Akrep Burcu Kadını Nasıl Baştan Çıkarılır?

akrep burcu kadını nasıl baştan çıkarılır, akrep burcu kadınını baştan çıkarmak için ne yapmak gerekir,

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep kadını 2019, akrep burcu kadını 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Sal 11 Ara, 15:51

Resim

Akrep burcu kadını nasıl baştan çıkarılır, akrep burcu kadınını baştan çıkarmak için ne yapmak gerekir? Eğer akrep burcu kadınını tanımadan O’nu baştan çıkarmaya kalkışırsanız hiç ummadığınız karşılıklar alabilirsiniz. Gözlerini üzerinize dikip “Sende kimsin, yaşam alanıma girmek için kimden izin aldın” tarzı bakışı ile muhatap olmak zorunda kalabilirsiniz.

Akrep Burcu Kadınını İyi Tanıyın

Akrep burcu kadınını tanımadan atacağınız her adım size sert ve “ne alaka” tarzı bakışlarla geri dönebilir. Öncelikle şu iki maddeye önem vermelisiniz

Akrep burcu kadını için güven çok önemlidir ve güvenmediği insanlarla yakınlaşmayı reddeder. Onunla nasıl yakınlaşmanız gerektiğini çok iyi bilmelisiniz.
Konuşmak, soru sormak, hatta yakınında durmak için de izin almanız gerekebilir. Kendisinden izin alınmadan yapılan yakınlaşmaları “özel yaşamını ihlal” olarak değerlendirir. Öyle ya kendisi ile konuşmana kim izin verdi ki?

Akrep burcu kadınının bu yaklaşımları kendini beğenmişliği ile ilgili değildir. Dahil olduğu burç adını akrep’ten alır. Her an tetikte, her yönden gelebilecek saldırılara karşı hazır ve olası tüm tehditlere karşı anında tepki… Bu özelliklerin büyük kısmı akrep burcu insanlarında da bulunur. Sorduğunuz soru sizin için “masum bir yakınlaşma çabası” dır. Ama akrep burcu kadını için bu durum hiçte öyle değildir. “Kim, neden ben, neden yakınlaşmaya çalışıyor, aradığı nedir, ulaşmak istediği nedir, gerçek amacı ne?” gibi sorular zihnini meşgul etmeye başlar.

Sınır paranoyaklık sınırı gibi görülebilir ama akrep kadını için durum daha farklıdır. Sebep ve sonuçlar arasında bağ kuramadığında altında yatan ve görünmeyen nedenleri bulmaya yönelir. Kendisi kimseye izin vermemiştir, sabah evden dışarı çıkarken “bugün benimle konuşmak ve tanışmak isteyenler gelebilir” dememiştir, tanıdığı herkese “söyleyin bugün gelsin konuşsun” dememiştir, kimseye randevu vermemiştir. Hiçbir sebep yokken ve kendisi hiç kimseye izin veremişken bu da nereden çıkmıştır?

Akrep Burcu Kadını İzin Verirse

Sadece tanışma ve ilk adımı atma aşamasında bu kadar refleks olan bir kadınla elinizi kolunuzu sallayarak her istediğinizi yapabilmeniz ve istediğiniz şekilde yönlendirebilmeniz kolay değildir. İzin verirse ve izin verdiği ölçüde hareket edebilirsiniz. Bir kez daha söylüyorum bu kendini beğenmişlik değildir. Doğal akrep refleksidir. Karşısında kimin olduğu çok önemli değildir, sonuçlarıyla da ilgilenmez. Ama sonunda gün bittiğinde herşeyi tekrar gözden geçirir “o da kimdi, nereden çıkmıştı, neden ben, fazla mı abarttım, biraz ileri gittim sanırım” gibi düşünceler ortaya çıkabilir.

İlişkilerde Akrep Burcu Etkisi

Bu yazdıklarım her akrep burcu kadınında olmayabileceği gibi diğer burçlarda ev konumlarında akrep etkisi bulunanlarda da görülebilir.

Resim

Akrep Burcu Kadınını Baştan Çıkarmak İçin Ne Yapmalısınız?

