabırlı olmayı ve tolerans göstermeyi ögrenmelidir.

yarın 29,30,31 ekim

cangül

Okunmamış mesaj gönderen cangül » Sal 04 Nis, 20:33

hımm sevdim bu sayfayı: teşekkürler akrep kartal.

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Sal 04 Nis, 21:50

15 kasıma gelinceye kadar kıyamet kopar herhalde: ))

Kullanıcı avatarı
dilex
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen dilex » Çrş 05 Nis, 00:52

26ekim
bugün doganlar çekingen,çalışkan ve temiz karakterli olurlar.zaman zaman ortaya çıkan çekememezlik damarı ustaca bastırılmalıdır.bunlar edebiyata,müzige ve sanata düşkün olurlar.yaşamda kültürlerini yükseltmek ve ticari deneyimlerini geliştirmek meylini gösterirler.ayrıca başkalarının görüş açılarını görebilmek için kendine güven ve yetenekler geliştirilmelidir.duygusal dengenin gevşek oluşu nedeniyle bazen anlaşılmazlar.
1-) çekingen diilim
2-)edebiyata düşkün diilim hatta nefret ederim
3-)sanata da o kadar düşkün diilimdir
ne bu şimdiiii??? ilk defa bu kadar uyumsuz bi yazı okudummm
BaZeN İsTeDiĞiN BiRşEyİn oLmAmAsI SeNiN İçİn bİr şAnStIr!!!!

KeNdİnİ ÇoK ZoRlAmA, En gÜzEl şEyLeR OnLaRı eN Az bEkLeDiĞiNdE OlUr!!!

Kullanıcı avatarı
akkrep
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akkrep » Çrş 05 Nis, 17:49

17 Kasımı İSTİYORUM :o
Kaçıncı ölmem ? Kaçıncı dirilmem bu? Bir Anka Kuşu gibi kendimi külümden yarattım....

bilge

Okunmamış mesaj gönderen bilge » Çrş 05 Nis, 18:24

siz yine iyisiniz. benim 22 kasım. ben ne yapacağım???

Kullanıcı avatarı
akrep_kartal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akrep_kartal » Çrş 05 Nis, 20:32

29ekim
zeki ve eleştirici bir kafa yapısı ve sempatik bir karakter sahibidir.güçlü istekleri ve kızgın mizacı yaşam sırasında bazen endişe nedeni olacaktır.edebiyata,sanata ve yazmaya olan derin ilgisi kaliteli bir kültür seviyesi oluşturacaktır.eger mizacın yapıcı yanını geliştirebilirse,yaşamda karşısına çıkan fırsatları degerlendirecektir.

30ekim
kendi çıkarını düşünmeyen birisi ve müşvik bir karakter sahibidir.saglam ve saglıklı bir bünyesi vardır.spora ilgi gösterir,marifetlidir.aynı anda çok işle ugraşma huyunu gidermeli,konsantrasyonu ögrenmelidir.akılcı bir konuşkandır,ve verimli bir yazar olabilir.ayrıca ihtiraslı bir cinsel meyli göze çarpar.

31ekim
akrep dogumlusu bu kişi hoş ve sevimli karakteri,uyanık,düşünceli ve sezgili kafası ile belirir.liderlige meylinde konuşarak anlaşmaya önem vermemesi giderilmelidir.çalışkan,kendine güvenen ve hayli hırslı mizacı ile yapıcı birisidir.karşı cinsten kaynaklanacak bazı sorunlar görülmektedir.

yarın 1,2,3 kasım

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Çrş 05 Nis, 20:38

gazetelerin yazı dizisi gibi olmuş :D
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

bilge

Okunmamış mesaj gönderen bilge » Çrş 05 Nis, 20:54

daha doğrusu arkası yarın diziler gibi olmuş.

Kullanıcı avatarı
akrep_kartal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akrep_kartal » Prş 06 Nis, 19:17

1kasım
normalin üzerinde akıl yetenekleriniz ve zihininizi bilimsel düzeyde geliştirme kabiliyetiniz var.düşüncede özgürlügü seviyorsunuz.tuttugu yolda ilerleyen güç dolu birisiniz.horoskoptaki bir görünüm,toplum kurallarına aldırmamak ve yenilikçi olmak meylini göstermektedir.içinizden gelen inatçılık huyunuzu düzeltmelisiniz.

2kasım
cin gibi ve tetikte bir zihin sahibidir.başkalarını etkileyen sempatilerine göre davranırlar.sırasında insanlık haklarının savunucusu olur.başkalarının işine burnunu sokma temayülü gösterir.bunu iyi niyetle yapıyordur,ama yaşamda sadece kendi işi ile ugraşması gerektigini düşkırıklıkları ile ögrenecektir.kişinin sanat ve bilim alanında etkili bir başarısı olabilir.

3kasım
bugün dogmuş olan atılgan,fevri ve oldukça radikal bir karaktere sahiptir.ışıldayan bir zihin ve mükemmel sezgi gücüde belirgindir.bu yeteneklerin birleştigi kişiler genellikle kamu görevlerinde başarılı olurlar.kişideki fevri ve tuhaf davranma huyu kontrol edilmelidir.bunların gelişmesine göz yumulursa zararlar verecektir.

yarın 4,5,6,7 kasım