Yay Burcu Kadını ve Cinsellik

Yay Burcu Kadını ve özellikleri
Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 17 Haz, 06:23

Resim

Yay Burcu Kadını Ve Cinsellik

Yay Burcu Kadını Ve Cinsellik, Yay Burcu Kadını Cinsellik Hayatı, Yay Burcu Kadını Beklentileri Ve Daha Fazlası kadin.com'da
Yay burcu bir kadından mı hoşlanıyorsunuz veya kendinizi daha iyi tanımak istiyorsunuz? Cinsellik ile ilgili limitleriniz neler, burcunuz sizi bu konuda nasıl yönlendiriyor siz de merak ediyorsanız yay burcu kadını cinsel hayatına dair yazdığımız bu yazıyı inceleyebilirsiniz.

Cinsellik ve yay burcu kadını denildi mi bir durmak gerekir, çünkü yay burcu kadınları bu konuda dur durak bilmezler. Cinsel yaşamları oldukça aktiftir. Yay burcu kadınını çok kolay bir şekilde havaya sokabilirsiniz. Kolay uyarılabilir olması basit bir kadın olduğu anlamına gelmez tabii ki de.Ancak duygusal olarak biraz daha ketum olduğu için cinselliği yaşama konusunda kendisini daha özgür tutar. Çoğu yay kadını için cinsel ilişki hayatın gün içerisinde getirdiği zorluklardan bir kaçış noktasıdır. Yaşadıkları stresi cinsellikle azaltmaya çalışırlar.

Yay Burcu Kadını Cinsellikte Rahatlığı Sever

Yay kadınları kolay uyarılabilir demiştik. Ancak yay burcu kadınları bile neden bu kadar kolay uyarıldıklarını bilemezler. İçgüdüsel olarak cinselliğe karşı bir haz duyarlar. Sosyal anlamda oldukça dışa dönük oldukları için partnerleriyle önceki deneyimlerini paylaşmaktan çekinmezler. Bu dürüstlükleri partnerleri kıskanç bir karaktere sahipse sonradan başlarına dert açabilir. Fiziksel olarak değişik deneyimler yaşamaya açık bir burç ve açık sözlü olduğu için pek çok erkek Yay burcu kadınını kaldıramaz.

Yay Burcu Kadını Ve Cinsellik

Eril yaşanılan bir toplumda bir erkek kadının onun yaptığı cinsel özgürlüğe sahip olmasını kolay kolay kendisine yediremez. Ancak yay burcu kadını da bu tür erkeklerle pek zaman harcayacak bir kadın değildir. Eğer cinsellik onun için yeterliyse ona ayak uyduramayan erkeklerle uğraşmak yerine kendini mutlu edecek tek gecelik ilişkiler yaşamaya daha müsait bir hale gelir.

Yay burcu kadınları aslında temel olarak hayatlarının aşkını aramaktadırlar. Hayatlarındaki bir erkeğin en ufak rahatsız edici hareketi yay kadınlarını o erkekten vazgeçirebilir. Onları uğraştıran erkeklerin peşinden koşmaktansa onların yanında olan ve temas edebildiği erkekleri sevmeye daha meyillidir. Dürüst oluşu, sıcakkanlı davranması gibi davranışları ile erkeklerin başta oldukça ilgisini çekmektedir. Ancak bu davranışları sonradan erkekler için sadakatsiz imajı çizmesine sebep olur ve ilişkilerinde sıkıntı çıkabilir. Unutmayın yay kadınları, mutlaka sizi anlayacak sığ görüşlerinden kurtulmuş bir insan bulacaksınız.

(Alıntı )

Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Re: Yay Burcu Kadını ve Cinsellik

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 18 Haz, 11:38

Özellikle akrep burcu erkekleri tarafından yalnis anlaşılıyor yay kadınları sanırım.Bir insan tek gecelik ilişki istiyorsa zaten bunu belli eder.Zaten yaylarla akrepler anlaşamaz; üstünede yay kadınına böyle iğrenç bir enerji verilirse akrep değil ne olursa olsun yay kadını o kişiyi gömer biliyorum.Yay insanı pozitif,iyi ve asil gezegen Jupiterin çocuğudur.Ne gökyüzü ;ne ilahi adalet böyle bir insanin canının yanmasına izin vermez.Ustelik yay kendi başına çok güçlü bir burçtur.Bence onun dünyasına layik değilseniz adımınızı atmayın.Helede haritasinda satürn baş aktörse:)Bu ne mi alaka.Ben haritalarda saturnu önemserim de.Suan yildiz konumları buna iyi bir ornek aslında.Karmanin lordu satürn şuan gökyüzünde saltanatını ilan etmiste.Oyle diyor astrologlar.Herkes kalbinin ekmeğini yiyormuş artık.Yani ettiğimizi biçme zamanlarına gelmişiz. .
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 18 Haz, 11:50

