Akreplerin Narsizm Günü

narsizm nedir, narsizm ne demek, narsizm ne demektir, narsist, narsist nedir, narsist kine denir, narsist özellikleri

Akler Marjinaldir, Herkes Gibi Olmaktansa Kendileri Olmayı Tercih Ederler, Ya Sıcak Ya da Soğukturlar. Ya Kötü Ya da İyidirler. Hep Uçlarda Gezerler. Neden?
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Akreplerin Narsizm Günü

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Cum 09 Eyl, 11:30

Narsizm:

1- Gelişimin, çevre etkilerini gözlemleyip ona gore hareket etme evresinde takılmış insanlar. Alıcısı olmayan vericiler.

2- Psikolojide ''davranış bozuklukları'' olarak incelenir Cümlelerinin büyük çoğunluğu 1.tekil kişiyle başlar.

3- Narsist kimselerin en büyük sorunu kendilerini başkalarinin yerine koyamamaları ve kimseyi sevememeleridir. bu nedenle içten ve sıcak ilişkiler kuramazlar. Kendilerine güvenirler ve başka hiç kimseyi Önemsemezler. Bu nedenle Çevrelerindeki insanların duygusal enerjilerini tüketirler. : )

4- Bu kişilerin aynaya bakıp mastrubasyon yaptıkları bilinen bir efsanedir

5- "Dünyanın en mutlu insanları " demişti biri alkolün, belki de terkedilmişliğin etkisinde

6- Heidegger 'in ifadesiyle " varlık ve hiçlik". Serbest Çağrışım.

7- Pek çok kişinin kendini övdürme çabasına girenlerin veya "ben narsistim heyooo" diyenlerin sahip olduğunu sandığı kişilik tipidir. narsist birey bilinç sınırları içerisinde kendini bir rahatsızlığa yontma gereği duymaz, o her durumda "yetkin"dir. "ben" butonuna tıklama sayısı yalnızca narsist olmaktan dolayı artmamakla beraber; sözlük içinde narsist bireylere dair araştırma yapılmak istendiğinde en megalomallar istatistiklerindeki entry sayısı değil, "ben" butonuna tıklama sayısı daha önemli olmaktadır.
"psikoloji dediğin nedir ki; uyduruktan bir edebiyat türüdür, insan düşününce, isteyince her şeyi değiştirebilir." deyip her davranışın etkenlerini, ettirgenlerini bilinç sınırları içerisine koyuverenlere de bol bol sevgi ve bilgi vermek farzdır.

8- Cep telin açılış notuna "bu gün yine harikasın " ,"beni sevmeyen ölsün" şeklinde notlar yazan kişidir

9- Kendini beğenme konusunda experience kazanıp level atlayan narsistler ileride sürnarsist* olur.

* Mantık olarak kendi kendini imha eden bir konsepttir; İnsan narsizmnin bir "sür"'üne, yani üzerine, ötesine ulaşmış ise artık tapmakta oldugu şey de kendinden ötede olan, kendinden baska olan bir seydir, doğal olarak da ortada bir bozukluk kalmamıştır.

Net dünyamızın sözlüğünde Narsizmle ilgili bunlar yazıyor. Bizler ne kadar Narsist ne Kadar değiliz yoruma açıktır.

Ama 24 Ekim Akrep Burcunun Başlangıç Günü Olduğu için O Günü Akreplerin Narsizm Günü Olarak İlan Etmeyi Uygun Bulduk. Nasıl Olsa Bizi Büyük Çoğunluk O Şekilde Tanımlayıp Öyle Biliyor. Bir Kaç Günde Narsist Olmanın Bize Bir Zararı Olmaz. İster Narsist Olun İster Sürnarsist 24 Ekim yakın ve Bizlerde Akrebiz. O günde Herkezi Bekliyoruz.

