Akrep Erkeğinin Aşkını Kazanmanın Yolları

akrep erkeğinin aşkını kazanmanın yolları, akrep erkeğinin aşkını nasıl kazanabilirim, akrep erkeğinin aşkını kazanmak için neler yapılmalı, neler yapmak gerekir, akrep erkeğini etkilemek için ne yapmak gerekir, akrep erkeğini etkilenin ve aşık etmenin yolları

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 251
Yaş: 30
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Erkeğinin Aşkını Kazanmanın Yolları

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Pzt 24 Ara, 18:38

Resim

Akrep Erkeğinin Aşkını Kazanmanın Yolları

Akrep erkeğinin aşkını kazanmanın yolları nelerdir? Akrep erkeğinin aşkını kazanmak için neler yapmak gerekir? Akrep erkeğinin aşkı nasıl kazanılır? Akrep erkeğini etkilemek için ne yapmak gerekir? Akrep erkeğini etkilemenin yolları nelerdir?

Akrep erkeğinin aşkını kazanmak için sizin ne kadar çaba harcadığınızdan daha önemli olan bir şey var! Önce O’nun sizi farketmesi… Yap denileni yapmayan, gitme denildiğinde giden, gel dediğinde gelmeyen, yapma denileni inatla yapan bir erkekten bahsediyoruz. Akrep erkeklerini kısa süreli etkilemek kolay olabilir ama evlilik için ikna etmek ve uzun süreli bir ilişki için onları kazanmak sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. Sizden önce O’nun istemesi gerekir.

Akrep Erkeğinin Aşkını Kazanmak İçin Yapmanız Gerekenler

Gerçekten bir akrep erkeğine aşık olmuşsanız şunları yapın ama öncelikle evli ve sevdiği biri olup olmadığına emin olun. Birini gerçekten seviyorsa boşa çaba harcamayın. Sevginiz gerçekse ve samimi iseniz bunları yapın. Oyun oynamayın, eninde sonunda oyununuz elinizde patlar.

Umulmadık bir zamanda göz göze gelin.
Üzerinizdeki kıyafete ve gözlerinizdeki ışıltıya yüzünüzde tatlı bir tebessüm eşlik etsin.
Karşılaştığınızda doğrudan gözlerinin içine bakın.
Gözleriniz farlı ve ışıl ışıl olmalı. Yüzeye değil doğrudan gözlerinin içinden ruhuna bakmalısınız.
Etkileyin ve ortadan kaybolun.

Akrep erkeği evli değil ve gerçekten birini sevmiyorsa etkilenecektir. Sizin çekip gitmeniz onda bir merak uyandıracaktır. Hayatını görünmeyenleri çözmeye adamış bu gizem insanı sizi merak ettikçe sizden etkilenmeye devam edecektir.

Sahneyi tekrarlayın.
İlk hareketi ondan bekleyin. Eğer etkilenmişse mutlaka sizinle konuşmak ister.
Eğer konuşmuyorsa 3. kez tekrarlayın.

Sizden Etkilenmişse Sahnenin Tekrarını Zihninde Canlandırır

İkinci karşılaşmaya kadar akrep erkeği sizden etkilenmişse zihninde sizinle karşılaştığı anı sürekli analiz eder. Kimdi? Neden ve nasıl oldu? Nasıl davranmalıydım? Tekrar olursa neler yapmalıyım? Bu soruların cevaplarını tekrar eder ve en ideal olanı bulmaya çalışır. Bulduklarını da sizinle tekrar karşılaştığında uygulamaya çalışır. Heyecanlanmışsa tam olarak istediklerini yapamayabilir ama bir şeyden emin olabilirsiniz. Sizden gerçekten etkilenmişse bakışlarındaki sevecenlikten bunu mutlaka anlarsınız.

Resim

Samimiyetsiz Olmayın, Seviyorsanız Acele Etmeyin

Akrep erkeğinin aşkını kazanmak ve Akrep erkeğini etkilemek istiyorsanız bu noktaya çok dikkat edin!

Akrep erkeği için hayatta en değerli şey henüz ne olduğu bilinmeyen ve çözülmemiş olandır. Sizi tümüyle tanıdığında, iç dünyanıza tümüyle ulaştığında öneminizi yitirebilirsiniz. Sizi sevmeye ve size değer vermeye devam edebilir ancak tutkusu ve aşkı önemini yiterecektir. Siz, bilinmez olduğunuzda akrep erkeği için her zaman daha değerli olursunuz. Akrep erkeği, ancak kendisi gibi gizemli olduğunuz sürece size daha derin ve tutkulu bir aşkla bağlı kalacaktır.

Akrep Erkeğini Etkilemek ve Aşkını Kazanmak İçin O’nu Şaşırtın

~İşte ben buyum” dediğiniz ve tüm sırlarınızı önüne döktüğünüz gün sizin dürüldüğünüz gün olabilir. Bırakın kendisi çözsün bu O’nun için acı verici bir şey değildir. Tam tersine bundan keyif alır. Sizi adım adım çözmesi ve öğrenmesi O’nun sanatını icra etmesi gibidir.

~ Her zaman öğrendiğinde şaşırabileceğiniz yanlarınız ve özellikleriniz olsun. Ne kadar önemli olduğunuzu bırakın kendisi öğrensin. Sizin anlatmanız akrep erkeği için çok fazla bir şey ifade etmez. Değerli olan O’nun keşfetmesi ve öğrenmesidir. Sizden öğrendiğinden daha değerli olanı sizinle ilgili olanları sizden habersiz öğrenmesidir.

~ O’nun haberi olmadan tanıdıklarından en sevdiği yemekleri, nerelere gitmekten, neler yapmaktan hoşlandığını öğrenin. Sevdiği şeyleri O söylemeden yaparak O’nu şaşırtın. Bu size olan sevgisini ve bağlılığını ummadığınız bir şekilde artıracaktır.

~ Akrep erkeği ile inatlaşmayın. Ne yaparsanız daha fazlasını size yapar. Vurursanız inatla akrep erkeği de vurur. Bağırırsanız inatla ve daha fazlasıyla O da bağırır. Kırarsanız O da sizi kırar. Severseniz O sizi daha fazla sever. Mutlu ederseniz akrep erkeği sizi daha fazla mutlu etmek için çabalar.

~ Gizeminizi koruyun ama bunu samimiyetsiz bir oyun sahneler gibi yapmayın. Yaptığınız herşey gerçek ve içten olmalı. Muhatap olduğunuz insanın hayatındaki herşeyi analiz edip geçmiş ve o anı kıyaslayarak değişimlerden anlam çıkaran bir insan olduğunu unutmayın. Yanıltıldığını anladığında çok kırıcı olacaktır.

~ Akrep erkeğini kazanmak ve O’nu aşık etmek, bir ömür boyu mutlu bir birliktelik yaşamak, tüm iplerinizi O’na vermekle değil öncelikle kendi değerinizi, sonrada sevdiğiniz insanın değerini korumakla mümkün olur.


Akrep Erkeği Hakkında Ayrıntılar için

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? akrep-burcu-erkegi/akrep-burcu-erkegi-n ... 20849.html

Akrep Burcu Erkeğinin Tüm Özellikleri: akrep-burcu-erkegi/akrep-burcu-erkegi-n ... 20890.html

Ve Akrep Burcu Erkeği Hakkında Diğer Makaleler: akrep-burcu-erkegi/

Akrep Erkeğinin Aşkını Kazanmanın Yolları - 24 Aralık 2018
Resim


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön