Defne Tohumunun Faydaları

defne tohumunun faydaları, defne tohumu nelere iyi gelir, defne tohumu ve bağırsak mantarı, Candida mantarına ne iyi gelir? defne tohumu Candida mantarına karşı nasıl kullanılır?

Şifalı bitkiler, hangi bitki hangi rahatsızlıklara iyi gelir, kullanırken nelere dikkat etmek gerekir?
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 04 May, 14:32

Resim

Çağın hastalığına karşı "defne"

[-] Aşırı yorgunluk. "Bitkin, tükenmiş" hissetmek,
[-] Unutkanlık, Depresyon,
[-] Uyuşukluk, Kas güçsüzlüğü,
[-] Eklemlerde ağrı ve şişme, artrit,
[-] Karın bölgesinde ağrı,
[-] Kabızlık, ishal, rahatsız edici gaz,
[-] Sorunlu vajinal akıntı, vajinal yanma ya da kaşınma,
[-] Tüm alerjik durumlar,
[-] Bahar nezlesi de dahil,
[-] Prostat, İktidarsızlık,
[-] Cinsel arzu kaybı,
[-] Baş ağrısı, regl düzensizlikleri,
[-] Gözlerin önünde noktalar görmek,
[-] Görüntüde bozukluk, Denge kaybı,
[-] Kulakların üstünde basınç,
[-] Kaşıntı, Mide ekşimesinden dolayı boğazda yanma,
[-] Sindirimsizlik,
[-] Geğirme ve bağırsaklarda gaz,
[-] Dışkıda sümüksü madde,
[-] Hemoroit,
[-] Ağız kuruluğu, Ağızda kızarıklık ya da kabarcık,
[-] Nefes kokması,
[-] Eklemlerin şişmesi,
[-] Nefes darlığı, Sık ya da acil idrara çıkma ihtiyacı ve İdrar yaparken yanma

gibi belirtilerin temel nedeni, bağırsaklarınızda yerleşik olan mantarlardır.

Bu mantarlar çok sinsidirler ve bağışıklık sistemini kandırırlar, bağışıklık sistemi bunlarla uğraşmaz. Aslında bir de virüslerle işbirliği yaparak çok tehlikeli hale gelirler. Boğazda ki kuruluk dilde beyaz bir tabaka oluşur hastalarda genellikle.

Şenay Yıldırım "17 gündür Fitodermandan aldığım Defne tohumunu yiyor ve çayını içiyorum. Candida albicans için almıştım. Sağ dizimde ağrı vardı kayboldu. Defne tohumlarimi bitirdikten sonra candida mantarı icin fe aldığım sonucu yazıcam. Şimdi Defne çayımı severek içiyorum. Kainatta herseyin bir çaresi vardır ve Defne tohumunun bana iyi geleceğine inanarak kullanıyorum. Sayın hocam size bu güzel bilgileriniz için insanlığa yaptığınız hizmet için teşekkür ediyorum" diye yazmış.

Bahar Yıldız Demir "Bende de ağrılar oluyor sol bacağıma vuruyor. Aç karnına içtiğimde o ağrılarının gittiğini fark ediyorum. 5 senedir çekiyordum" demiş.

Gerçekten defne tohumu ve defne yaprağı çayı yukarıdaki tüm hastalık belirtilerinin nedeni olan bağırsaklarımızdaki mantarları yok etmektedir.

Türk insanı çiğ köfte, çiğ et, iyi yıkanmamış fast food yiyecekler, sokaklarda satılan köfte vb. yiyecekler nedeniyle diğer ülkelerdekinden daha fazla bağırsak mantarı hastalığına maruz kalıyor. Ülkemiz insanının işgücü düşüyor. Herkes hasta, her kes halsiz, herkesin nefesi kokuyor, herkeste bir mide sorunu. Aslında tüm bunların nedeni mantar ve bir tane defne tohumu içseler Türk halkının tüm sağlık sorunları çözülecek.

Defne tohumunda candida mantarlarını acaba hangi bileşen çözüyor diye araştırma yaptım. BOR çıktı karşıma. defne tohumunda mantarları yok eden bor var. Defne BOR'u çok seviyor ve köklerinden tohuma ve yapraklara geçiyor.

Defne Tohumu Nasıl Kullanılır?

* Uykudan kalkar kalkmaz bir adet defne tohumunu mümkünse tüm acılığına rağmen çiğneyelim ya da yutalım ama çiğnemek daha makbül.
* Sonrada 3-4 bardak su içelim. En az yarım saat yemek yemeyelim.

Göreceksiniz mantar sorunlarınız kalkınca tüm hastalıklarınız da yok olacak. Ancak çoğu kişilerde mantarlar tüm bağırsak ve hatta mideye kadar yayılmış bunu tek tohumun yenmesi mümkün değil. Bu durumda yavaş yavaş kontrollu olarak ve doktorunuza danışarak dozu artıracağız.

* Defne tohumuna başlarken mutlaka doktorunuza danışmak zorundasınız. Defne tohumu ilaç değildir. Tüm hastalıkların teşhis ve tedavisi doktorlar tarafından yapılır. Gıda takviyesi bile olsa defne tohumu kullanmak için mutlak doktorunuza danışınız. Ayrıca hamileler defne tohumu kullanamaz.

Sevgilerimle.

Prof. Dr. İbrahim Uslu

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"