Akrep Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği

akrep burcu kadını kova burcu erkeği, akrep burcu kadını kova burcu erkeği aşk uyumu, akrep kadını kova erkeği cinsel uyum, akrep kadını kova erkeği ilişki uyumu, akrep kadını kova erkeği evlilik uyumu, akrep kadını ile kova erkeği anlaşabilir mi, akrep kadını kova erkeği mutlu olabilir mi, akrep kadını ve kova erkeği ne kadar uyumludur?

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep kadını 2019, akrep burcu kadını 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cmt 01 Ara, 19:15

Resim

Akrep burcu kadını kova burcu erkeği anlaşabilir mi? Akrep burcu kadını ve kova erkeği uyumu nasıldır? Birlikte mutlu olabilirler mi? Ne kadar uyumludurlar, Özelliklerini, burç gruplarını ve niteliklerini aşağıya yazayım buna öncelikle siz karar verin.

İki burcun birlikteliği kıcasa "Çılgınca, sıradışı, kabına sığmaz ve biri pes eder"

Akrep Burcu Kadını

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto

Kova Burcu Erkeği

Grubu: Hava
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Uranüs

Genel özellikleri ile akrep burcu kadını ve kova erkeği uyumu

Akrep kadını Kova erkeği Özelliklerinin Karşılaştırılması

Akrep Burcu Kadını Kısa Özellikleri

Ruhsal zekası ve derinliği yüksek
Merak ettiği herşeyi çözmeye çalışır, yöntem olarak mantığını, zekasını, doğa üstü güçleri ve ruhsal özelliklerini kullanır
Ben” duygusu gizli
İnatçı, buyruk kabul etmez
Gizemli ve gizli
Evcil
Yalnız kalmayı sever
Sırlarına sadık
Tutkulu aşık
İstediğini elde eder ve sahiplenir
Sahip olduklarını kıskanır

Kova Burcu Erkeği Kısa Özellikleri

Zeka ve akıl sembolü
Merakını gidermek zekasını, aklını ve gerekirse akıl ve mantık dışı yolları araştırıp öğrenir
Ben” duygusu açıktır. Aklı ve zekası ile “ben mükemmelim” der.
Sosyaldir. Çok sayıda arkadaşı olur
Yalnız kalmayı çok sevmezler
Aşkları ve birliktelikleri olması gerektiği kadardır, abartmazlar.
Aşırı kıskanç değillerdir, kendileri özgürlüklerine düşkündür, birlikte oldukları insanları da boğmazlar

Akrep Burcu Kadını ve Kova Burcu Erkeği Aşk Uyumu

Akrep kadını kova erkeği aşk uyumu nasıldır?

Aşkta derinlik söz konusu olduğunda akrep burcu kadını aradığı derinliği kova burcu erkeğinde asla bulamayacaktır. Kova özgür bir insandır. Bu özgürlüğün sonucu akıl ve zeka ön plana çıkar. Akrep kadınının zekası daha çok içseldir ve ruhuna hitap eder. Kovanın zekası ise dışsaldır topluma hitap eder ama bu hitapta her zaman “ben” vardır. “Ben yaptım, bu benim eserim” gibi.

Akrep burcu kadını için sevgi ruhunda hissedebildiğinde değer kazanır. Sevginin ve aşkın değerini ruhsal hissedişi ile değerlendirir.

Kova burcu erkeği ise sevgiyi ve aşkı aklı ve zekası ile değerlendirir. Aklına ve zekasına uyan herşey uygundur. Ruhsal derinlik aramaz. Ruhsal derinliğe sadece aklı ve zekası ile çözemediği konuları araştırmak için bilgi niteliğinde kullanır.

Akrep Burcu Kadını ve Kova Burcu Erkeği İletişim Uyumu

Akrep burcu kadını ile kova burcu erkeği bu konuda uyumlu hareket edemezler. Her ikisinin de sabit unsur olması bir noktaya kadar anlaşma imkanı sağlasa da Akrep burcu kadınının “gizli ben bilirim” Kova burcu erkeğinin ise “açıktan ben bilirim” yaklaşımları ikisinin çatışma yaşamasına neden olabilir.

Akrep kadını çok konuşmayı sevmez sadece söylemesi gerektiğine inandığı konuları gerektiğinde ve gerektiği kadar söyler. Kova erkeği ise hava gurubunda yer aldığı için zaman zaman geveze olabilir.

Akrep kadını sadece gerektiğinde ve gerektiği için sosyal ortamlarda bulunur. Bunu yapılması gereken bir görev gibi kabul eder. Sınırlarını zorlamak ve kendisini ispatlamak istemedikçe yalnız kalmayı tercih edebilir.

Kova erkeği hava grubunda yer aldığı için arkadaşlara ihtiyaç duyar. Sosyaldir ve çok sayıda arkadaşı olacaktır. Sadece bir konuya yoğun bir ilgi duyduğunda, çözmesi gereken önemli bir problem olduğunda, önemli bir icat yapması gerektiğinde, bilimsel bir konuya odaklandığında tümüyle yalnızlığa gömülebilir. Akrep kadınının özellikleri belli dönemlerinde yalnızlığı gerekli kılarkan Kova erkeğini yalnızlığı bir hedefe yoğunlaştığında ortaya çıkar.

Kısacası yalnızlık akrep kadını için ihtiyaç, kova erkeği içinse gerektiğinde yoğunlaşması için zorunluluktur.

Akrep Burcu Kadını ve Kova Burcu Erkeği Cinsel Uyumu

İki burcun en iyi oldukları noktalardan biridir. Birlikte sınırları zorlamayı çok severler. Kova erkeği zekası ve aklı ile Akrep kadını ise derin tutkusu ve ruhsal enerjisi ile cinselliği yaşamaktan ziyade sınırlarını zorlamayı severler. Sıradanlığı reddebilecek ilginç bir ikili olurlar.

Eğer sadece bu noktaya odaklı iseniz ve kıskançlık krizlerine girmeyecekseniz, uyumsuzluklarınızı gerektiğinde görmezden gelebilecekseniz cinsel uyum sorunu yaşamazsınız.

Genel Olarak Akrep Kadını ve Kova Erkeği Evlilik Uyumu

Akrep burcu kadını ve kova erkeği uyumu evlilikte mutluluk getirebilir mi?

Akrep kadını için Kova erkeğinin ukalalığı sorun olabilir. Kova erkeği içinse Akrep kadınının kıskançlığı ve herşeyi sezen ruhsal sezgileri sorun oluşturabilir. Sevgi ve aşk bittiğinde sorunsuz bir ilişki yaşamak için gerekli sabrı gösterebilir misiniz? Eğer cevabınız evetse şunlara katlanmanız gerekir

Kova burcu erkeği zaman zaman kapılarını kapatıp araştırdığı bir konuyu çözümlemeden odadan dışarı çıkmaz. Herkesi unutur. Çıktığında nasıl bir insanla karşılaşacağınızı bilemeyebilirsiniz. (Mecaz olarak ta ele alabilirsiniz)

Kova erkeği üzerine odaklandığı bir konu yoksa sosyal ilişkilere ve arkadaşlarına önem verir. Bir gün bir arkadaşı ile başka bir gün diğer arkadaşları ile zaman geçirmek isteyebilir. Bu sizin için gereksiz bir koşuşturma gibi gelebilir.

Akrep burcu kadını birlikte olduğu insanın tüm adımlarını, hareketlerini, sözlerini hiç belli etmeden takip eder. Takıldığı veya zihninde soru işareti oluşturacak bir konu olduğunda, şüphe duyduğunda kıskançlık başını döndürebilir. Takıldığı konuları çözmek için bir dedektif gibi sizi takip edebilir. Sonunda hiç ummadığınız bir anda önünüze öyle şeyler koyar ki kalan hayatınızı sürekli takip ediliyormuş hissi ile geçirebilirsiniz.

Herşey güzel giderken akrep kadını bir anda herşeyden sıkılıp yalnız kalmayı isteyebilir. Kova erkeğini sosyal ortamlara yalnız katılması gerekebilir.

Akrep kadını kovanın bu kadar özgür bir yaşam sürmesine tahammül edemez. Mutlaka kısıtlama getirmek isteyecektir. Kova da akrep kadınının ruhsal derinliğinde uzun süre kalmasını istemeyebilir.

Bu maddeleri artırabiliriz. Ancak bu ilişkinin güzel yanları da vardır. Birlikte hayatın tüm sınırlarını zorlayabilirsiniz. Sıradanlığı reddedersiniz. Marjinallik ikiniz içinde heyecan demektir. Akrep doğuştan ruhsal derinliğe sahiptir Kova ise bu derinliği keşfetmek için gerektiğinde elinden geleni yapar.

Birlikte eksiklerinizi gidermek için çaba sarfeder. Gerektiği kadar sabırlı olabilirseniz güzel diyemem ama kesinlikle sıradışı ve farklı bir birliktelik olur.

Güneş burcu insanın her özelliğine hakim değildir. "Ben kovayım ama böyle değilim" diyorsanız o özelliğinizle ilgili ev konumu kova burcunda değildir. 12 Ev olduğunu ve her evin farklı özellikleri yönettiğini unutmayın.

İlgili Konular:

Akrep burcunun tüm burçlarla uyumuna bakmak için akrep-burcu-uyumu/

Akrep burcu kadınını tüm yönleriyle öğrenmek için akrep-burcu-kadini/

Doğum haritasında hangi ev hangi özelliklerimizle ilgilidir astrolojide-evler/dogum-haritasinda-evl ... 18572.html

Akrep Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği - 1 Aralık 2018
Resim

~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~

Sivel

Re: Akrep Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği

Okunmamış mesaj gönderen Sivel » Prş 22 Ağu, 16:03

Çocuksu yönününe bayılıyorum kovanın. 🤗 Bir de ele avuca sığsa çok iyi olacak

Kasım

Re: Akrep Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği

Okunmamış mesaj gönderen Kasım » Sal 07 Oca, 21:06

Akrep ve kova ilişkisi zor ilerler