Yazdıklarımdan şu iki sonucu çıkarabilirsiniz,

1- Doğal gelişmeyen ve beklenmedik herşeyi, sizin ne istediğinize ve söylediğinize bakmaksızın sorgular.
2- Yaptıklarının sonucunu mutlaka gün sonunda değerlendirir. Neden, Nasıl, Niçin, Sonrasında atılacak adımlar...

Atacağınız adımlara çok dikkat etmelisiniz.

Akrep burcu kadını ile İlk karşılaşma çok önemlidir.

Sizi gördüğünde etkilenmeli, ulaşması zor bir insan olarak görmeli
Karizmanızdan etkilenmeli
Merak uyandıracak yönleriniz olmalı ki çözmeye çalışsın
Tanışmanız plansız programsız olmalı

Eğer tüm bunlara imkanınız yoksa

İlk tanışmanın nasıl olacağına takılmayın istediğiniz gibi hareket edin ama son izlenime çok dikkat edin. Akrep burcu kadını duygusuz gibi görünebilir ama kendisi ile başbaşa kaldığında sizinle ilk karşılaşmasında sizi kırmış ve incitmişse mutlaka etkilenecektir. Eğer bu karşılaşmanın ikinci bir adımı olursa bunu düzeltmenin hesaplarını yapabilir.

İkinci bir karşılaşma gerçekleştirin. Ama bu kez sadece yüzüne bakıp geçin.

Eğer durup özür dilerse veya yüzünde yaptığından dolayı size karşı bir pişmanlık bulunuyorsa hemen yanına gidin ve özür dileyin. Yaptığınızın kabalık olduğundan bahsedin.

Eğer O da olumlu bir karşılık verirse gerisi sizin O’na karşı olan samimi duygularınıza kalmış demektir. Gerçekten seviyorsanız bunu mutlaka anlar, olumlu veya olumsuz bir şekilde karşılık verir.

Eğer samimi değilseniz bundan emin oluncaya kadar bekleyecektir. Emin olduğunda çantanın başınıza inecek yerine şimdiden pansuman yapmaya başlasanız iyi olur. Çünkü kalbinizdeki acıdan başınızla ilgilenmek için zaman bulamayabilirsiniz.

Akrep Burcu Kadını Nasıl Baştan Çıkarılır? - 11 Aralık 2018
Resim

~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Re: Akrep Burcu Kadını Nasıl Baştan Çıkarılır?

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 11 Ara, 16:33

Gittiğim ortamlarda çoğu kere dikkat çekiyorum..ilgi ve beğeni sevdiğim halde bu bakışlar beni rahatsız eder..bu tepkim akrep etkisi taşımamdan sanırım..bunu tehdit ve saygısızlık olarak alırım çünkü genelde..
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Çrş 12 Ara, 17:04

Evet bakışların rahatsız etmesi çok olur. "Ben bakarım ama siz bakamazsınız, ben incelerim ama siz değil" hoş bir şey değil aslında. Ama içten gelen bir özellik. Birilerinin açık aradığı hissine kapılmak güzel bir duygu değil.
~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 12 Ara, 17:58

Chepi yazdı:
Çrş 12 Ara, 17:04
Evet bakışların rahatsız etmesi çok olur. "Ben bakarım ama siz bakamazsınız, ben incelerim ama siz değil" hoş bir şey değil aslında. Ama içten gelen bir özellik. Birilerinin açık aradığı hissine kapılmak güzel bir duygu değil.
Bir insanı rahatsız edecek şekilde bakmak doğru değil..gayri ihtiyarı insan göz göze gelebilir..bu normal..normal olmayan ısrarla bir insanı incelemek..ve açık aramak günümüz insanında çok rastlanan bir durum..iyi niyetli insan az bence..mesela ben gözlemci bir insanım..açık aramasam bile eksiklikler illa gözüme çarpar..gözümden hiçbir şey kaçmaz..ama bunu karşı tarafa hissettirmeye çalışırım..insanları üzmemeye çalışmak lazım..durup dururken kalp kırmamalı..
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com