Üzerlik Tohumu DMT'yi Arttırır mı? DMT Oranını Yükseltir mi?

üzerlik tohumu dmtyi artırır mı? Üzerlik tohumu dmt miktarını arttırır mı? Üzerlik tohumu dmt'yi yükseltir mi? Üzerlik tohumu dmt'nin yükselmesini sağlar mı?

Üzerlik tohumu hangi hastalıklara iyi gelir, üzerlik tohumu nasıl kullanılır, üzerlik tohumunun faydaları, üzerlik tohumunun yan etkileri, üzerlik tohumunun zararları, üzerlik tohumunun yapı nasıl çıkarılır nasıl yapılır? Hepsi ve daha fazlası Üzerlik tohumu forum sayfamızda
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Üzerlik Tohumu DMT'yi Arttırır mı? DMT Oranını Yükseltir mi?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 28 May, 12:13

Resim

Üzerlik Tohumu DMT'yi Arttır mı? DMT Oranını Yükseltir mi?

Üzerlik tohumu Dmt'yi artırır mı? Üzerlik Dmt oranının yükseltilmesinde etkili midir?

Bu yanılgı nereden kaynaklandı bilmiyorum ama Hayır üzerlik tohumu dmt oranını artırmaz, dmt'yi yükseltmez. Üzerlik tohumunun ruhsal derinleşme çalışmalarında kullanılmasının amacı Dmt oranının yükseltilmesi değildir. Bunun olabilmesi için üzerlik tohumunda yüksek oranda Dmt olması gerekirdi.

Üzerlik Tohumu Ne İşe Yarar?

Bir çoğu bilmeden veya yanlış bilerek kullanır. Üzerlik tohumu epifiz bezinin daha iyi çalışmasını ve aktive olmasını sağlar. Salgılanan hormonlar bizim madde boyut ile olan bağlarımızı koparmamızda yardımcı olur.

Üzerlik tohumunun Dmt ile olan bağına gelince, Üzerlik tohumu tıpkı ayahuasca çayında olduğu gibi bünyemizde varolan Dmt'nin normalden daha fazlasının serbest kullanımını sağlar. Yani üzerlik tohumu Dmt sağlamaz varolan veya ek bitkilerle alınan Dmt'nin kullanımına olanak sağlar.

Üzerlik Tohumu, Dmt ve Sağlık Boyutu

Ancak ortada çok büyük bir sorun var. Bünyemizde bulunan Dmt'nin kullanım serbest kalır ancak bu çok sayıda toksinin de serbest kalması anlamına gelir. Yani üzerlik tohumu kullanacaksanız mutlaka yediğinize ve içtiğinize dikkat etmeniz gerekir. Aksi taktirde uzun vadede metabolizmanızda ve organlarınızda birikecek toksinlerin ne tür rahatsızlıklara sebep olacağını bilemezsiniz.

Kısa vadede ise ilk etkisi yüksek tansiyondur. Eğer abartıp yüksek miktarda üzerlik tohumu almış, önünüze gelen herşeyi de yemişseniz yüksek tansiyon beyin kanamasına neden olabilir. Üzerlik tohumu kullanmak istiyorsanız öncelikle ne kullandığınızı öğrenmeniz gerekir, çalışmalarına benimde katıldığım ve bir rapor halinde yayınlanan Üzerlik Tohumu konusunu mutlaka okuyun. İnternette yalan yanlış çok fazla bilgi var sağlığınızı riske atmayın.

Dmt Hangi Bitkilerde Bulunur?

DMT yaşam ve ölüm arasındaki bağı oluşturduğu için canlı tüm bitkilerde, hatta canlı tüm metabolizmalarda bulunur. Ancak bazı bitkilerde oranı daha yüksektir. ABD gibi ülkelerde DMT oranı yüksek bitki ve meyveler yasaktır. Bu konuda potakala bile yasak getirilmiş. Nasıl uyguluyorlar bilmiyorum. Dmt'nin bulunduğu bitkilerin bazıları zehirlidir o yüzden çok dikkatli olmak gerekir. Formülleri gram cinsinden hesaplanır ve hepsinin kullanım şekli, kaynama oranları farklıdır.

DMT Oranı Yüksek Bitkiler

[+] Bataklık Yem Kanyaşı
[+] Yem Kanyaşı
[+] Akasya
[+] Kuş Otu
[+] Kargı Kamışı

Bunlar içerisinde Psychotria Viridis olarak ta bilinen Yem kanyaşı banisteriopsis caapi adı verilen sarmaşıkla birlikte uzun süre kaynatılarak Ayahuasca çayı elde edilir. Ayahuasca konusu da ayrı bir yanlış algılama. Ayahuasca diye bir bitki yok. Ayahuasca çayı var. Psychotria Viridis ve Banisteriopsis Caapi birlikte çok uzun süreler kaynatılarak Ayahuasca çayı elde edilir.

Dmt Oranını Artırmak İçin Bitkiler Nasıl Kullanılır?

Bitkilerin tamamı uzun süre kaynatılarak özleri çıkarılır. Her birinin kaynatma süreleri farklıdır. Bir formül başka biri için uygulanmaz çünkü herkesin metabolizma hızları farklıdır. Genel formüllerde de sıkı bir diyet şarttır.

