Akrep Erkeği Aslan Kadını

akrep erkeği aslan kadını, akrep erkeği aslan kadını uyumu, akrep erkeği aslan kadını anlaşabilir mi, akrep erkeği aslan kadını cinsel uyumu, akrep erkeği ile aslan kadını ne kadar uyumlu, akrep erkeği ve aslan kadını mutlu olabilir mi, akrep erkeği aslan kadını evlilik, akrep erkeği aslan kadını arkadaşlığı

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cmt 15 Ara, 21:03

Resim

Akrep erkeği aslan kadını ile anlaşabilir mi? Akrep erkeği aslan kadını ile mutlu olabilir mi? Akrep erkeği Aslan kadını arkadaşlığı, Evlilik uyumları nasıldır? akrep ve aslan aşkı mutluluk getirir mi? Akrep erkeği ve aslan kadını ne kadar uyumludur?

Öncelikle iki burcun genel özelliklerine bakalım.

Akrep erkeği

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Konular, ölüm ve madde ötesi alem

Aslan kadını

Grubu: Ateş
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Güneş
Ev Konumu: 6. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Aşk ve Şans

Ateş mi suyu ısıtır Su mu ateşi sönrüdürür? Zıt kutupların birliktelikleri birbirlerini çekerken sabit unurların birbirlerini itmesi ve kendilerinden uzaklaştırması doğaldır. Belki su grubundan olan yengeç ve balık burcu Aslan burcu ile daha uyumlu olabilir ama Akrep erkeği ile Aslan kadını eninde sonunda “benim dediğim olacak” tartışmasını yaşayacaktır.

Akrep erkeği için Aslan kadınının ışıltısı ve cezbedici enerjisi gözlerini kamaştırabilir. Akrep erkeği Aslan kadınında tarif edemediği bir tatlılık algılar. Yanında bulunmaktan keyif alır. Tatlı tatlı gülümsemesi hoşuna gider. Ama yolunda gitmeyen veya gitmeyecek bir şeylerin varolduğunu da içten içe sezer. Sorunun kaynağı iletişim konusunda enerjilerinin uyuşmamasıdır.

Akrep Erkeği Aslan kadını, iletişim Sorunu

Akrep erkeği ile Aslan kadını arasındaki en sorunlu alan iletişimdir. Aslında birbirlerine çok yakışan bir çifttir ama iletişim konusu aşmaları gereken bir sorundur. Her ikisi de “Benim dediğim olur, ben istersem olur, kimse bana emir veremez, hayatımın efendisi benim” enerjisi yaymaktadırlar. Bu enerji Aslan burcunda açıktan ve yüksek sesle, Akrep burcunda ise gizli ve telepatik mesajlar halindedir.

Eğer doğum haritalarında iletişimle ilgili 3. evlerinde anlaşabilecekleri burçlar varsa bu sorun da aşılabilir. Buna rağmen diğer bir sorun Aslan kadını her zaman beğenilme, taktir edilme ve alkış bekler. Akrep erkeği açısından asıl sorun ise Aslan kadını beğenileri sözlü olarak almayı da ister. Oysa Akrep erkeği çok konuşmayı sevmediği gibi sevgi ve beğenilerini de sürekli tekrar eden bir burç değildir. Duygularını daha çok bakışları, davranışları ve duyguları ile ifade etmeyi sever.

Aslan kadını ne kadar çok sevildiğini duymak ister, üstelik bunu sürekli ister ve bir süre sonra bu beklentisini sesli dile getirmeye de başlayabilir. İşte bu nokta sorunların yaşanabileceği noktadır. Çünkü Akrep erkeği bir başkası istediği için bir şeyler söylemek ve yapmak istemeyecektir. Bunu samimiyetsizlik olarak algılar. Bu durum sürekli tekrar etmeye başladığında tepki göstermeye başlayabilir.

Resim

Akrep Aslan Arasındaki İletişim Sorununun Aşılması

Eğer Akre erkeği ve Aslan kadını uzun süreli bir ilişki düşünüyorsa önceden bu sorunu oturup aşmanın yolunu aramalıdırlar. Karşılarına çıkan en önemli sorun olacak olan iletişim sorununu karşılıklı konuşarak aşabilirlerse, diğer alanlarda fazla sorun yaşamayacaklardır.

İletişim konusunda dikkat edilmesi gereken diğer bir konu ise kimin efendi olacağı sorunudur. Çünkü her ikisi de eninde sonunda kendi istediğinin olmasını isteyecektir. Gene bu sorunda iş bölümü yapılarak aşılabilir. Önceden kimin ne yapacağı belirlenirse çatışma yaşanmasına fırsat tanınmayacaktır.