Alıntı olarak yazdığınız yerden yayınlamak için izin almış olmanızı diliyorum.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 18 Haz, 12:26

Akrep yazdı:
Prş 18 Haz, 11:50
Alıntı olarak yazdığınız yerden yayınlamak için izin almış olmanızı diliyorum.
Sanırım paylaşıma açık bir yerdi.Yaptigim açıklama olmasaydi bir sorun çıkmazdı bence:)

Ben izin alınacak bir yer olunca genelde alinti yapmıyorum.ugrasmak istemiyorum çünkü.
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 18 Haz, 12:42

Aslinda bu anlamda bir sorun yaşadığım söylenemez.Cunku hiç kimseyle bir yakınlaşma yasamadim.Insanlar uzaktan beğenmistir belki.Sadece o kadar.Aciklamami varsayarak yazdim:)

Bence yükselen burcu akrep olan ülkemiz için uygun bir burc değil yay.Yani yay burcunu rahatsız edecek tavır çok olabilir ülke insanimizda.Sadece aşk ve cinsellik anlamında degil.Yay burcunun cana yakınlığı,sıcaklığı,doğallığı,herkesi kardesiymis gibi görmesi (kadin erkek ayırımı yapmaz),konuskanligi akrep ülkesi için uygun değil bence.Cunku akrepler sessizlik ve mesafe sever en çok.Yay burcu olduğum halde;ben bile öyleyim mesela:)

Ama yay burcu derinliği olan bir insandir;her ne kadar dışardan yüzeysel algılansa da.Felsefik ve derindir.Bu yaniyla bizim ülkemize uyum saglayabilir yani:)Gerçi bir yay insanı tam bir dünya vatandaşıdır aslinda.yaylar yabancı kültürlere meraklidir zaten.Bu yönüyle dünyadaki her köşeye sanırım uyum sağlar.
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cum 19 Haz, 10:18

Aslinda cinsellik konusunda yazıp konuşacak en son insan benimdir:).Ustelikte 47 yaşındayım.ve bir ayağım çukurda:).Hayir 40 indan sonra azani teneşir pakler hususu değil bu tabiki de.Ayrintiya tafsilâta gerek var mı!Anladiniz ne demek istediğimi bal gibi de!:)

Marsim akrepte olmasına rağmen bu yaşıma geldim bu konuya anlam veremedim malesef.Sonuc ortada.Milletin veletlerine,anneligine bos bos bakıyorum.Annelik de ilahi kutsallardan malesef.Anne,baba kavramı gibi.Kutsal olan herşey aslinda Allah demekmis daha yeni anladim.Kutsalligi nihayet daha iyi anlıyorum ki ay yengeç olarak aslinda doğuştan biliyorum bunları.ama iste öte taraf daha da iyi bilmen gerekiyor dedi.Allaha şükür ki anne olamayarak bunu çok iyi anladım.Evet anneleri kıskanmıyorum.Ve sanırım yeniden çocukları sevmeye başladım ki daha dune kadar kedileri daha çok seviyordum.Ama bir dakika; hala ben kedileri daha çok seviyorum galiba.Evde baktigim kara isimli kedime bebek kedi diyordum.kacmasaydi bir yaşında olacaktı bugünlerde.Buyuyecekti.Hayir o bizim evladımız değildi.Ama çoğu zaman evladımız gibi geldi bize.Ama emanet olduğunu,bizim çocuğumuz olmadığını hiç unutmadık.ve daha kötüsü mani nöbetim esnasında balkondan kaçıp gitti.Hasta olduğum halde ki -hastayken pek acı cekmem-;dünya başına yıkılmıştı. Ben göz göre göre onun kaçmasına izin vermezdim çünkü.asla.. 8 ay baktım ona.balkon kapısını hiç açık unutmadım 8 ay boyunca.kactigi gün onu serbest bırakmıştım.hatta bir kaç gün öncesine kadar evin her yerinde gezinmesine ızin vermiştim. Neyse bu konuyu burada yazmayayım.
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com