Akrep Burcu Kadını Aşk Uyumu

akrep burcu kadını aşk, akrep burcu kadını aşk uyum, akrep kadını aşk uyumu, akrep burcu kadını uyumlu burçlar, akrep burcu kadını burçlarla uyumu, akrep burcu kadının aşk uyumu, akrep kadını aşkta uyumlu mudur

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep kadını 2019, akrep burcu kadını 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Pzt 23 Tem, 16:13

Resim

Akrep burcu kadını aşk uyumu – Akrep kadını için aşk, yaşandığında hayatın tüm renklerini ortaya çıkaran bir fırça darbesi gibidir. Nereye vurulursa oraya bahar gelir. Akrep kadını çiçeklerin renklerine takılmaz, bahçenin ne kadar süre canlı kalacağına, bu güzelliklerin sadece kendisine ait olup olmadığına ve gerçekliğine bakar.

Akrep Burcu Kadını Aşkta Hangi Burçlarla Uyumludur?

Akrep burcu kadınının aşk uyumunu, aşkta hangi burçlarla uyumlu hangi burçlarla uyumsuz olduğunu akrep-burcu-kadini/akrep-burcu-kadini-b ... 21138.html linkinden öğrenebilirsiniz.

Akrep burcu kadını aşkta kendisi gibi dişil unsurlara sahip Boğa, Balık, Yengeç, Başak, Oğlak ve Akrep burcu ile uyum içerisindedir. Bununla birlikte burçlarla uyumu dışında, aşk uyumunda en çok dikkat ettiği konuları şu şekilde sıralayabiliriz,

Resim

Aşk Uyumunda Sadakat

Sadakat akrep burcu kadını için aşk uyumunda olmazsa olmazlardandır. Süper zengin, yakışıklı ve karizmatik olabilirsiniz emin olun akrep kadını için sadakatin yanında bunların hiçbir değeri yoktur. Gururu en ufak bir sadakatsizliği es geçemeyecek kadar yüksektir. Sadakat konusunda bir sorun yaşanmıyorsa sıradan akrep fırtınaları dışında aşk uyumu harika olacaktır.

Resim

Aşk Uyumu Arıyorsanız Önemseyip Sevginizi Göstermelisiniz

Bir akrep burcu kadını ile birlikte olmaya başlamışsanız; belki çok iddialı bir söz olacak ama; “diğer bütün kadınları unutun ve yaşamınızdan çıkarın” eğer birlikte olduğunuz insan akrep burcu özelliklerini bütünüyle taşıyorsa ne demek istediğimi ancak zamanla kavrayabileceksiniz.

Aşk, akrep kadını için iki insanın bedenlerinin birleşmesi değildir sadece. Tüm hayatlarının birleşmesidir ve o hayatın içerisinde bir başkasına yer yoktur. Sadece O’nu sevip, O’na değer vermelisiniz. Sevginizde ve verdiğiniz değerde yapacağınız en küçük bir kusur size okkalı bir öfke olarak geri dönecektir. Akrep kadınının öfkesinin tadına baktınız mı? Henüz bakmamışsanız yapacağınız ilk hatada nasıl bir şey olduğunu anlayacaksınız.

Akrep burcu kadınına olan sevginiz O’nu hayatının zirvesine çıkartabilmelidir. Bir an bile hareket ve tavırlarınızla O’nu hafife aldığınızı hissetmemeli. Küçük bir hareketinizde, sözünüzde O’nu küçümsediğinizi sezerse şiddetli bir karşılık verecek veya bir süre size kalbini kapatacaktır.

Eğer O’na olan sevginizde ve verdiğiniz değerde bir sorun yoksa aşk uyumu konusunda hiçbir sorun yaşamazsınız.

Resim

Aşk Uyumu ve Güven

Aşk uyumunun olmazsa olmazlarından birisi de güvendir. Akrep insanları doğuştan analitik gözlem yeteneğine sahiptirler. Hayatları boyunca her an bir yerlerden bir saldırı gelebilecek endişesi ile her davranışı, hareketi bilinçaltlarında analiz ederler. Tıpkı akrep hayvanlarının küçük bir titreşimde harekete geçip saldırmaları gibi akrep insanları da yaşadıkları hayat içerisindeki herşeyi kontrol ederek bir saldırı gelmeyeceğine emin olmak isterler. Bu bilinç dışı ruhsal bir eylemdir ve çoğu akrep burcu insanı bu durumun farkında değildir.

