Akrep Burcu Kadını Olumsuz ve Kötü Yönleri

akrep burcu kadını olumsuz yönleri, akrep burcu kadını kötü yönleri, akrep kadını olumsuz ve kötü yönleri, akrep burcu kadını bencil mi, akrep burcu kadını duygusuz mu, akrep bucu kadını bakış açısı, ilişkide akrep burcu kadını

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep kadını 2019, akrep burcu kadını 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Pzr 01 Tem, 16:25

Resim

Akrep burcu kadını sıradışı yaşamı ve hayata bakışı ile her zaman ilgi çekecek bir kadındır. Ancak bu ilgi çekiciliği standart yaşamı olanlar için olumsuz ve kötü sayılabilecek yönlerle doludur. Öyle ki çoğu zaman “Sırf bu nedenden dolayı mı” dedirtebilir. Sizin için basit olan konular akrep kadınının iç dünyasında hayati bir mesele olabilir.

Kıskançlıkları Canınızı Yakabilir

Akrep burcu kadını son derece sahiplenici bir kadındır. Bu sahipleniciliği akrep kadınını aşırı kıskanç bir hale getirir. Bu kıskançlığın nedenini anlamayanlar akrep kadını ile olan ilişkilerinde sorun yaşayabilirler. Kural tektir “Ya benimsin ya da benim değilsin. Benimsen başkası hiçbir şekilde olamaz

Kindarlık mı Karşılık Vermek mi

Akrep burcu kadını için tüm davranışların bir karşılığı vardır. Kendisine yapılan iyiliği unutmadığı gibi yapılan yanlışları da unutmazlar. Hem iyiliğin hem de kötülüğün karşılığını mutlaka verirler. Bu tutumları kendilerinin “kinci” olarak tanımlanmalarına sebep olur.

Resim

Gerçekçilikleri Kırıcı Olabilir

Gördükleri herşeyi evirip çevirmeden doğrudan söylerler. Akrep burcu kadını için önemli olan karşı tarafın söylenenleri nasıl karşılayacağı değil, söylediklerinin ne kadar isabetli olduğudur. Bu gerçekçi yaklaşımları çok kırıcı ve yıpratıcı olmalarına neden olacaktır.

Akrep Burcu Kadını Hataları Affetmez

Kendilerine yapılan yanlışları ve olmaması gereken hataları affetme konusunda toleransları çok düşüktür. Akrep burcu kadını için ilişkiler sözleşme gibidir. Bir birliktelik te en önemli unsur sadakat, güven ve dürüstlüktür. Bu kavramları bozan herşeyi onlarda bozarlar. Arkalarında bıraktıklarının ne olduğunu hiç umursamazlar. Çok garip bir şekilde geçmişi silip hayata yeni başlıyormuşçasına devam edebilirler.

Resim

Kararlılıkları İnatçı Olmalarına Sebep Olur

Bir çok konuda normalin dışında kararlılıkları vardır. Bunun en büyük sebebi de hiçbir şeyin ortasında yer alamamalarından kaynaklanır. Ya tatlıdırlar ya da acı, ya iyidirler ya da kötü, ya gülümserler ya da somurturlar; bunların arasında süreklilikleri yoktur. Kararlarında da benzer durum gözlemlenir. Özelikle sizin kararını değiştirmeniz yönünde bir hareketinizi sezerlerse vazgeçeceklerse de asla geri adım atmazlar. Akrep burcu kadını “beni değiştiremezsin” yaklaşımını bir inatlaşma haline dönüştürebilir. O an sonuçlarla çok fazla ilgilenmez.

Acımasız ve Duygusuz Olabilir

Akrep burcu kadını ve erkeklerinin çok ilginç özellikleri vardır. Bir konuda hem davranışları ile hem de sözle uyarırlar bunun etkili olmadığını görürlerse davranış değiştirmenin farklı yollarına başvururlar. Mesela karşısında sakız çiğnenmesinden hoşlanmıyorsa ve uyarılar etkili olmamışsa bu nedenden dolayı sizi bir anda unutup gidebilirler.

Siz bunu sadece bir sakızdan ibaret görürsünüz ama bu durum, O’nun için kendi iç dünyasında kazandığı bir dünya savaşı haline gelir. Sizin ciddiye almadığınız konular O’nun için ruhsal anlamda hayati konular arasına giriş yapabilir. “Ruhsal bütünlüğü mü, yıllardır birlikte olduğu aşkı mı? ” Tabiki ruhsal bütünlüğü…

Resim

Akrep Burcu Kadını size Bencil Gelebilir

Hayatı, iç dünyasında yaşayanlar için bencillik sıradan bir kavram gibidir. “Bu benim hayatım, ben karar verir ve ben değiştiririm, izin verdiklerim girebilir” bu anlayış akrep burcu kadını için kendi yaşamını koruyan bir duvar gibidir ancak diğerlerine bu durum bencillik olarak yansır.

Akrep Burcu Kadını Olumsuz ve Kötü Yönleri - www.akrep-burcu.com - Temmuz 2018

~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~

Tutsak

Re: Akrep Burcu Kadını Olumsuz ve Kötü Yönleri

Okunmamış mesaj gönderen Tutsak » Prş 04 Nis, 03:28

Kıskanç ve inatçı. Ne yapsan boş. Huy değişmiyor.