DMT ve Zararları

Ağacın üst dalına çıkmadan elma toplama hevesi.

Zihinsel ve ruhsal yönden belli bir noktaya gelmeyen egosu yüksek bir insanın, başkalarına gösteriş yapmak, kendisini anlatmak için dmt seviyesini artırmak kısa süreli bir rahatlama sağlayabilir ama uzun dönemde zararla sonuçlanacaktır. Dmt oranı yükselip epifiz aktivitesi artırıldığında kişi hazır değilse yaşayacakları ve karşılaşacakları ile baş etmesi mümkün değildir.

Kısa süreli zararları

[-] Algılama güçlüğü
[-] Gerçek yaşamdan kopuş
[-] Algı değişimleri
[-] Unutkanlık
[-] Düşünceler arası bağ kuramama

Tüm bunlar ve fazlası zahmet etmeden yüksek noktalara çıkma isteğinin olumsuz sonuçlarıdır. Bilgi, meditasyon, derin trans, ibadetler, zihinsel gelişim ve ruhsal olgunluk yaşamadan dmt oranının yükseltilmesi belki uzmanları ile deneyim yaşanabilir ama hayatın merkezine oturtulması olumlu sonuçlar doğurmayacaktır.

Üzerlik Tohumu DMT'yi Arttır mı? DMT Oranını Yükseltir mi?
28 Mayıs 2020
akrepburcu.com

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Re: Üzerlik Tohumu DMT'yi Arttır mı? DMT Oranını Yükseltir mi?

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 28 May, 13:18

bazı insanların bu tarz şeyleri kullanmasına gerek olmayabiliyor.öyle insanlar var ki benzersiz ve tanımsız büyük sorunlar yaşar..bunlar ruhsal gelişim sağlar bilindiği üzere..
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 28 May, 13:35

Kullanmak isteyenler doğru bilgilenmeli. Ben yaşadıklarımdan yola çıkarak bilgi vererek sorumluluğumu yerine getireyim. parapsikoloji.net üzerindeki konuda yalan yanlış bilgilerle soluğu hastanede alan çok kişi var. Konuları ancak sorun yaşadıktan sonra görebiliyorlar. Vadedilen çok yüksek, riskten bahseden yok.

Bunların hiçbirine de gerek yok ama herkesin yapabilecek sabrı yok.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 28 May, 15:30

Akrep yazdı:
Prş 28 May, 13:35
Kullanmak isteyenler doğru bilgilenmeli. Ben yaşadıklarımdan yola çıkarak bilgi vererek sorumluluğumu yerine getireyim. parapsikoloji.net üzerindeki konuda yalan yanlış bilgilerle soluğu hastanede alan çok kişi var. Konuları ancak sorun yaşadıktan sonra görebiliyorlar. Vadedilen çok yüksek, riskten bahseden yok.

Yazınızin son kısmını anlamadım. Herkes üzerlik tohumu kullanmaz mi demek istediniz?
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 28 May, 15:31

Ben şunu demek istedim:büyük acılar genelde büyük ve üstün insanlar yaratır. Hz Muhammed gibi. .
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 29 May, 09:41

güzin yazdı:
Prş 28 May, 15:30
Akrep yazdı:

Yazınızin son kısmını anlamadım. Herkes üzerlik tohumu kullanmaz mi demek istediniz?
Büyük çoğunluk madde boyutunda yapamadıklarını yapabilmek için üzerlik tohumu gibi bitkilere yönelir. Aslında buna gerek yok. Ama aynı hazları yaşamaz için ne ibadet, ne meditasyon, ne diğer uygulamaları belli bir süre yapabilecek sabır yok.
-Ya Hep Ya Hiç-

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cum 29 May, 11:15

Akrep yazdı:
Cum 29 May, 09:41
güzin yazdı:
Prş 28 May, 15:30
Akrep yazdı:

Büyük çoğunluk madde boyutunda yapamadıklarını yapabilmek için üzerlik tohumu gibi bitkilere yönelir. Aslında buna gerek yok. Ama aynı hazları yaşamaz için ne ibadet, ne meditasyon, ne diğer uygulamaları belli bir süre yapabilecek sabır yok.
Bizim gençliğimide insanlar çok idealisti.yani genel olarak.ibadet herseyi bizim için. Hayat amacımız ibadet için bir ömürdü. .
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 29 May, 11:56

Onlar geçmiş yüzyılda kaldı. Artık x, y, z kuşakları var : )
-Ya Hep Ya Hiç-

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cum 29 May, 12:48

Akrep yazdı:
Cum 29 May, 11:56
Onlar geçmiş yüzyılda kaldı. Artık x, y, z kuşakları var : )
Sizde X, y,z kusagindansiniz. Sizin gibi değerli yeni kuşak var.Ama ne yazikki sayıları hayli az. .

Evet biz 20 yy kuşağıyız. .son emekçi,son Duacı insanlar. .ve ne yazıkki gitmek üzereyiz. Ben sanmıyorum ki biz gidince dünya eskisi gibi cok güzel olsun. .

X,y,z kuşağı hakkında bilgim yok..Bu konuda siteye bir araştırma yazısı gönderirsebilirmisiniz?yani vakit bulunca.Sadece ben de değil, bu konuyu merak eden bir çok okuyucumuz vardır. Merakla bekliyoruz.
.
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com