Akrep Burcu Çocuğu ve Özellikleri

akrep burcu çocuğu, akrep burcu bebeği, akrep burcu çocuklarının özellikleri, akrep burcu bebeğinin özellikleri, akrep burcu çocuğuna nasıl davranmalı, hangi oyunlara yönlendirilmeli, nelere dikkat etmeli, akrep burcu çocuğu nasıl eğitilir, akrep çocuğu çocuğu özellikleri

Akrep Burcu Çocuğu ve özellikleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1435
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Çocuğu ve Özellikleri

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 01 Ağu, 23:55

Resim

Akrep Burcu Çocuğu ve Özellikleri

Akrep Burcu Çocuğuna Nasıl Davranmalı?

Küçük Akrep burcu çocukları, yaşlarının üstünde bir zekayla dikkati çekerler. Her an hiç beklemediğiniz şeyler yapabilir veya söyleyebilirler. Sezgileri son derece gelişmiştir, nedenini bilmese bile güçlü sezgileri sayesinde, duygularınızı kolaylıkla algılar. Ona karşı her zaman dürüst olup yalan söylememenizde yarar var çünkü yalan söylediğinizi hemen anlayacaklardır.

Akrep çocukları sırlara ve gizli saklı bir şeyleri ortaya çıkarmaya bayılırlar. Öğrenme merakı o kadar fazladır ki onlardan bir şey saklamak mümkün değildir. Bulmak istediklerini ne yapar ne eder bulurlar. Belki siz farkında olamazsınız ama aylar öncesinde erişemediği bir şeyi bulabilmek için her fırsatta sizi takip edebilir. Ama onun küçük sırlarını bilmenize de izin vermeyecektir. Sezgileri sayesinde, kendisinden gizlenen şeyleri bulmak konusunda son derece yeteneklidir.

Akrep Çocuğu Yanında Konuştuklarınıza Dikkat Edin

Onun yanında ağzınızdan çıkan her söze dikkat etmelisiniz çünkü asla unutmazlar. Siz unuttuğunuz bir tarihte aylar öncesi söylediğiniz bir sözü herkesin önünde "daha önce böyle demiştin ama" deyip sizi zor durumda bırakabilir. Veya verdiğiniz sözü içindeki çelik sandıkta aylarca saklayıp her fırsatta size hatırlatabilir. Akrep çocukları tıpkı büyüklerinde olduğu gibi derin duygulara sahiptirler ve kendilerinde duygusal iz bırakan olayları aradan yıllar geçse dahi unutmazlar.

Akrep burcu çocukları daha küçük yaştan itibaren bireyselciliklerini ön plana çıkarmaya başlarlar. Sakin ve olgun duruşları ile yaşlarından beklenmeyecek bir tavırları vardır. Günün herhangi bir saatinde kendilerine özel bir şeyler yapmayı, evin bir yerlerinde sadece kendilerine ait özel yerler oluşturmayı severler. Bulduklarını sakladıkları veya sadece kendileri ile başbaşa kaldıkları, kendilerine ait yerler keşfetmeyi severler.

Akrep Çocuğuna Nasıl Davranmalı Nelere Dikkat Etmeli

Akrep burcu çocukları gözleri ile iletişim kurmayı severler. Asla onların gözlerinin içine bakıp öfkeli bir tavır takınmayın. Onları bakışlarınızla korkutmamaya özen gösterin. Bu onların özgüvenlerinin gelişmesi açısında son derece önemlidir. Kendilerine yapılan yanlışları bir ömür boyu unutmayacaklarını aklınızdan çıkarmayın. Yaşları ne olursa olsun kalpleri kırıldığında, kıranın kalbini kırmak ve üzmek için elinden geleni yapacaktır. Akrep burcu, yapısı gereği herşeyin bir karşılığı olması gerektiğini düşünür. Ruhsal bütünlüklerini korumak için hangi yaşta olurlarsa olsun mutlaka kendilerine yapılanın karşılığını vermeye çalışırlar.

Siz O'na vurursanız O'da size vuracaktır. Siz O'na bağırırsanız O'da size bağıracaktır. Akrep çocuğu ile inatlaşmamaya özen gösterin. O an sertleşip O'nu incitirseniz, size ait bir şeyler kaybolabilir, çok sevdiğiniz vazonuz düşüp kırılabilir, beğenerek giydiğiniz kıyafetiniz bir daha giyilemeyecek bir hale gelebilir. Duygusal dünyasındaki yerini korumak için olmadık şeyler yapabilir.

Yaptığı yanlışları O'nunla inatlaşarak değil davranışlarınızla doğruları göstererek düzeltmeye çalışmalısınız. Doğası gereği "yap denileni yapmaz, yapma denileni yapar". Sizin yap dediğinizin her zaman tersini yapmaya çalışacaktır. Yanlışlarını, hatalarını yüzüne vurmadan, tatlı bir dille dile getirin ve davranışlarınızla örnek olamaya çalışın. Yıllar sonra da olsa küçükken, inatla "yapma" dediğiniz herşeyi "benim dediğim olur" demek için yapabilir. Çünkü akrep burcu insanları toplum kurallarını değil kendi kurallarını koyup uygulamayı severler. Onlara doğruları ancak uygulayarak veya yaşatarak, davranışlarınızla gösterebilirsiniz.

