Doğum Haritasında Güçlü Öngörü Yeteneği Kazandıran Konumlar

Doğum haritasında öngörü yeteneği kazandıran konumlar, öngörü yeteneğiniz olduğunu nasıl anlarsınız, doğrum haritasında hangi konumlar öngörü yeteneği kazandırır? Geleceği görenler, gelecek nasıl görülür, bir olay olmadan nasıl görülür? Olacakları görüyorum diyenlerin konumları

Parapsikoloji Hakkında Makale, Yazı, Görüş, Araştırma ve İncelemeler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1418
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Doğum Haritasında Güçlü Öngörü Yeteneği Kazandıran Konumlar

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 20 May, 21:21

Resim

Doğum Haritasında Güçlü Öngörü Yeteneği Kazandıran Konumlar

Doğum haritasında güçlü öngörü yeteneği kazandıran konumlar hangileridir? Bir olay olmadan önce, olacakları rüyalarında veya derin trans halinde önceden görebilen prekognisyonlar hangi konumlardan etki alırlar?

Öngörü yeteneği büyük oranda Neptün ve Jüpiter gezegenleri ile Balık burcu etkisi altında gerçekleşir. Bu konumlara Ay, Şiron, Pluto ve Satürn konumları ile Akrep burcu eşlik eder.

Kahin olarak bilinen insanlar bu öngörü yeteneği konumlarından büyük etkiler almış insanlardır. Doğum haritasında öngörü yeteneği bulunan herkes gelecekle ilgili büyük öngörülere sahip değildir. Geliştirilmesi gerekebilir. Rüyalarda veya trans halinde gelecekte olacak olayların görüntülerinin net olması için doğum haritalarında aldıkları etkiler yeterli seviyede olmayabilir.

Doğum Haritasında Öngörü Prekognisyon Yeteneği Konumları

Ay 3. Evde: Bu konum hem önsezi hem de öngörü yeteneği kazandıran bir konumdur. Aldıkları etkilerden dolayı telepati yetenekleri de ön plana çıkabilir.

Şiron 12. Evde: Doğuştan medyum yeteneği kazandıran bir konumdur. Olacak olayları rüyalarında görebilirler.

Satürn 12. Evde: Olacak olayları rüyalarında görebilirler. Rüyaları etkileme yetenekleri de ön plana çıkmışsa gelecekle ilgili görüntüleri rüyalarında bilinçli bir şekilde izleyebilirler.

Neptün 1. Evde: Neptün halisünasyona varan görsel şölenler sunabilir. Gerçeklik olgusunu etkileyebilir. Neptün’ü 1. evde olanlar imajinasyon yetenekleri ile birlikte öngörü yeteneğine de sahip olabilirler.

Neptün 9. Evde: Medyumluk özellikleri de kazandırabilen son derece güçlü bir konumdur. Neptün’ü 9. evde bulunanlarda da gelecekte olacak olayları görebilme yeteneği ortaya çıkabilmektedir.

Neptün 12. Evde: Medyum özelliği kazandıran konumlar arasındadır. Gelecekte olacak olayları rüyalarında görebilirler. Güçlü sezgilere sahiptirler.

Pluto 8. Evde: Derin, ruhsal analiz yeteneği ile birlikte öngörü yeteneği de kazandıran bir konumdur.

Jüpiter Akrep Burcunda: Jüpiteri akrep burcunda olanlarda da güçlü öngörü yetenekleri bulunur. Aldıkları yüksek etkiler sorun yaşamalarına neden olabilir.

Jüpiter Balık Burcunda: Bu konum, telepati ve imajinasyon yeteneği ile birlikte gelecekte olabilecek olayları görme yeteneği de kazandırır.

11. Evde Balık Burcu: Önsezi yeteneği ile birlikte öngörü yeteneği de kazandıran bir konumdur.
Konunun devamı: https://www.parapsikoloji.net/dogum-har ... umlar/amp/

Kaynak: https://en.parapsikoloji.net/premonitio ... t.html/amp

Diğer ruhsal yetenekleriniz için https://www.parapsikoloji.net/dogum-har ... mlari/amp/ konusuna bakabilirsiniz.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Parapsikoloji” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir