Akrep Burcu Erkeğini Geri Döndürmenin Yolları Nelerdir?

akrep burcu erkeğini geri döndürmenin yolları nelerdir, akrep erkeğini geri döndürmenin yolları, akrep burcu erkeği nasıl geri döndürülür, akrep erkeğinin geri dönmesi için neler yapmam gerekir, akrep burcu erkeğini geri döndürmek için ne yapılabilir, geri döndürmenin yolları

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Çrş 07 Kas, 14:37

Resim

Akrep burcu erkeğini geri döndürmenin yolları nelerdir? Akrep burcu erkeği gitmişse geri dönmek için gitmemiştir. Az sayıda istisnada ayrıldığı insanın yaşayarak hayat tecrübesi kazanması için gitmiştir. Alması gerekenleri aldığını gördüğünde de geri dönme zamanı geldiğine inanarak geri dönmüştür. Gitmek ve geri dönmek bu gibi olaylarda akrep burcu erkeği için “yaşatarak öğretme” görevi gibidir.

Bu gibi istisnalar dışında sevdiği bir insanı bırakması için çok ciddi nedenler ortaya çıkmış olması gerekir ki “ya hep ya hiç” prensibi ile hareket eden bir burcun gittikten sonra geri dönmesi “gitme” eylemine neden olan tüm olayların ortadan kalkması ile bağlantılıdır. Bu durumda da “geri döneceksem gitmezdim” diyebilir. Geri dönmesi için ricada bulunulduğunda nasıl tepki vereceği akrep özelliklerini ne kadar taşıdığına bağlıdır.

Akrep erkeğinin geri dönmesi için neler yapmak gerekir?

Gerçekten seviyorsanız denemeye değer ancak sert açıların desteklediği bir akrep erkeğine gittikten sonra geri dön demek büyük bir hakaret olarak kabul edilebilir. Bu durumda bir ihtimal “beni gerçekten sevmese beni tanıdığı halde böyle yapamazdı” dedirtebilirseniz gelişmeler olumlu yönde olabilir.

Geri Dönmesi için Bunları Mutlaka Deneyin

Gitmesine siz sebep olmuşsanız gerçekten pişmanlık duymadan asla geri dönmesini istemeyin. Amacınız, sebepleriniz ve yöntemleriniz ne olursa olsun talepleriniz karşısında akrep burcu erkeğinin zihninde soru işaretleri oluşursa bu ilk ve son denemeniz olur. Bir daha asla size güvenmeyebilir. (Tam akrep etkisinden bahsediyorum, bir insanda 12 ev var ve her ev ayrı bir özelliğini etkiler)

Akrep burcu erkeğinin gitmesine neden olan sebeplerin tümüyle ortadan kalktığını ispatlayın. Bu olmadan geri döneceğini düşünmeyin.
Sert davranmayın, üstünlük mücadelesini bırakın, kim haklı kim haksız konularını tümüyle sonlandırın. Tartışmalara neden olacak herşeyi silin atın.

Resim

Duygusal Hafızasını Harekete Geçirin!

(Bu kısım önemli) İlk tanıştığınız andaki ruh halini ve ortamı oluşturmaya çalışın. Mümkünse ilk tanıştığınız zamanlarda bir araya geldiğiniz yerlerde bir araya gelmeye çalışın. O dönemlerdeki ruh halini yaşatmaya çalışmanız çok önemli. O dönemlerdeki duyguları ile bağlantı kurdurabilirseniz kalbindeki buzların erimesini sağlayabilirsiniz. Bu yöntem akrep burcu erkeğini geri döndürmenin en pratik yoludur. Akrep burcu insanlarının duygusal hafızaları çok güçlüdür. O noktaya canlandırabilirseniz çok önemli bir adım atmış olabilirsiniz.

Unutmayın! Akrep burcu erkeğini geri döndürmenin yolları, duygularda kesişir. Duygularını geçmiş güzel günlerle bağlantı kurdurmaya çalışın.

Sözlere önem veriyorsa güzel sözler, kokulara önem veriyorsa güzel kokular, dokunsal özellikleri varsa kadife kıyafetleri ön plana çıkarın.

Samimiyetinizi ve sevginizi ön plana çıkarın. Akrep erkeğine ne kadar değer verdiğinizi gösterin. Değerin, samimiyetin ve sevginin ölçütü maddi değerler değildir. Bunu ruhunuzla göstermelisiniz.

İlgili konular:

Akrep Burcu Erkeğini Nasıl Geri Kazanabilirim?: akrep-burcu-erkegi/akrep-burcu-erkegini ... 20873.html

Akrep Burcu Erkeği Sevdiğini Unutur mu?: akrep-burcu-erkegi/akrep-burcu-erkegi-s ... 18041.html

Akrep Burcu Erkeği Affeder mi?: akrep-burcu-erkegi/akrep-burcu-erkegi-a ... 20846.html

Akrep Erkeği Nasıl Affeder?: akrep-burcu-erkegi/akrep-erkegi-nasil-a ... 20771.html
Akrep Burcu Erkeğini Geri Döndürmenin Yolları Nelerdir? - 7 Kasım 2018
Resim

~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Re: Akrep Burcu Erkeğini Geri Döndürmenin Yolları Nelerdir?

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 07 Kas, 15:29

gerçekten seven bir akrep geri döner.sevdiğinden emin ise çaba göstermek gerekir.ve evet akrep samimiyet arar en çok..kendimden biliyorum.

selin21

Okunmamış mesaj gönderen selin21 » Çrş 06 Mar, 23:58

ben balık burcuyum 23 yaşımdayım ve 5 yıldır bi akrep burcu erkeğini seviyorum ve bekliyorum .
öylesine umutsuz bi durum ki bu .
burda yazılan hiçbişey işe yaramaz .
bu çok acımaszca değil mi ?

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 07 Mar, 18:41

Yazının ilk cümlesini okudun mu? "Akrep burcu erkeği gitmişse geri dönmek için gitmemiştir" geri dönme ihtimali olan az sayıda akrep burcu erkeğinde bahsedilmiş. Demek ki sizin akrep erkeği bu istisnalar arasında yer almıyor.

Daha önce bir araya geldiniz mi? Platonik bir sevgi mi? Ayrıldınız mı? Neyi denediniz ve işe yaramadı? Onu sevdiğinizi biliyor mu?
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Pzr 17 Mar, 17:15

selin21 yazdı:
Çrş 06 Mar, 23:58
ben balık burcuyum 23 yaşımdayım ve 5 yıldır bi akrep burcu erkeğini seviyorum ve bekliyorum .
öylesine umutsuz bi durum ki bu .
burda yazılan hiçbişey işe yaramaz .
bu çok acımaszca değil mi ?
Burada yazılanlar sana ve nasıl olduğunu bilmediğimiz ilişkine özel yazılmadığı için işe yaraması mümkün değil. Genel burç özellikleri, ilişkiler, yaşanılanlar ve tecrübelerimiz göz önünde bulundurularak yazılar yazılır.

Seven ve bekleyen her insan tespit edilip onlarla görüşülerek onlar için ayrı ayrı yazı yazıldığını düşünebilir misin? Ayrıntıya girmek için sorununu yazanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Eğer hayata ve olaylara karşı tavrın bu bakış açısı ile sınırlı ise üzgünüm ama o neden ve ne için beklediğin belirsiz akrebi daha uzun süre beklemek zorunda kalırsın. Akrep erkeği ile ilgili yazıların tümünü okumuşsan kendi mantığına ve kurallarına uymayan herşeye karşı acımasız olabileceğini de biliyor olman gerekir.
~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~