Akrep Erkeği Aslan kadını, Güvenilir Birliktelik

Her iki burçta sağlam karaktere sahip burçlardır. Sadakat konusunda sorun yaşanmaz. Sadece Aslan burcu egosunu tatmin etmek ve taktir toplamak amacıyla girdiği ortamlarda beğeni turları atabilir ancak kendisi de Akrep erkeği gibi kıskanç olduğu için sınırın nerede başlayıp nerede bittiğini çok iyi bilir. Beğenilme ve taktir edilme dürtüsü ile aşk ve sevgi noktasını ayırt edebilir. Gene de Aslan kadınının bu beğenilme dürtüsü ile yapacağı “beni görün, beni farkedin ve beni alkışlayın” girişimleri Akrep erkeğinin kıskançlık damarını harekete geçirebilir. Sınırlar başta kesin hatlarla konuşularak çizilebilirse sorun olmayacaktır.

Akrep erkeği ise ilişkilerinde sadakatı ile tanınan bir burçtur. Gerçekten sevmişse yaşamında başka birine yer vermeyecektir. Eşinin hassasiyetlerini de göz önünde bulundurarak hareket etmekten geri durmaz. Belki dikkatini çeken kadınlara göz ucuyla küçük kaçamaklar yapabilir ama O’nun asıl derdi yeni bir eş değil, ruhunu etkileyen farklı enerji yayan kadınlardır. Bu enerjinin nasıl ortaya çıktığını, kökenini ve kendisini nasıl etkilediğini anlamaya çalışır. Enerjinin kaynağı nedir? Mimikleri mi, kıyafetleri mi veya zihnindeki düşünceleri mi?

Her iki tarafta kendince ufak bazı küçük defolar barındırsalar da kime ait olduklarını unutmazlar.

Akrep Erkeği Aslan Kadını Arkadaşlığı

Akrep erkeği Aslan kadını arkadaşlığı, birliktelikleri uzamadığı sürece verimli geçebilir. Ancak süre uzadıkça Aslan kadını egosu ile Akrep erkeğini sıkabilir. Cümlelerinin büyük kısmında "ben" kelimesi bulunması rahatsızlık verebilir. Eğer birbirlerine hükmetme çabası içerisine girmez ve uyumlu oldukları noktaları kullanırlarsa kısa süreli birliktelikler neşeli ve verimli geçer.

Evlilik ve uzun süreli birliktelikler iki taraf için sabır gerektirir ancak kısa süreli arkadaşlıkları büyük sorunlar yaşatmayacaktır. Akrep erkeği Aslan kadını arkadaşlığı sorunlu noktalarını aşabilirlerse birbirlerine sadık iyi bir arkadaşlık örneği olabilir.

Akrep Erkeği Aslan kadını Cinsel Uyumluluk

Başta Ateş mi uyu ısıtır, Su mu ateşi söndürür, demiştim. Cinsellik söz konusu olduğunda Akrep erkeği Aslan kadını ile ısınır, Aslan kadını ise Akrep erkeği ile rahatlar. Cinsel yaşamda zıtlıklar eksikleri giderebilir. Kimin neye ihtiyacı varsa onu bulabilir.

Akrep erkeği Mars enerjisi ve Pluto’nun sürekli yenileyen etkisi ile cinsel yaşamı bir ömür boyu bitmeyen bir tempoda sürdürür. O’nun için cinsellik sıradan bir olgu değil yaşamının bir parçası gibidir. Aslan kadını ise Güneş etkisi ile yüksek enerjiye sahiptir Akrep erkeğinden aşağı değildir. Belki Aslanda pluto’nun kendini yenileyen enerjisi olmadığı için tüm yaşam boyunca süren bir etki olmayabilir ama cinsel yaşamları son derece doyurucu ve tatmin edici olacaktır.

Sonuç olarak Aslan kadını da Akrep erkeği de iletişim ve “efendi kim” sorununu aştıkları sürece mutlu bir birliktelik sürebilirler. Hepimizin kendimize has, başkaları için kusur sayılabilecek özelliklerimiz olduğunu unutmadan hareket etmek kayıp değil kazanç olacaktır.

Burç adları ne olursa olsun farklılıklarınızı güzelliklere dönüştürerek mutlu bir yaşam geçirmenizi dilerim.

Akrep burcu ve Aslan burcu arasındaki ayrıntılı uyum analizi için akrep-burcu-uyumu/akrep-burcu-aslan-bur ... 17937.html linkine bakabilirsiniz.

Akrep Erkeği Aslan Kadını - 15 Aralık 2018
Resim

~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~

nizami

Re: Akrep Erkeği Aslan Kadını

Okunmamış mesaj gönderen nizami » Cmt 06 Nis, 21:18

şimartılmaya ihtiyaçları var egosu gözünüze batmıyorsa şen şakrak ve tatlı bir tebessümleri var. akrep kadını aslan erkeğini bilemem ama aslan kadınları ilgi çekici

kartal

Re: Akrep Erkeği Aslan Kadını

Okunmamış mesaj gönderen kartal » Cmt 17 Ağu, 21:55

beğenmişse belli eder, beğenmemişse anında durmaya gerek yok. bir aslan kızı çok hoşuma gitmişti daha ilk buluşmada bitti :)