Akrep Kadını Boğa Erkeği

akrep kadını boğa erkeği, akrep kadını boğa erkeği aşk uyumu, akrep kadını boğa erkeği cinsel uyum, akrep kadını boğa erkeği ilişki uyumu, akrep kadını boğa erkeği evlilik uyumu, akrep kadını ile boğa erkeği anlaşabilir mi, akrep kadını boğa erkeği mutlu olabilir mi, akrep kadını ve boğa erkeği ne kadar uyumludur? akrep boğa arkadaşlığı

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep kadını 2019, akrep burcu kadını 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Akrep Kadını Boğa Erkeği

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cum 11 Oca, 17:46

Resim

Akrep Kadını Boğa Erkeği

Akrep kadını Boğa erkeği ile anlaşabilir mi? Akrep kadını ile Boğa erkeği mutlu olabilir mi? İkisi ne kadar uyumludur? Akrep kadını ve Boğa erkeği ilişkisi, Akrep burcu kadını ve boğa erkeği uyumu nasıldır? Akrep kızı boğa erkeği arkadaşlığı, aşk uyumu ve evlilik?

Öncelikle iki burcun astrolojik özelliklerine bakalım.

Genel özellikleri ile Akrep burcu kadını ve Boğa erkeği uyumu

Akrep Kadını

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Ölüm ve Madde Ötesi Hayat

Boğa Erkeği

Grubu: Toprak
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Venüs
Ev Konumu: 2. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Para, Maddi ve Manevi Değerler

Akrep Kadını ve Boğa Erkeği Belirgin Sorunları: İnatçılıkları ve Maddi değerler

Akrep Kadını Boğa Erkeği Genel Uyum Analizi

Akrep kadını ve Boğa erkeği diğer tüm su ve toprak grubu birlikteliklerinde olduğu gibi doğal bir uyuma sahiptirler. Sahip oldukları özelliklerle birbirlerini tamamlarlar. Akrep kadını ruhsal anlamda, Boğa erkeği ise maddi konularda kabiliyetlidir. Birinin eksik kaldığı konularda diğeri destek olacaktır.

Boğa erkeği hemen her konuda kendisini sağlama almadan adım atmak istemez ancak değerlendirmeleri gördükleri ve bildikleri ile sınırlıdır. Akrep kadını ise güçlü sezgilere sahiptir ve Boğa erkeğine bu konuda destek olabilir. Akrep kadını da sezgilerine ağırlık verdiğinde Boğa erkeği O’na maddi konularda destek olacaktır.

Boğa erkeği dokunsal, Akrep kadını ise sezgiseldir. Bu özelikleri ile de uyum içerisindedirler. Boğa erkeği dokunmak, Akrep kadını ise ruhuyla hissetmek ister. Doğum haritalarında 3. evlerinde hava unsurları yoksa akıllarına gelen herşeyi seslendirme ihtiyacı duymazlar. İnat ettikleri konular dışında sessiz, sakin ama derin bir ilişki olacaktır.

İlişkide risk taşıyan konu, her ikisinin de burçlar kuşağının en inatçı burçları arasında yer almalarıdır. Boğa erkeği inatçılığını açıktan ve sert bir şekilde gösterir. Akrep kadını ise inatçılığını sessiz ve derinden ama yıllarca sürdürür. Aradan yıllar geçtikten sonra bile hoşa gitmeyen davranışının nedenini sorsanız “zamanında böyle yapmıştın, tekrar etme ihtimaline karşı bu şekilde davranıyorum” diyebilir. İkili arasındaki inatlaşma her ikisinin de hassas olduğu bir konuda olursa evin içinde şimşekler çakabilir.

Akrep kadını su grubunda yer aldığı için suya yakın olan yerlerde, Boğa erkeği ise Toprak grubunda bulunmasından dolayı doğa ile iç içe olduğunda hayat bulur. İki özelliği bir araya getirdiğimizde şehirden uzak bir yerde doğa ile iç içe olmaları yeterlidir.

Akep kadını sevgisini bakışları, yüz ifadesi ve beden dili ile Boğa erkeği ise dokunarak dile getirir. Akrep kadını Boğa erkeğine göre daha tutkuludur ama Boğa erkeğinde de derin bir erotizm vardır. Birbirlerini anlamada fazla sorun yaşamayacaklardır. Venüs etkisi altında bulunan Boğa erkeğinin ses tonu duygularını ve isteklerini ifade etmekte çok etkilidir. Ses tonu Akrep kadınını rahatlatmak için yeterli gelecektir.