Enerjilerini Boşaltmalarına Fırsat Verin

Akrep çocukları, olduklarından sakin ve rahat görünmelerine rağmen, onlara içlerinde biriken enerjilerini boşaltmaya yarayacak fırsatlar vermelisiniz. Enerjisini, zekasını ve üretkenliğini yönlendirecek oyunlar ilgisini çekecektir.

Akrep'in sembolü, hem Akrep hem de Güneş'e direkt olarak bakabilen tek canlı olan kartaldır. Akrep yaşamında önemli değişim ve dönüşümler yaşamak ve bu tür değişiklikleri rahatlıkla karşılayabilmek için içsel güçlerini geliştirmek üzere dünyaya gelir. En kişisel problemlerde ve zorluklarda bile, sükunetini muhafaza edip, soğukkanlılığını koruyabilmesinin yanında, hayat sınavında zorlanan diğer insanların da kendilerini bulmasında oldukça büyük yararları dokunur.

Akrep Burcu Çocukları Güçlü Sezgilere Sahiptir

Küçük Akrep burcu çocuğu bile, diğer insanların içlerine direkt olarak bakabilmeyi becerir. Yüzeyin arkasına bakacak ve altında neler yattığını kolaylıkla hissedebilecek bir derinliğe sahiptir. Bu sezgisellik ve alıcı yapı, çok küçükken bile Akrep çocuklarında mevcuttur ve bu yeteneğine güvenerek yetişmesi, özgüveni açısından da oldukça önemlidir.

Akrep Burcu Çocuğu Kafasına Koymuşsa Mutlaka Yapar

Akrep burcu çocuğu, amaçladığı şeye ulaşmak için hedefe kilitlenmek yönünde oldukça gelişkin bir iradesi vardır. Konsantrasyon gücü çok yüksek olduğu için, amaçladıklarına ulaşmasını pek az şey engelleyebilir. Çok erken yaşlardan itibaren anne ve babasının, küçük Akrep burcu çocuğunun bu güçlü iradesiyle karşılaşması çok doğaldır. Söylenenlere, kendisinden talep edilenlere zaman zaman çok katı bir şekilde karşı çıkabilirken, kendi seçimlerinin arkasında da güvenle durabilmeyi bilirler.

Akrep burcu çocuğunun kararlılığını pozitif şekilde kullanmayı öğrenmesini sağlamak için, hassas dengeler oluşturmak önemlidir. Su grubu bir burç olarak Akrep, duygular dünyasına odaklanmıştır, ancak diğer Su burçları Balık ve Yengeç gibi de duygularının kölesi değildir. Kendini korumayı oldukça iyi başaran Akrep, kuvvetli, yoğun duygularını da kamufle edebilmeyi başarır. Aslında Akrep burcu çocuğunun kendi yoğun duygusallığını tanıyıp, kabul ederek, yaşama duyduğu ihtiraslı yaklaşımı da keşfetmesi önemlidir.

İlgili Konular


Akrep Burcu Çocuğu: https://akreportal.net/akrep-burcu-cocu ... u.html/amp
Akrep Burcu Çocuğu Nelerden Hoşlanır: https://akreportal.net/akrep-burcu-cocu ... z.html/amp
Akrep Burcu Çocuğuna Ne Tür Oyuncaklar Alınmalı: https://akreportal.net/akrep-burcu-cocu ... i.html/amp
Akrep Burcu Çocuğunun Odası Nasıl Olmalı: https://akreportal.net/akrep-burcu-cocu ... i.html/amp


Aslı Temel'in Makalesinden derleme yapılmıştır.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için (toplam 2):
Elif sancak (Çrş 02 Ağu, 15:51) • budray (Prş 17 Ağu, 00:41)
Değerlendirme: 33.33%
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Elif sancak
Mesajlar: 1
Yaş: 22
Kayıt: Çrş 02 Ağu, 15:48
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Çocuğu ve Özellikleri

Okunmamış mesaj gönderen Elif sancak » Çrş 02 Ağu, 15:55

Küçük akreplere dikkat çok sinsi olabiliyorlar yanlarında ne konuştuğunuza çok l dikkat edin
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Elif sancak mesajı için:
Akrep (Çrş 02 Ağu, 16:14)
Değerlendirme: 16.67%

akrepcik
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Çocuğu ve Özellikleri

Okunmamış mesaj gönderen akrepcik » Pzt 10 Haz, 17:50

çok farklı bakışları var, büyümüşte küçülmüş ve herşeyi anlıyor gibi bakıyor. izliyor, tepki verip neler olduğunu anlamaya çalışıyor gibi.

neslican
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Çocuğu ve Özellikleri

Okunmamış mesaj gönderen neslican » Cum 13 Ara, 18:08

inşallah hep böyle sakin olur, keşfetmeyi seviyor


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Çocuğu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir