Akrep Burcu Erkeği Aşk ve Aşk Hayatı

akrep burcu erkeği aşk, akrep erkeği aşk, akrep burcu erkeğinin aşka bakışı, akrep burcu ve ruh ikizi kavuşumu, akrep burcu erkeğini aşk uyumu, hangi burçlarla aşk uyumu daha iyidir, akrep burcu aşka nasıl bakar, akrep burcu erkeğinin aşk anlayışı, nasıl bir aşk arar, aşk hayatı

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Erkeği Aşk ve Aşk Hayatı

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cum 19 Eki, 17:22

Resim

Akrep Burcu Erkeği Aşk ve Aşk Hayatı

Akrep burcu erkeği aşk ve aşka bakışı açısı. Aşk hayatı nasıldır? Akrep erkeği aşk yaşamı ve aşkı algılayışı.

Akrep burcu erkeği için aşk, gözle görülebilen, kalpte yaşanabilen ve ruhta hissedilebilen bir olgudur. Tutkuyla biçimlendirilip, hislerle bütünleşebilmesi gereken derin bir duygudur. Akrep burcu erkeği yaşam kurallarını kendi iç dünyasında oluşturup bu kurallara göre hayatını yaşar ancak “aşk” konusunda bu yaşam tarzını değiştirerek aşık olduğu insanla bütünleşmeyi seçer.

Akrep burcu erkeği için bir şeyin anlam ifade edebilmesi için

# Derinden hissedebilmesi
# Heyecan uyandırması
# Sıradışı bir çizgide bulunması
# Ruhuna işlemesi gerekir

Sıradanlığı asla kabullenmediği için “aşk hayatı” da bu çizgiye yakın olmalıdır.

Akrep Burcu Erkeği Aşk Konusunda Ne Düşünür?

Akrep burcu sabit bir burçtur. Önem verdiği konularda değişime izin vermez. Sevdiğinde tam sevmeli, aşık olduğunda tam aşık olmalıdır. Adını “k” kelimesi ile andığı bir insan O’nun için “ilk” ve “son” olmalıdır. Bu düşünce akrep burcu erkeğinde “ruh ikizi” anlayışının gelişmesine neden olmuştur. Aradığı ve bulmaya çalıştığı aslında ruhsal yönden yaşamını birleştirmek ve birlikte yaşamak istediği; kendisini tam olarak anlayabileceği, ruhsal bütünleşmeyi yakalayabileceği bir insandır.

Aradığını bulabilir mi? Bu sadece akrep burcu erkeği için değil tüm erkekler ve kadınlar için de geçerli olan bir durumdur. Çoğu aradığını bulamayacaktır. Çünkü yaşadığımız dönem insanların gerçek yüzlerini gizlediği ve taktıkları maskelerle mutlu olmayı tercih ettikleri bir dönemdir. Akrep burcu insanları başkaları gibi değil kendileri gibi olmaya özen gösteren, moda ve akımları reddetmeye meyilli, sıradışı ve daha önce denenmemiş, görülmemiş olanı tercih etmeye yönelen insanlardır. Bu düşünceye sahip bir insanın; kendisini koruyup, öz varlığını devam ettirebilen birini bulabilmesi de çok zordur.

Akrep burcu insanları için ek bir dezavantaj ise görünenin arkasını da hissedebilme yeteneğidir. İnsanın içi ile dışı arasındaki farkı kolayca sezebilmesi akrep erkeğini kuşkucu ve şüpheci yaklaşmaya itecektir. Zihninde oluşacak en küçük bir soru işaretini çözmeden bırakamayan bir insan için aradığını bulabilmesi çok zordur.

Eğer bir akrep burcu erkeğini sevmişseniz sanırım nasıl bir insan aradığını da anlamış olmalısınız.

Resim

Akrep Burcu Erkeği Aşk ve Aşk Arayışı

Akrep burcunun hedefi yaşam boyu “ruhsal değişim ve dönüşüm” olduğu için aşkı yaşadıklarında büyük bir ruhsal değişim arzularlar. Bu nedenle akrep burcu erkeğinin, eğer ev konumlarında farklı etkiler almamışsa “aşk arayışı” biraz “ütopik” gelebilir. Aşkı yaşadıklarında derinden sarsılmak ve büyük bir ruhsal değişim yaşamak en büyük arzularıdır. İçinde duygu barındıran herşey ruhsal dinamikleri de etkilemeli ve insanı alıp bulunduğu yerden zirvelere taşımalıdır.

Şu ifade akrep burcunun “aşk tanımı” için çok yerinde olabilir. “Öyle yak ki beni, ben bir daha eski ben olmayayım” Akrep burcu için “kendi küllerinden yeniden doğan insan” ifadesini sanırım daha önce de duymuşsunuzdur. Kendisini değiştirip dönüştüremeyecek bir aşkı aşk olarak tanımlayacaktır.

Akrep burcu erkekleri aradıkları eşi buluncaya kadar çok sayıda kadın tanıyabilirler ama “işte aradığım insan” demedikçe ruhsal yönden tatmin olamayacaklardır.

Akrep Burcu Erkeği Aşk ve Ruhsal Yönden Tatmini

Akrep burcu erkeği iki konuda tatmin olmadıkça birlikte olduğu insana değer vermeyebilir.