Aşk hayatınızda uyum arıyorsanız yukarıda anlatmaya çalıştığım nedenlerden dolayı sizin bu konuda bir tehdit olmamanız gerekir. Siz O’nun için, “evet hayatıma, kalbime, ruhuma girebilirsin; sana sonuna kadar güveniyorum” demek istediği insansınız. Eğer sizinle birlikte olmayı kabul etmişse siz O’nun için bu hayatta uyum içerisinde yaşayabileceği ender insanlardan birisiniz demektir.

Ancak bu size sınırsız hareket alanı kazandırmaz. Güvenini kırdığınız anda O hayatının kapılarını size ardına kadar açan akrep burcu kadını bir anda hayatınızın en çekilmez insanı haline gelebilir.

Resim

Kalbiniz, Sözleriniz ve Davranışlarınız Uyumlu mu?

Akrep burcu kadını sizin hayatta değer verdiğiniz birçok önemli konuya hiç değer vermeyebilir. O’nu ilgilendiren içiniz, dışınız ve sözlerinizle kendisine karşı ne kadar uyum içerisinde olduğunuzdur. “ne yapar eder kandırırım” diyenlerdenseniz bunu bir kez daha düşünseniz iyi edersiniz çünkü akrep kadınları yeryüzüne insanın içlerini okumak için gönderilmiş ruhsal analistler gibidirler.

Balık ve yengeç burcu kadınlarının sezgisel güçlerine biraz mantık, biraz analiz, biraz cesaret ve biraz da sabır katın. Öfkesinden deliye dönmemişse siz hiç farkına varmadan sonuca ulaşıp tüm delilleri önünüze serinceye kadar çalışmalarını sürdürür. Bu faaliyete girişmek için sözlerinizde ve davranışlarınızda yakalayacağı tek bir uyumsuzluk yeterlidir.

Eğer her şeyi olduğunuz gibi yaşıyor ve içinizle dışınız birse akrep burcu kadını ile aşk uyumu konusunda bir sorun yaşamazsınız.

Resim

Akrep Kadını ile Aşk Uyumu Arıyorsanız Bunları Asla Yapmayın

# O’na başka kadınların güzelliklerini ve iyi yönlerini asla ama asla anlatmayın. Hatta başka kadınlardan hiç bahsetmeyin. Kıskançlığı çok öfkelenmesine neden olacaktır. Bu aranızdaki tüm uyumu bozmak için yeterlidir.

# İşleriniz dışında başka kadınlarla O’na görünmeyin. İş ortamında yanınızda ise diğer kadınlarla samimi olmayın.

# O’nun değer verdiği konularda O’nu eleştirmeyin, hafife alıp küçümsemeyin.

# O’nu ihmal etmeyin. İlk hareket sizden gelsin. Genellikle gururunu ve kibrini kırıp ilk hareketi yapan olmayı sevmez. Bunun nedeni de istemediği bir karşılık geldiğinde ruhsal dengesinin bozulmasını istememesidir. Biraz abartılı ama O sizin ayağınıza gelmez Siz O’nun ayağına gidin. İnatlaşmayın. Seviyorsanız gururunuzu çöpe atın. Zamanla sizden emin olduğunda O da gelecektir.

Resim

Akrep Kadını ile Aşk Uyumu Arıyorsanız Bunları Mutlaka Yapın

# O’nun dünyanın en değerli ve güzel kadını olduğunu kulağına fısıldayın. Sesli söyleyin demiyorum. Kulağına fısıldayın. Çünkü sözlere değil davranışlara değer verir. Yüksek tondan söyleyeceğiniz sözlerde içtenlik yoksa bunu hemen anlar.

# O’nu gerçekten çok sevin. Bunun ne anlam ifade ettiğini biliyor musunuz? Eğer bunun anlamını unutmuşsanız zaman zaman tekrar hatırlayın ve hatırlatın.

# O’nunla çok mutlu olduğunuzu davranışlarınızla gösterin.

# Sevebileceği ince detaylara sahip hediyeler alın. Renk konusunda kararsız kalırsanız ilk tercihiniz her zaman “siyah” olsun. Kırmızı, turuncu, ateş mavisini de bunlara dahil edebilirsiniz.

# Sevdiğiniz yönlerini dile getirin. Akrep burcu kadınları, erkekleri gibi kalabalıklar içerisinde yalnız yaşayan insanlardır. Buzdan kalıplarından çıkarabilmek için O’nunla ilgilenmeli ve ruhsal yalnızlığını dindirebilmelisiniz.