Akrep Kadını Boğa Erkeği, iletişim Uyumu ve Yaşanabilecek Sorunlar

İkili arasında yaşanması muhtemel temel sorun her ikisinin de sahip olduğu inatçı yapıları olacaktır. Bu durum ikilinin birbirlerini tanıdığı ve aşık olduğu dönemlerde sorun olmayabilir. Ancak ilişki evlilikle sonuçlanıp her ikisi de birbirlerini yeterince tanıyıp evliliğin getirdiği sorumluluklar artıp, her iki tarafın aileleri ve çevreleri de bu birlikteliğe ortak olduğunda ortaya çıkacaktır.

İnatçı yapıları aralarında sorun olmadan önce mutlaka oturup konuşmaları, eksik yönlerini belirleyerek kırılma noktalarını gözden geçirmeleri gerekir. Her ikisi de “benim dediğim olacak” demişlerse geri adım atmaları, deveyi hendeğin yanına getirmekten daha zordur.

Akrep Kadını Boğa Erkeği, Sosyal Faaliyetler

Akrep kadını için sosyal yaşam “gerekirse neden olmasın, değişiklik olsun” dan öteye geçmez. Sahip olduğu özelliklerden dolayı kendisini bir şeyler yapmak zorunda hissetmez. Gerek duyarsa dışarı çıkar, farklı olduğuna inandığı faaliyetlere katılır, arkadaşlarını kırmak istemediği için etkinliklere katılır.

Boğa erkeği için de benzer durumlar geçerlidir. Evde kalıp miskinlik yaparak dinlenmek O’na daha cazip gelir. Sosyal faaliyetleri daha çok iş görüşmeleri, toplantılar ve geleceğini maddi yönden garanti altına almak için yapmak istediği çalışmalara yönelik olur.

Beklentileri, istekleri ve özellikleri birbirine yakın olduğu için birlikte olmak birbirlerine güven verir.

Akrep Kadını Boğa Erkeği, Aşk ve Evlilik

Akrep burcu kadını ve Boğa erkeği aşk uyumu evlilik getirebilir mi?

Akrep kadını ve Boğa erkeği arasındaki aşk, evlilikle sonuçlanmışsa sağlam, güvenilir ve tatmin edicidir. Her ikisi de sadakate büyük önem verirler. Kıskanç yapıları diğerinin tek başına hareket etmesine engel olsa da benzer duyguları taşıdıkları için birbirlerini çok iyi anlarlar. Yanlış yaptıklarında diğerinin ne kadar sert bir tepki verebileceğini en iyi kendilerinden bilirler.

Evlilik yaşamlarını süsyelen manzara, doğa ile iç içe su kenarında bahçeli ve müstakil bir evdir. Sakin, huzurlu ve doğal bir yaşam… İkisi için aşk daha güzel tarif edilemez. Bu manzarayı ne kadar erken yaşta gerçekleştirebilirlerse o kadar huzurlu bir yaşamları olur.

Akrep Kadını Boğa Erkeği Arkadaşlığı

Akrep kızı ile Boğa erkeği iyi birer arkadaş ve sırdaş olurlar. Sağlam adımları, kendilerinden emin konuşmaları ve duruşları ile birbirlerine güven verirler. Bir konuda inat edip birbirlerini kırmadıkları ve kıskançlık krizlerine girmedikleri sürece uyumlu bir arkadaşlıkları olur.

Doğum haritalarında güneş burcu ağırlığını değiştirecek farklı etkiler yoksa fazla sorun yaşamazlar. Akrep kızı ve Boğa erkeği arasındaki arkadaşlığı tek kelime ile özetleyecek olursak “sağlam” bir arkadaşlık olur.

Akrep Kadını Boğa Erkeği, Cinsel Uyum

Akrep kadını Mars ve Pluto etkisi altında yoğun bir cinsel enerjiye, Boğa erkeği ise Venüs etkisinde çekici bir yapıya sahiptir. Birbirlerinden etkilenmeleri son derece doğaldır. Boğa erkeğinin duruşu, ses tonu ve sağlam vücut yapısı Akrep kadınının dikkatini çeker. Akrep kadınının bakışı, etrafa yaydığı enerjisi ve duruşu da Boğa erkeğinin dikkatini çeker.

