Akrep burcu erkeği ilişkiyi nasıl bitirir?

akrep burcu erkeği ilişkiyi nasıl bitirir, akrep erkeği ilişkiyi nasıl bitirir, akrep burcu erkeği ilişkiyi bitirecekse nasıl davranır, ililişkiyi bitireceğini nasıl anlarsınız, ilişkiyi bitirdiğini nasıl gösterir, nasıl söyler

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Prş 01 Kas, 20:42

Resim

İlişkinin nasıl başladığı ve nasıl yürüdüğü nasıl biteceğinin de göstergesidir. Akrep burcu erkeği ilişkiyi nasıl bitirir? Eğer ilişki beklentilerini karşılamıyorsa, sorunlar yaşanıyor ve hatalar katlanılması güç bir evreye gelmişse akrep erkeği ansızın bir gün çıkıp gidebilir. Soruna neden olan konulara daha önce dikkat çekmişse buna rağmen bir düzelme olmuyor “nasıl olsa birlikteyiz” gibi umursamaz bir tavır takınılıyorsa “ben gidiyorum” demeden çıkıp gitmesi çok anormal bir durum olmaz.

Çıkıp gitmek akrep burcu erkeği için “sorunları dile getirmiştim, dikkate almadın sende gidişimi dikkate alma” gibi bir tavırdır. Gurur ve kibir akrep burcunun imtihanları arasındadır. Ne pahasına olursa olsun dolaylı yoldan da olsa dikkate alınmadığında bu durumu çok fazla büyütür. Sözünün dinlenmemesi, uyarılarının dikkate alınmaması O’nun dünyasında gururuna yapılmış bir saldırı gibi algılanabilir.

İlişkilerdeki Hatalar ve İlişkinin Sonu

İki insanı bir araya getiren, birlikte yaşamalarını sağlayacak sevgi ve sadakate zarar verecek her eylem akrep erkeği için karşılıksız kalmaması gereken; sadece şahsına değil iki insanı bir araya getiren duygulara da ihanet olarak değerlendirilebilir.

Akrep burcu insanlarının hayata ve ilişkilere bakış açısının çok farklı olduğunu diğer yazılarda da belirttim. Olayları kendi oluşturduğu kurallara göre değerlendirir. İlişkinin bozulmasına neden olan taraf içindeki karanlığa terkedilir. Psikolojik bir savaş başlar ve muhatap olduğu insanın hassas noktalarını hedef alır.

İlişki Öncesi ve Sonrası

Eğer birlikte olmadan önce size kurallarını açıkça söylemiş “ben buyum, mutlu bir yaşam için kurallarım da bunlardır” demişse bu konuda çok hassas olduğunu ve söylediklerini asla unutmayacağını bilmenizi isterim. Hiç ummadığınız bir anda karşınıza çıkıp “yıllar önce söylemiştim” diyebilir.

Akrep burcu erkeği ile yaşamı bir oyun olarak düşünün. Oyunda kurallara uymamış ve oyunbozanlık yapmışsanız “ben oynamıyorum” deyip oyundan çıkabilir. Sessiz sedasız gitmesi veya “ben artık oyunda yokum” demesi makul ve tercih edilebilir olanıdır. Yılan akreple birlikte iseniz büyük bir gürültünün ayrılığa eşlik edeceğine emin olabilirsiniz.

Eğer saygı duyuyorsa günler hatta haftalar öncesinden sizi psikolojik olarak ilişkiyi bitireceğine alıştırır. Sözleri ve davranışları ile bunu anlarsınız.
Ayrılık sonrası neler olabileceğinden bahsetmeye başlar. Bu sizin tepkiniz ölçmek içindir. Tepkinize göre strateji değiştirebilir.
Hazır olduğunuza emin olduğunda “ilişkinin bittiğini” telefonunuza veya sosyal paylaşım hesabınıza gelecek bir mesajla öğrenebilirsiniz.
Yaptığınız bir hatadan dolayı ilişkiyi bitirecekse herkesin yanında iken size hakaretler edip bitirebilir. Veya kendince acı çekmeniz için farklı senaryolar üretebilir.
Sizi hem seviyor hem de saygı duyuyor ama anlaşamayacağınızı, ileride mutsuz olacağınızı biliyorsa yüzyüze görüşerek size ilişkinin bitmesi gerektiğini anlatır.

Akrep burcu erkeği ilişkiyi bitirdiğinde ne yapmalısınız?

Eğer ilişkinin bittiğini aldığınız bir mesajla öğrenmişseniz. Hiç tepki vermeyin. Cevap dahi yazmayın. Cevap vermeniz onun gururunu okşayacaktır. Bırakın neden hiç cevap yazmadığınızı merak etsin.
Farklı bir tavır takının “teşekkürler” yazın veya “herşey için teşekkürler” deyin sonra susun. Seviyorsa gelecektir.

Akrep burcu erkeği ilişkiyi nasıl bitirir? - 1 Kasım 2018
Resim

~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Re: Akrep burcu erkeği ilişkiyi nasıl bitirir?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 02 Kas, 18:46

Bitmesi gerekiyorsa, bir düğmeye basıldığında kapaklar açılıp aşağıya düşmeliyiz. Yere ayak bastığımızda herşey sıfırlanmalı.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

nil8

Okunmamış mesaj gönderen nil8 » Sal 31 Ara, 09:48

önce kafasında bitirmiş, denemiş olmamış. önce bakışları bitirir ilişkiyi, eskisi gibi sevecen bakmaz, uzaklara gitmeye hazırlanıyormuş gibi bakar. bir süre böyle devam eder, sorarsınız söylemez. merhametli ise alıştıra alıştıra yapar. anlarsınız ki ters giden bir şeyler var. sonra gözyaşları eşliğinde yürütemediğini anlatıp kalbinizde derin yaralar bırakıp gider. daha merhametsizleri bitti deyip gidermiş. ben şanslıymışım öyle dediler içlerinden oh olsun diyenler

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 01 Oca, 17:54

Çizgi roman okuduğumu düşünüyorum bazı günler.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"