1- Cinsel Yaşamda Tatmin
2- Ruhsal Yönden Tatmin

Cinsel yaşamda tatmin olmak bilinçli bir tercih değildir. Metabolizması bu şekilde işler ve metafizik gerilimlerini deşarj edebilmesinin en keyifli yolu budur. Bu nokta eksik kaldığında birlikte olduğu insan onun için alt basamaklara düşecek, varsa verilen vaatler ve sahte umutlar O’na hayatı zehir etmek için elinden geleni yapacaktır. Fıtrat gerçekler üzerine kurulu olunca akrep bünyesinde “olmayanı var gibi gösterirsen bedelini ödersin, ben aradığımı bulamamışsam sen de bulamayacaksın” şeklinde karşılık bulur.

Resim

Aşkta Ruh İkizi Kavuşumu

Diğeri ise ruhsal tatmindir. Cinsel yaşamdaki tatminkarlık ruhsal tatminkarlıkla birleştiğinde ortaya hem madde alemde hem de madde ötesi alemde sıradışı bir birliktelik ortaya çıkar. Akrep erkeği birlikte olduğu insanı boyuttan boyuta taşır. Coşkun bir su gibi dalgalanıp durulursunuz. Çöl sıcağında kavrulur, kutuplarda donar, ekvatorda nemden bunalırsınız. Gecenin karanlığında ay ışığında dans ederken, güneşin doğuşunu sahil kenarında denizin ışıltıları eşliğinde izlersiniz.

Birçoğu “sallama Sude, bu kadar da akrep narsistliği yapmana gerek yok” diyebilir. Yaşarsanız ne demek istediğimi de anlarsınız. Bu uyumu yaşayan birilerini bulabilirseniz sorun, onlar anlatsınlar. Bu durum “ruh ikizi kavuşumu” nun ortaya çıkardığı birlikteliğin adıdır ve iki ömrün nasıl "tek bir ömre" dönüştüğünü anlatır. Böyle bir birlikteliği ister misiniz? Sonu genelde eşini kaybeden diğer eş için “yaşamının geri kalanını nasıl geçirebilir?” sorusuyla çakışacaktır.

Akrep Burcu Erkeği İçin İdeal Aşk Burcu

Akrep burcu erkeği aşk uyumu” için ideal burçlar

Akrep burcu erkeği için ideal eşler genellikle kendisi gibi su gurubundan olan Yengeç burcu ve Balık burçlardır. İdealin üstü, uygun ev konumları bulunuyorsa Akrep burcu kadını' dır. Su gurubu dışında ise oğlak burcu, başak burcu ve boğa burcu'dur. Başak akreple iyi anlaştığı için boğa burcu ise cinsel tatminde sorun yaşamayacağı için idealdir.

Herkesin doğum haritasında 12 ev olduğunu hatırlatmak isterim. Kararlarınızı sadece güneş ve yükselen burcunuza göre vermemelisiniz. İlişkileri etkileyen evler, evlilik evi, hayata bakışımızı etkileyen evler, iletişim ve sosyal alanımızı etkileyen evler, alınması gereken kararlarda oldukça önemlidir. Bir insan kova burcu olabilir ama haritasında yengeç, balık ve akrep etkileri ağırlıkta ise uyum sorunu yaşanmayacaktır.

Aşk ve Mutluluk Akrep Etkisinde Kırılma Noktaları

Akrep burcu erkeği aşk hayatında her iki tarafında mutlu olabilmesi için kırılma noktalarına dikkat edilmesi çok önemlidir. Akrep burcu ve akrep etkisi taşıyanlar için şu noktalara mutlaka dikkat etmelisiniz.

# Samimiyet ve dürüstlük
# Gerçek sevgi ve sevgi ile gelecek olan saygı
# Doğruluk ve yalandan uzak durmak
# Gizli ve saklı işlere girişmemek
# Şüphe uyandıracak davranış ve tutumlara girmemek

Evlilik, aşk uyumu ve ev konumlarının hangi alanları etkilediğine aşağıdaki linklerden bakabilirsiniz.


Doğum Haritasında Evler ve Anlamları: astrolojide-evler/dogum-haritasinda-evl ... 18572.html

7. Ev Evlilik Evi: astrolojide-evler/7-ev-evlilik-evi-t10621.html
Akrep Burcu Erkeği Aşk ve Aşk Hayatı - 19 Ekim 2018

Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Cum 19 Eki, 17:37)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Kullanıcı avatarı
güzin
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 4571
Yaş: 46
Kayıt: Çrş 15 Haz, 12:51
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Erkeği Aşk ve Aşk Hayatı

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cum 19 Eki, 17:25

17:22 sayısı bence tesadüf değil..ama sanki özel olarak ayarlanmış gibi...

şuan saat:17:25 mesela;)

Nida
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Erkeği Aşk ve Aşk Hayatı

Okunmamış mesaj gönderen Nida » Pzr 14 Nis, 20:23

Aşık olmak için zor erkekler. Zorlukları sevmemeleri değil aşırı sevmeleri. Bir kez aşklarını görünce bundan ötesi olamaz dedirtir. Çok sahiplenici ve kıskanç

Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Erkeği Aşk ve Aşk Hayatı

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cum 24 May, 21:54

İnsan ne istediğini iyi bilmeli. Akrep burcu erkeği kova, ikizler, terazi için ideal değildir. Akrep burcu erkeği sahiplenmeyi sever. Balık ve yengeç gibi sahiplenilmeyi seven burçlar sorun yaşamaz. Bu özellikler sadece güneş burcuna göre değil doğum haritasının tümü gözönünde bulundurularak değerlendirilmelidir.
~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google Search Appliance ve 12 misafir