Akrep erkeği ayrıldıktan sonra ne yapar?

akrep burcu erkeği ayrıldıktan sonra ne yapar, akrep erkeği ayrılırsa ne yapar, akrep erkeği ayrıldıktan sonra ne yapar, akrep erkeği ayrılınca üzülür mü, akrep erkeği ayrıldığında neler yapar, akrep erkeği ayrıldıktan sonra yeni birini bulur mu, çok üzülür mü, depresyona girer mi, akrep burcu erkeği ayrılınca ne yapar

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cmt 27 Eki, 14:51

Resim

Sevgim bir bahardı ellerinde,
Gelince kışım, çiçekler gibi soldu yüreğim, döküldü tüm yapraklarım.
Kim kurdu saati ayrılık vaktine?
Zamana hapsolmuş aşıklar gibiyim şimdi.
Kırdın kolumu kanadımı. Gitme desen de gidecektim.
Aşkımı da alıp gidiyorum bu diyarlardan. Şimdi gelsen de olur gelmesen de.

Sebepler ve Sonuçlar

Akrep erkeği ayrıldıktan sonra ne yapar? Herşeye yeniden başlar. İstemediği bir ayrılık yaşamış olsa da, ayrılık nedeni gerçekçi sebeplere dayanıyorsa ve tam anlamı ile bir akrep etkisi altında ise kısa sürede yeni yaşama alışacaktır.

Astrolojide Akrep burcu “değişim ve dönüşüm” burcu olarak bilinir. Yaşadığı her sıkıntıyı kendi değişimi ve dönüşümü için bir fırsat olarak görür. Temel ilkesi “Yaşa, gör, değiş ve dönüş” tür. Bu şekilde sürüngen akreplikten kartal akrepliğe doğru adım adım tırmanır.

Eğer “nasıl olsa hatasını anlar, ayrılık acısını yaşasın, kıymetimi bilsin” gibi sözlerle kendinizi teselli etmeye çalışıyorsanız ve muhatabınız gerçek bir akrep burcu etkisi altında ise kendinizi bu şekilde avutmamanızı tavsiye ederim. İki hafta içerisinde yoğun bir nostalji yaşayacak sonrasında değişim ve dönüşüme başlayacaktır. Akrep burcu olan ve akrep özelliklerini taşıyan bir arkadaşımın sözleri "rahatladım, özgürlük sen ne güzelsin öyle" Herkes bunu söylemeyecektir, ayrılık nedenleri herşeyi değiştirir ama akrep erkeğinin bakış açısı bu.

Gün yüzüne çıkan her duyguyu daha şiddetli bir duygu ile bastırmaya çalışacaktır.

~ Acı çekmek,
~ hatırlamak,
~ hatıralar,
~ geçmişte yaşanan güzel günler..

Bunların hepsini birer birer ele alıp bastıracaktır. İç dünyasında derin duygulara sahiptir ancak dışa bakan yüzü mantık duvarı ile örülüdür. Yaşadıklarını bir süre sonra kimse göremeyecektir. Çok acı çekse de “davranışını değiştir bir süre sonra duygular davranışlarına eşlik eder” gerçekliğini doğal olarak yaşar. Güler, eğlenir, içindeki izleri bastırıp yok etmek için elinden geleni yapar.

Akrep erkeği ayrıldıktan sonra ne yapar? Ayrılık herşeyi siler mi?

Saygı duyduğu izleri alır bir kenara özenle yerleştirir. Bu belki de özenle korunan bir sandıktır. Zaman zaman hatırladıklarını içine koymak için bulundurduğu bir hatıra sandığı. Sanmayın ki gerçekten sevdiği bir insanı tümüyle unutur. Tüm dengelerini sağladığında zaman zaman arkasına dönüp kontrol eder, bir sorun var mı diye. (yılan akrep değilse, gerçekten sevmiş ve ayrılık nedenleri yıkıcı değilse)

Unutmaz ama kendisini zorlayacak ve yaşama geri dönmesine engel olacak duygusal aşırılıkların etkilerini ortadan kaldırmak için büyük bir mücadele verecektir. Bu mücadeleden ihtiyacı olan değişim ve dönüşüm için gerekli enerjiyi çıkarır ve dönüşümün hazzını yaşar.
Akrep erkeği doğum haritasında melankolik etkiler almışsa bu süreç biraz daha dramatik olabilir.

Ayrılık sonrası Yeni birisi olabilir mi?

Bir süre özgürlüğün ve yalnızlığın tadını çıkarır. Eğer duygularını bastıramazsa ve uyum sağlayabileceği, gerçekten mutlu olabileceği birisi ile tanışırsa uzun bir test dönemi yaşar. Hataların tekrar edilmesini ve benzer durumları tekrar yaşamak istemez. Sorun yaşanmayacağına emin olursa tüm herkes gibi tabi ki mutluluğun peşinden gidecektir.

Akrep erkeği ayrıldıktan sonra ne yapar? Ayrılık Akrep Erkeğini Üzer mi?

Sizin istediğiniz "üzülsün, çok üzülsün, benim kıymetimi bilsin, beni çok arasın, üzüntüsünden kahrolsun" gibi şeylerse ya siz akrep burcunu tanımıyorsunuz ya da birlikte olduğunuz insan akrep etkisini tam olarak taşımıyordur. Sizin için üzgünüm ama eğer ayrılık sebebi ağırlıklı olarak sizden kaynaklanan sebeplerse düşündüklerinizin tam tersi olacaktır. İnat ve ısrarla zihninizden geçen herşeyin tersini size gösterecektir. O'nun yapısı bunu gerektirir.

Ayrılık sebebi basit bir tartışma ise ve ortada gerçek bir sevgi varsa hangi burç olduğu önemli değil bu ayrılığa kalbi olan herkes üzülür. Belki Akrep erkeğinin farkı bu duyguları dönüşümü için fırsata çevirmesidir.

Akrep burcu erkeği ayrılınca ne yapar?

~~ Sevmişse acı çeker
~~ Sevmemişse "oh" çeker
~~ Bir süre sonra bir boşluk hisseder
~~ Hüzünlenir, boşluğu doldurmak için her zaman yapmadığı bir şeyi yapar; uzun zamandır görüşmediği ne kadar samimi arkadaşı varsa onlarla görüşür.
~~ Gecelerini gündüze, gündüzlerini gecelere katar.
~~ Uzun zamandır yapmayı düşündüğü ama yapamadığı şeyleri yapar.
~~ Sonunda yorulur ve edindiklerini tecrübe hanesine kaydederek yoluna devam eder.

İhtiyacınız varsa,

Akrep burcu erkeği sevdiğini unutur mu? akrep-burcu-erkegi/akrep-burcu-erkegi-s ... 18041.html
Akrep erkeği ayrıldıktan sonra ne yapar? - 27 Ekim 2018
Konuda yayınlanan şiir bana aittir.

Resim

~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~

teselli

Re: Akrep erkeği ayrıldıktan sonra ne yapar?

Okunmamış mesaj gönderen teselli » Pzt 29 Eki, 01:24

ayrılığın herşeyi silmemesini çok isterim. bakma yüzüme soğuk soğuk. mevsim soğuğa giderken sıcaklığın gerek bana.

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 30 Eki, 11:59

burada açılan her konuya aynı şeyi yazacağım..21.yy insanından hiçbir şey olmaz!.. .vicdan,merhamet,sevgi yoksunuyuz..görmüyormusunuz!.. .

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 03 Ağu, 20:41

Gerçek aşıklar terk etmez.
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com