Tüm Fikirlere Açık ve Uygulayıcıyız.
En son Yönetici tarafından Çrş 11 Eki, 00:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
AKREP56
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AKREP56 » Cum 09 Eyl, 11:57

Narsizm, zaten bize atfedilmiş, yapıştırılmış bir yafta:)))))
O zaman bunun tadını çıkartalımmı bizde? madem öyle düşünüyorlar, birkaç günlüğüne de olsa gerçekten öyle davranalım. Aslında böyle söylüyorum ama nasıl olacağını bende bilmiyorum:)))) akrepler olduğu gibidir, onları nasıl görüyorsan, onlar o'durlar.
Kral çok teşekkürler, bakalım gelişmeler nasıl olacak:))
AKREP56

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Cum 09 Eyl, 12:28

Evet bir kaç günlüğüne tadını çıkaralım. Madem bizi öyle görüyorlar bakalım gerçekten de öyle olduğumuzda katlanabiliyorlar mı?
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
StrikeL

Okunmamış mesaj gönderen StrikeL » Cmt 10 Eyl, 08:33

:) Dağıtalım o gün yakalım, yıkalım, parçalayalım, yağmalayalım, vuralım, kıralım; O gün kendimizi Aşalım. Her zaman yaptığımızın tersini yapalım. Hep ben ben ben diyelim. Hep kendimizi düşünelin.

Sevdim bunu. Yapalım gerçekten

Elegantr

Okunmamış mesaj gönderen Elegantr » Cmt 10 Eyl, 15:22

Güzel bir etkinlik.. Yıkalım bütün şehirleri ve dünyayı :)

Kullanıcı avatarı
AKREP56
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AKREP56 » Cmt 10 Eyl, 21:10

bu akrepler narsizmi ne çabuk kabullendiler böyle:)
AKREP56

Kullanıcı avatarı
Jasmine
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Jasmine » Pzr 11 Eyl, 00:21

: ) Evet yıkalım ve kabullenelim. O günü kendimiz için harcayalım. Beş paralık edelim.

Kullanıcı avatarı
AKREP56
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AKREP56 » Pzr 11 Eyl, 00:29

iyiki bayansın:)
AKREP56

Kullanıcı avatarı
Jasmine
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Jasmine » Pzr 11 Eyl, 00:40

: - ) Neden?

Kullanıcı avatarı
AKREP56
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AKREP56 » Pzr 11 Eyl, 00:47

çok hırslısın jasmine:)
AKREP56

Kullanıcı avatarı
Jasmine
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Jasmine » Pzr 11 Eyl, 00:52

Akrepleri ayakta tutan hırslarıdır. Gerektiğinde olması da gerekir.

Kullanıcı avatarı
AKREP56
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AKREP56 » Pzr 11 Eyl, 00:55

bir akrebim ama sen benden çok farklısın, alkışlıyorum seni:)
AKREP56

Kullanıcı avatarı
Jasmine
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Jasmine » Pzr 11 Eyl, 01:00

Teşekkürler...

Güzel bir ortam Ama burada hırs yok.

Kullanıcı avatarı
Şehvet
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Şehvet » Pzr 11 Eyl, 10:38

Narsist Akrepler he.

Aslında bir çoğu bizi böyle görüyor. Akrep denildği zaman irkilme ve bir süre duraklama oluyor. "Akrep mi?" "OOOO uzak dur" sözlerini bizler için ağızdan çıkan sözlerden sadece bir kaçı.

Bir kaç günlüğüne onların bizi görmek istedikleri gibi olmanın bir sakıncası olmaz herhalde. Bizler içinde değişiklik olur. Güzel fikir. Destekliyorum
"Eğer bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir"

Akrep Krallığı

Kullanıcı avatarı
AKREP56
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen AKREP56 » Pzr 11 Eyl, 12:18

hoş geldin şehvet, evet bakalım nasıl olacak göreceğeiz:)))
jasmine, "güzel bir ortam ama hırs yok diyorsun" önerilerine açığız, haydi düşündüklerini söyle bakalım:)
AKREP56