Yaşanması olağan sorunları oturup konuşarak halletmeyi öğrenebilirlerse güzel ve sağlam bir birliktelik olacaktır.

Akrep Kadını Boğa Erkeği - 11 Ocak 2019
Resim

~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~

Füsun

Re: Akrep Kadını Boğa Erkeği

Okunmamış mesaj gönderen Füsun » Prş 04 Nis, 03:34

Bu kadar ayrıntılı bir analiz için teşekkür ederim. Çoğu noktaya katılıyorum.

Anlaştığım insanların çoğunun toprak grubu olduğunu farkettim. Grup özelliklerine daha önce pek dikkat etmezdim. Boğalar bana güven verir. İnatçılar evet ama güvenilirler. Bir de yemeğe düşkün olurlar

spartaküs

Okunmamış mesaj gönderen spartaküs » Pzr 07 Tem, 21:31

Bir akrep kadınına aşık oldum ama ona ulaşmakta zorlanıyorum. Her an tepki verecek gibi duruyor ne yapabilirim yardımcı olur musunuz. seni seviyorum desem beni döver mi mesela? :oo

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 08 Tem, 01:03

Nasıl bir akrep kadını ile karşı karşıya olduğunu bilemeyiz. Döven de olur sevende. Hırçın bir akrepse, başına çanta inebilir. Akreple sözlere değil hislere ve davranışlara daha çok önem verir. Buna göre hareket et.

Hareketlerinde net ve kararlı ol. Bunu başaramadığında yanına yaklaşma. Kararsızlığını görürse zayıflık olarak algılar. Mars etkisi cesaret ve kararlılığı sever. Önce göz teması kur, gözlerinden herşeyi anlarsın.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Siyahh

Okunmamış mesaj gönderen Siyahh » Cum 12 Tem, 18:25

İlişkimiz genelde iyi gitmesine rağmen iletişimde problem yaşıyoruz ya ben çok takıntılıyım (boğa) ya o çok vurdum duymaz (akrep). Tartıştığımız da ben bir süre bunun etkisinde kalırken o ise hemen düzeltmeye yada benden bağımsız tek başına düzelmeye başlıyor. Bana ihtiyacı yokmuş gibi. Akrep kadınıyla nasıl iletişim kurabilirim?

Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cmt 13 Tem, 22:36

Zamana bırakın. Henüz yeterince olgun bir yapıya sahip değilse ve sert bir akrep burcu etkisi varsa siz ne yaparsanız yapın geri teper. Çok itici gelebilir ama anlattığınız haliyle şu an o isterse olur, o istemezse olmaz, herşeyi kontrol etmek ister. Dünyadan bağımsız bir yaşama sahip gibidir.

Ya sabredip konuşarak farklılıklarınızı artıya dönüştürmeye çalışın veya açık açık bu şekilde yürütemeyeceğinizi söyleyin. İlk etapta "sana zaten ihtiyacım yok, istediğin yere git" gibi bir tepki veriyor görülebilir. Unutmayın akrep kadını her zaman güçlü görünmeye çalışır. Üzülsede bunu size göstermez. Eğer sizi seviyorsa ve bir süre sonra eksikliğinizi hissederse iletişim kurmak ister. Sevdiği halde bunu yapmazsa canınızı yakacak kadar gururlu ve kibirlidir.

Vereceği diğer tepki "sen istediğinde değil ben istediğimde biter" tepsiki olabilir. Hiç aldırış etmeyin. Konuşmasına bile fırsat vermeyin. Yalnızlığı iliklerine kadar hissetsin. Akrebi sıkıntılar olgunlaştırır. Konuşmanızı yapın ve kalkıp gidin. Yanında kalmaya devam ederseniz konuştuğunuza da pişman olabilirsiniz.

Veya herşeyi akışına bırakın ama acı çekmeyi de göze alın.

akrep-burcu-kadini/akrep-burcu-kadini-o ... 20856.html yazıya bakabilirsiniz.
~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~

Zonan

Okunmamış mesaj gönderen Zonan » Pzt 22 Tem, 14:41

spartaküs dayak yemekten beter olabilirsin. ne zaman ne yapacağı belli olmaz tecrübe ile sabittir