Akrep Burcu Kadını Affeder mi? Nasıl affeder?

akrep burcu kadını affeder mi, akrep burcu kadını nasıl affeder, akrep burcu kadınınna kendimizi nasıl affettirebiliriz, affetmesi için ne yapmak gerekir, hangi hediyeleri alabiliriz, nasıl davranmamız gerekir

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep kadını 2019, akrep burcu kadını 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Prş 29 Kas, 15:48

Resim

Akrep burcu kadını affeder mi? Affederse nasıl affeder? Affetmesi için neler yapmak gerekir? Affetmek işlenen kusurun büyüklüğü ve nasıl bir kusur olduğuna göre değişir. Kalpte açılan yaranın ne kadar büyük olduğunu görebiliyorsanız bu soruya net bir cevap bulabilirsiniz. Muhatabınız bir akrep burcu kadını ise, kırılan kalbe sebebi ne olursa olsun incinen bir gururu da eklemeniz gerekir.

Her İnsanın Affedebileceği Bir Yol Vardır.

Kalbi olan her insanın bir süre sonra sinirleri yatışarak kendisine yapılanları geride bırakmaya başlar. Her kalp onarılır, her hata affedilir, herkes affeder, amaaa kimi bir saat sonra, kimi günler sonra, kimi aylar kimi de yıllar sonra affedilir.

Akrep burcu gibi “kendisine yapılan hiçbir şeyi unutmayan” bir karakter için daha fazla sabır göstermeniz, daha fazla çaba sarfetmeniz gerekebilir. Sizi affetmesi için gerekecek süre ve sarfetmeniz gereken çaba kendinizi affettirmenizi gerektirecek şeyin ne olduğuna bağlıdır.

Yeterince seviyorsanız yeterince uzun süre mücadele edebilirsiniz. Hatanızı yeterince anlamışsanız yeterince çaba sarfedebilirsiniz. Sevgi, hataları kabulleniş ve samimiyet, engelli yollardan sonra açılması gereken kapının anahtar deliğini bulmanız için size rehberlik edebilir.

Akrep Burcu Kadını Affeder mi?

Akrep Kadını için gururu ve kibri kendisine karşı yapılanları kolay affetmesine en büyük engeldirler. Affetmeyi “yapılanı kabullenme” olarak algılayabilir. Eğer muhatap olduğunuz akrep kadını bu düşünceye sahipse zorlanabilirsiniz. Ama gerçekten seviyorsanız vazgeçmeyin çünkü akrep burcu kadını sizinle birlikte uzun süre yürümüşse sizi sevmiştir. Sizi sevmişse unutması da kolay olmaz.

Ama aşmanız gereken çok önemli bir sorun var. Akrep kadınının sizden beklentisi şu olacaktır

Önümde diz çök, affetmem için yalvar, affetmemi iste, göz yaşı dök ağla ve bunu uzun süre tekrarla. Ama bunları yaparken içimde sana karşı acıma hissi uyanmasın. Gözümdeki sevgin küçülmesin. Tek istediğim yaptığın hata karşısındaki affetme talebinin ne kadar samimi olduğunu görmektir. Her gün kapıma gel ve özür dile. Taaa ki içimdeki buzlar eriyene, sana karşı duyduğum kin ve öfke bitene kadar

Bunu yapabilir misiniz? Gerçekten bu kadar sevebildiniz mi? Cevabınız “Eveeeetttt” ise buna hiçbir kalp dayanmaz. Eninde sonunda çözülür.

Resim

Akrep Burcu Kadını Nasıl Affeder?

Eğer ısrarla “çok seviyorum affetmesi için herşeyi yapmaya göze aldım” diyebilecek kadar samimi ve içten bir sevgiye sahipseniz akrep kadınının sizi affetmesi için yalvarma ve özür yağmurlarına şunları da ekleyin,

Ona sevdiği çiçeklerden buketler yapıp verin. Ama sıradan bir şekilde değil. Üzerine sizi affetmesi için güzel sözler yazılmış notlar bırakılan buketler sunun. Bu buketleri doğrudan vermeyin. Bunu yaparsanız ne mi olur? Çiçekleri başınıza geçirir. Bir süre yaptığınız herşeyi ortalıkta görünmeden yapın. Buketleri kapısının girişinde bulsun. Uyandığında başucunda görsün. Balkona çıktığında bir anda önüne düşsün. Sıradışı olun. Şaşırtın. (Sevdiği çiçekler için Akrep Burcu Kadını Hangi Çiçekleri Sever)

Her gün mesaj gönderin. Af dileyin. Başkaları sizin ne kadar kötü durumda olduğunuzu anlatsınlar.

Bir anda karşısına çıkın. Yeri, zamanı ve havanın durumunu dikkate alın. Sessiz, sakin bir yer olsun. Kendisini en iyi hissettiği anları seçin. Hava bulutlu ve kasvetli olsun. Af dileyin ve elinizdeki hediye pakedini uzatarak oradan toz olun. Hediyeyi fırlatıp atarsa önemsemeyin. Tekrar tekrar deneyin. Sonunda merak edip açacaktır. İçerisine “bu kutuya koyabilecek senin sevginden başka bir şey bulamadım” şeklinde derin sözler yazın. Küçük akrep kolyeler, küçük bir kalp te bu sözlere eşlik edebilir.

Telepati yaparak her gün O’nu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyin. Hiç merak etmeyin mesaj eninde sonunda yerine ulaşacaktır. (Bilmiyorsanız, Telepati nasıl yapılır - Telepati ile Aşk)

Tüm bunları en azından bir ay boyunca belirli aralıklarla tekrar edin. Tüm bunlara rağmen hiçbir karşılık vermemişse akrep kadınının hassas noktalarına saldırın. “Merak ettirin

Bir süre hiçbir şey yapmayın. Arayıp sorsa da kimseden sizinle ilgili bir şey öğrenemesin. Bu süreçte sizi seviyorsa gerçekten çok merak edecek “acaba vaz mı geçti” diye endişelenmeye başlayacaktır. Ama gururundan dolayı bunu hiç kimseye söylemeyecek ve belli etmeyecektir.

İşte tam bu anda tekrar ortaya çıkın. O’nu şaşırtın ve tüm yakışıklılığınız, tüm karizmanız ve gizeminizle karşısına dikilin. Güçlü görünün. Korkmayın. “Herşeyi bırakıp yalnız senin için geldim” deyin. Bunu gerçekten yapabilir misiniz? Final güzel bitmeli. Bu sahneyi çok iyi tasarlamalısınız.

Herşeye Rağmen Sizi Affetmedi mi?

Eğer gururunuzu ayaklar altına alıp tüm bunları yapmış olmanıza, aylar geçmesine rağmen sizi affetmemişse ya çok büyük bir hata yapmışsınızdır ya da muhatap olduğunuz insan "pişmanlıkla ortaya çıkan sevigiyi göremeyecek kadar" sizden çok uzaklaşmış demektir. Veya siz geçrekten yeterince samimi misiniz? Bu konularda arkadaşları ile iddiaya giren bir tür var!...

Herşeyi orada bırakın ve gidin. Gereken herşeyi yaptığınıza inanıyorsanız arkanıza bakmayın.

Yaptığınız hata gerçekten büyükse mesela O’nu aldatmışsanız, unutamıyor ve seviyorsanız. Önce tattırdığınız kadarını kendiniz yaşayın. Sonra dönün ve tekrar tekrar yukarıdakileri yapın.

Akrep Burcu Kadını Affeder mi? Nasıl affeder? - 29 Kasım 2018
Resim

~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~

Umutsuz

Re: Akrep Burcu Kadını Affeder mi? Nasıl affeder?

Okunmamış mesaj gönderen Umutsuz » Prş 21 Mar, 01:47

Herşeyi bırakıp sana geldim, senin için geldim. Kurtar beni bu sevdandan. Ya azlet ya sev beni.

Duvar mı oldun, kör mü oldun görmezsin seveni. Bir hata için bin af dilettin revamı bu inlettin beni.

Zevk mi alırsın gördükçe halimi. Kalmadı bak kalbimin dermanı. Ya azlet ya affet beni.