Üzerlik Tohumu ile Sirke Birlikte Kullanılabilir mi? Zararı Var mı?

üzerlik tohumu ve sirke, üzerlikle sirke, üzerlik tohumuyla sirke birlikte kullanılabilir mi? üzerlikle sirkenin zararı var mı? üzerlik tohumu kullananların deneyimleri, üzerlik tohumu kullananlar, nelere dikkat etmeli

Üzerlik tohumu hangi hastalıklara iyi gelir, üzerlik tohumu nasıl kullanılır, üzerlik tohumunun faydaları, üzerlik tohumunun yan etkileri, üzerlik tohumunun zararları, üzerlik tohumunun yapı nasıl çıkarılır nasıl yapılır? Hepsi ve daha fazlası Üzerlik tohumu forum sayfamızda
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 14 Nis, 13:13

Resim

Üzerlik tohumu ile sirke birlikte kullanılmaz. Üzerlik tohumuyla birlikte değişime uğramış besinlerin kullanılmaması gerekir. Kullanırsanız ne olur? Üzerlikle sirkeyi birlikte kullanırsanız tansiyonunuz yükselir, sindirim sisteminiz bozulur ve başınız ağrımaya başlar. Sirkenin ev yapımı veya fabrika üretimi olması çok farketmiyor ne yazık ki.

Üzerlik tohumu ve sirke birlikte varislere karşı kullanılır ama birlikte veya ayrı ayrı oral yolla kullanılmaz. Varis tedavisinde veya ağrılı yerlere sürmek için 1000 gr. üzerlik tohumunu suda kaynatıp varisli bölgelere veya ağrıyan yerlerinize sürebilirsiniz.

Üzerlik tohumu ile birlikte kullanılmaması gereken besinler üzerinde çok durmadığım dönemde sonradan soruna neden olduğunu keşfettiğim maddelerden biri de sirke oldu. Bir arkadaşın önerisi ile zaman zaman sabah aç karna evde yaptığım elma sirkesini tüketirdim. Üzerlik tohumunu ilk kullandığım günlerde uzun zamandır sirke kullanmadığım için farketmedim. Sorun yaşadığım günlerde tükettiğim besinleri gözden geçirdiğimde sirkenin bu soruna neden olduğunu farkettim. Herkeste aynı sorunlar olur mu bilmiyorum. Metabolizmanın işleyişi hatta kan grubu da etkili olabilir.

Üzerlik tohumu kullanırken aşağıdaki belirtiler sizde oluşmaya başlarsa tükettiğiniz besinleri mutlaka gözden geçirin.

* Üzerinizde sebebini bilmediğiniz bir ağırlık
* Baş ağrısı
* Mide bulantısı
* Sindirim sisteminizin bozulması
* Ateşin yükselmesi
* Dikkat dağınıklığı

Üzerlik tohumu ile sirke kullanıldığında genelde üzerinizde bir bir ağırlık olur ve tansiyonun yükseldiğini başınıza yönelen baskıdan anlarsınız.

Üzerlik Tohumu ile Sirke ile Sorun Yaşadığınızda Ne Yapmanız Gerekir?

Doğrumu yapıyorum bilmiyorum herkese öneri olarak algılanmasın. Başkalarında sorun olabilir. Bende işe yaradığı için yazmak istedim. Özellikle midesi hassas olanlar çok çok dikkatli olmalı.

* Bir bardak soğuk suya iki çay kaşığı karbonat koyarak iyice karıştırarak içtim. Bu karışım sizi bir süre sonra lavaboya götürür : )
* Bol su içtim
* Ilık su ile banyo yaptım
* Temiz havaya çıktım (Güneşe çıkmayın)
* Acıktığımda kaçınılması gereken besinler dışında kalanlardan yedim

Üzerlik tohumunun etkisi 6 saate kadar uzayabildiği için tansiyon sorununuz ciddi boyutlarda ise mutlaka hastaneye gidin. Eğer hafif atlatıyorsanız dinlenin ve sorun olmuyorsa hafif hareketler yapın. Bu şekilde terleyerek ve metabolizmayı hareket ettirerek daha kısa sürede kendinize gelebilirsiniz. Tansiyon hareket etmenizi engelliyorsa sırtüstü uzanıp dinlenin. Ama söylediğim gibi kendinizi iyi hissetmiyorsanız hastaneye gidin.

Üzerlik Tohumu linkindeki konuyu okumadan üzerlik tohumu kullanmayın.

Orada üzerlik tohumu ile birlikte tüketilmemesi gereken besinler listesine dikkat etmediğim dönemlerde sorun yaşayanlardan biriyim. Ne yaptığınızı ve nasıl bir bitki kullandığınızı bilmiyorsanız uzak durun. Sağda solda okuduğunuz, duyduğunuz herşeye balıklama dalıp denemeye kalkışmayın. Yüksek tansiyonla birlikte mide bulantısı ve baş ağrısı ile birlikte feleğin kaç çemberi olduğunu öğrenebilirsiniz.

Üzerlik tohumunun etkisi 6 saate kadar uzayabildiği için tansiyon sorununuz ciddi boyutlarda ise mutlaka hastaneye gidin. Eğer hafif atlatıyorsanız dinlenin ve sorun olmuyorsa hafif hareketler yapın. Bu şekilde terleyerek ve metabolizmayı hareket ettirerek daha kısa sürede kendinize gelebilirsiniz. Tansiyon hareket etmenizi engelliyorsa sırtüstü uzanıp dinlenin. Ama söylediğim gibi kendinizi iyi hissetmiyorsanız hastaneye gidin.

14 Nisan 2020
akrepburcu.com

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Lal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Re: Üzerlik Tohumu ile Sirke Birlikte Kullanılabilir mi? Zararı Var mı?

Okunmamış mesaj gönderen Lal » Sal 14 Nis, 22:36

Bana da birşey yan etki yapmıştı. Hafızam tam olmadığı icin hatırlayamadım. Ilk deneyimimde uyuduğumu hatırlıyorum. Hayattan ilişiği keşik bir sekilde, ev yansa uyanmayacak kadar derin bir uykuydu. Saatlerce. Ikinci deneyimimde de aşırı bir enerji yüklenmişti. Akşam aldigimi hatırlamak istiyotum ama emin değilim, aşırı bir baş ağrısı ve beyin komutuyla enerjiyi vücudumda istediğim yere yönlendirdigimi hatırlıyorum. Nasıl kullandığımı hic hatırlamıyorum. 2017 deydi sanırım. Denemem icin teşfik eden kişi yanlış hatırlamıyorsam yanlış kullandığımı söylemişti. Bünyem tuhaf tepki verdiği icin bir daha denemedim.
Sevgiyle yeşerttiği bahçede kendini kuruttuğunu
çok zaman sonra anlıyor insan...

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 15 Nis, 13:03

Kullanmadan uzak durulması gereken besin ve yiyeceklerden uzak durmuş muydunuz?

Enerjiyi bende hissediyorum. Uygun miktar alınırsa odaklanan konu çok net oluyor. Sanki bedenle ruh arasındaki engeller azalıyor gibi. Bir kaç kez telepati denemiştim, muhteşemdi. Neredeyse ilgili tüm çakralarımı bir anda hissetmeye başladım. Çok dikkat edilmesi gereken bir bitki bir o kadarda güzel. İnsana yaşadığı dünyanın arka enerji planlarını da görme imkanı sunuyor.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Lal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Lal » Çrş 15 Nis, 13:41

Bilmiyorum. Hatırlamıyorum yiyecekleri konuştuk mu, dikkat ettim mi, yok hafızamda.

Enteresan evet. Nesneleri kolayca hareket ettirebilirim diye düşündüğümü hatırlıyorum. Enerji çok yogun ve güçlüydü.

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 15 Nis, 15:19

Bioenerji yeteneğiniz olabilir mi acaba? Baskı altında iseniz enerji açığa çıkmış olabilir.

Lal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Lal » Çrş 15 Nis, 15:47

Baskı altında derken? O dönem işim cok yoğundu, baskıdan sayılıyorsa bilmem. Onun dışında bir baskı yok, hic olmadı.

Yıllar önce bir bio-enerji uzmani ile görüşmüştüm. Bana 6. Hissimin artik 7.dogru gittigini söylenmişti. Hatta bana bio-enerji uzmanlığı eğitimi teklif etmişti. Kimbilir, belkide vardıda benim haberim yoktur : )

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 15 Nis, 15:58

Ben kendimi baskı altında hissettiğimde veya stres altında iken üzerlik tohumu kullandığımda yaşıyorum benzer durumu sanki biriken tüm enerji bir anda açığa çıkıyor. Benzer durum olabilir belki.

6. hissin 7.doğru gittiği ne demek anlamadım. Geliştiğini mi ifade etmiş? Bioenerji uzmanı kim? İletişim bilgiler var mı bende görüşeyim.

Lal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Lal » Çrş 15 Nis, 22:51

Stress fazlasıyla oldugu için tükenmişlik sendromu yaşıyorum zaten uzuun zamandır. O zamanda vardı ki 2 yıldır rahatsizim neredeyse.

6.hissim cok gelişmiş, artık aşmışsın demişti. 7 ne oluyor hic sormadım. Bilgileri ozaman vardı. Cok isterseniz bulabilirim sanirim.

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 15 Nis, 23:45

Kasdettiği ruhsal hassasiyetinizin artması ve astrolojik etki ile farklı bir ruhsal yeteneğinizin açığa çıkması ile rahatsızlıklarınız bununla ilgili olabilir. Bazı yetenekler enerjinin sürekli yenilenmesine gerektirir diye biliyorum. Bioenerji yeteneğiniz varsa mesela enerji dengenizi korumanız çok önemlidir. Beslenmeniz, ortamınız iletişim halinde olduğunuz insanlar adapte edilmeli. Aksi taktirde sebebi bilinmeyen bir sorunla boğuşur durursunuz.

Şu konuya bir bakın isterseniz https://www.parapsikoloji.net/psisik-in ... ellikleri/

İletişim bilgilerini alıp verebilirseniz çok sevinirim.
-Ya Hep Ya Hiç-

Lal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Lal » Prş 16 Nis, 00:01

Enteresan. Bir çok şey de beni anlatıyor. Okurken anımsadım. Bio enerji uzmani bana dilersen zihin okuyabilirsin demişti. Tabiki hic ilgimi çekmedi böyle birşey ama potansiyel varmış.

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 16 Nis, 11:10

Zihin okuma kontrol edilemezse sonunu düşünemiyorum. Hayat çekilmez olur. O yeteneğe uygun bir işte çalışmak lazım, günlük hayatta insanı delirtebilir.
-Ya Hep Ya Hiç-

Lal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Lal » Prş 16 Nis, 14:27

Akrep yazdı:
Prş 16 Nis, 11:10
Zihin okuma kontrol edilemezse sonunu düşünemiyorum. Hayat çekilmez olur. O yeteneğe uygun bir işte çalışmak lazım, günlük hayatta insanı delirtebilir.
Aynen. Biraz olan akıl, tümden gider. Gereksiz birsey

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 16 Nis, 17:04

zihin okuma bazen doğuştandır.
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

Sinan12

Okunmamış mesaj gönderen Sinan12 » Cmt 18 Nis, 22:18

Üzerlikle birlikte tüketilmemesi gereken besinler hakkında fazla bilgi yok. Deneyimlerinizi paylaşmaya devam edin. Üzerlik tohumu kullanın diyen çok ama dikkat edilmesi gereken noktaları yazan çok az.