Aşk uyumu için her insanın farklı özelliklere sahip olduklarını ve bu özelliklere göre hareket etmeniz gerektiğini unutmayın. Hiç kimse bir başkasından üstün değildir. Farklılıklar, samimi bir yaklaşımla sabır gösterildiğinde, güzellikler olarak karşımıza çıkabilecek madenler gibidirler. İşlerseniz değer kazanır, olduğu gibi bırakırsanız göze batarlar.

Akrep Burcu Kadını Aşk Uyumu - Temmuz 2018
Resim

~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~

Scorpinter

Re: Akrep Burcu Kadını Aşk Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Scorpinter » Çrş 28 Kas, 15:08

Uyumlu olmayanlar uzak durun. Uzaktan bakın siz, ne istediğinizi iyi bilin :u sıkıntı çıkarmayın

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 28 Kas, 17:07

Akrep etkisinde olduğum için yada 4. ev yengeç olduğundan evde patron benim galiba:)..eşim evde de iştede sen patronsun diyor:)bana first leydim diyor:)o derece yani.çok değer veriyor ve saygı duyuyor.Bir başkası durumu asla olmaz.bunlar benim gibi akrep etkisinde birinin arayıpta bulamadığı şeyler:)bir numara olmak,saygı ve değer görmek.eşim kör aşıklardan değildir.gerçekçidir.ama yinede bana büyük değer veriyor.ve bu durum beni korkutuyor.güzel olan şeyler genelde kaybedilir çünkü.umarım hayatımın sonuna kadar onunla yaşarım.bir şekilde ayrılmayız.ha sorunlarımız yok mu..hep vardı ve olacak.ama nadir rastlanan bir uyum var sanırım aramızda.bunu birçok insan fark ediyor çevremizde..
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cmt 30 Mar, 18:11

güzin yazdı:
Çrş 28 Kas, 17:07
Akrep etkisinde olduğum için yada 4. ev yengeç olduğundan evde patron benim galiba:)..eşim evde de iştede sen patronsun diyor:) bana first leydim diyor:)
Bu çok önemli. Bunu eşine söyleyen erkek, eşine değer veren erkektir.
~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 03 Nis, 18:00

güzin yazdı:
Çrş 28 Kas, 17:07
Akrep etkisinde olduğum için yada 4. ev yengeç olduğundan evde patron benim galiba:)..eşim evde de iştede sen patronsun diyor:)bana first leydim diyor:)o derece yani.çok değer veriyor ve saygı duyuyor.Bir başkası durumu asla olmaz.bunlar benim gibi akrep etkisinde birinin arayıpta bulamadığı şeyler:)bir numara olmak,saygı ve değer görmek.eşim kör aşıklardan değildir.gerçekçidir.ama yinede bana büyük değer veriyor.ve bu durum beni korkutuyor.güzel olan şeyler genelde kaybedilir çünkü.umarım hayatımın sonuna kadar onunla yaşarım.bir şekilde ayrılmayız.ha sorunlarımız yok mu..hep vardı ve olacak.ama nadir rastlanan bir uyum var sanırım aramızda.bunu birçok insan fark ediyor çevremizde..
Psikolojimin kötü olduğu durumda(hastalık nöbetimde)yazdığım bir yazı bu..ama yazılanlar doğru..dil abartılı biraz..hatta az şımarıkça..ama yazdıklarım doğru..ama şu da var..eşim de söz sahibi evde..önemli pek çok kararı O verdi hatta(çoğu kararı bana ciddi zarar verd igerçi..Allah boşuna patron sen olmalısın dememiş)..ama evde ağırlığım var o kesin..4.evim yengeç değil yalnız..10.evim yengeç..hasta olduğumdan dikkat dağınıklığı vardı sanırım..ama 4. evde güneş var..güçlü bir etki yapabilir sanırım bu gezegen yada 4. evde gezegen olması..güneş etkili bir gezegen ayrıca..
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

Zerrin deren

Okunmamış mesaj gönderen Zerrin deren » Çrş 10 Nis, 21:50

Boğa, başak ve oğlak. Yengeç ve balık yükselenleri güçlü ise belki. Koç zorlar başka bir akrep sert

Nolan

Okunmamış mesaj gönderen Nolan » Cmt 06 Tem, 21:07

Başak burcu ile uyum fena değil

sevim nu

Okunmamış mesaj gönderen sevim nu » Sal 14 Oca, 09:59

aklı başında bir akrep erkeği bulabilirseniz şaşmayın, diğerleri ya az gelir ya fazla. akrep olmazsa boğa ve başak iyidir.