Akrep erkeği nasıl aşık edilir?

akrep erkeği nasıl aşık yapılır, akrep erkeğini aşık etme, akrep erkeğini etkileme, akrep burcu erkeği nasıl aşık edilir, akrep erkeği aşk, akrep erkeğini nasıl aşık edebilirim, akrep erkeğini aşık etmenin yolları

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cum 04 May, 17:02

Resim

Akrep erkeği nasıl aşık edilir? Akrep erkeğini kendinize nasıl aşık edebilirsiniz? Oldukça zor bir durum. Çok fazla etkeni harekete geçirmeniz gerekir. Muhatabınız buzluktan çıkarılmış bir bardak su gibi olabilir. Üzerine sıcak su katıp içemezsiniz, bir anda içerseniz de boğazlarınız tahriş olur. Önce şu maddeleri sıralayalım. Bunlar sorduğum akrep erkeklerinin verdikleri cevaplar,

İnsanı içine çeken gizemli ve büyülü bir yanınız var mı?
Kıyafetleriniz sıradışı ve öz güveninizi yansıtıyor mu?
Sevginizde samimi ve içten misiniz?
Gözleriniz yeterli çekim gücüne sahip mi?
Asil bir duruşunuz var mı?
Nerede ve nasıl konuşmasını biliyor musunuz?
Adımlarınız, hareketleriniz, hal ve tavırlarınız tümüyle size mi ait?

Eğer bu maddelerin bir çoğuna vereceğiniz cevap “Evet” ise çok fazla bir şey yapmanıza gerek olmayabilir. Etrafında bulunmanız ve sizi görmesi yeterli olur. Eğer bir arayış içerisinde ise O sizi bulacaktır. Sadece arada bir “Ben buradayım” hatırlatması yapmanız, sinyalleri alması için yeterli olur.

Resim

Gizem akrep erkeğini kendine çeker

Akreplerin asla vazgeçemedikleri bir konudur. Bunu şu şekilde anlatmaya çalışayım. Önünüze bir hediye kutusu geldiğini düşünün. Bir çoğu için kutuyu açıp içindekini görmek keyifli olur. Akrep içinse içindekinin ne olduğunu kutu açılmadan çözmeye çalışmak keyiflidir.

Buradan yola çıkarak asıl cevheriniz içinizden yüzünüze, hareketlerinize ve gözlerinize yansımalı. Orada, derinlerde bir yerlerde bir cevher var ve bunun sadece gölgesi yansımalı tamamı değil. Mesaj şu olmalı “Beni tümüyle sadece izin verdiğim insan tanıyabilir” Bu, bir akrep erkeğini başka hiçbir şeyin başaramayacağı kadar tahrik edici bir harekettir.

Akrep erkeği bunu şu şekilde yorumlar “İşte benim ulaşmam gereken hazine haritam. Sadece bana özel ve sadece bana ait, sadece benim çözmem için hazırlanmış bir harita” Başka hiçbir şey akrep erkeğini bu kadar mest edemez. Akrep erkeği nasıl aşık edilir? Gizemli olun, akrep erkekleri çözmeyi, eşeledikçe yeni bir şeyler ortaya çıkarmayı severler.

Resim

Herkes gibi mi, kendiniz mi?

Klasik akrep karakteri özünde der ki! “Herkes gibi olacaksam, benim ben olmama ne gerek var” ve ekler üzerine “Herkes gibi olmaktansa hiç kimse olmak bana daha çok yakışır” O halde giyiminizi herkese göre değil, kendinize yakışır şekilde ayarlayın. Çok fazla insan var, herkes gibi giyindiğiniz sürece herkes gibi olursunuz. Kendiniz gibi giyinin; özgün ve belirgin olun.

Bu konuda temel esas kendinizle barışık olmanızı sağlayacak ve size yakıştığına inandığınız kıyafetler olmalı. Adı ister moda olsun ister demode önemli değil. Akrep erkeği nasıl aşık edilir Belki aşk iddialı bir kelime olabilir ama akrep erkekleri; Farklı, sıradışı ve öz güvenli kadınlara bayılırlar.

Resim

Sevginizde samimi ve içten misiniz?

Akrep burcu insanları samimiyete değer verirler. İlginç bir gerçek var. Eğer gerçekten samimi iseniz, bu samimiyetinizden dolayı bir akrep erkeği size aşık olmasa da sizinle evlenmeyi kabul edebilir. “Samimiyet” akrep erkeği için büyülü bir kelime gibidir. Akrep erkeği nasıl aşık edilir? Sevginizde, arzularınızda ve aşkınızda samimi olarak; bu samimiyeti ruhunuzla karşı tarafa yansıtarak.

Bu yansıtma yalvaryakar değil, asil bir edayla olmalı. “Ben seni seviyorum, elimde değil ve kendime engel olamıyorum; ne yapsam da kalbime, ruhuma kilit vuramıyorum. Ruhun, varlığın ve enerjin beni kendine mahkum etti” Bu düzeyde bir sevgi duyabiliyorsanız; duruşunuz ve bakışınız bunu ahenkli bir şekilde saf ve temiz; katıksız bir şekilde karşı tarafa sunulmalı. Unutmayın, "Yapmacıklık katılan her sevgi eninde sonunda döner kendi sahibini zehirler".

Resim

Akrep erkeğini aşık etmek için Gözleriniz konuşsun

Akrep burcu insanları gözleri ile anlaşır ve konuşurlar. Siz de bu durumu göz önünde bulundurmalısınız. Sizce akrep erkeği sizi gördüğünde ilk olarak nerenize bakar? Edebini sakızla çiğnemeyenlerin ilk bakacakları temas noktası gözleriniz olacaktır. İlk kontak anı herşeyi anlatır. Devamında ise söylemek istediklerinizi telepatik yolla gözlerinizle söylemeniz yeterlidir.

Eğer bir akrep kadını iseniz veya akrep özelliği taşımanızı sağlayan ev ve gezegen konumları var ise bu özellik sizde doğuştan vardır bilirsiniz. Gözler farlı, derin ve büyüleyici olmalı. Siyah ve koyu kahve tonlarda, adeta ipek bir tül perdenin ardından süzülen bir çift göz olmalısınızAkrep burcu erkeği nasıl aşık edilir? Nasıl bakmasını öğrendiğinizde bu sorunun cevabını da bulmuş olacaksınız.

Resim

Asil bir duruşunuz olsun

Bu kendini beğenmiş, ukala ve şımarık bir insan olun anlamında değil. Asalet ruhsal bir olgudur. Nerede ne yapması gerektiğini bilmek demektir. Hal ve hareketleri ile “Bulutların üzerindeki çiğ tanelerini incitmemek”; gerektiğinde de “tüm bulutu dağıtabilmek” demektir. Tüm hareketlerde ölçülü ve olması gerektiği gibi olmak demektir. Tüm yayları boşalmış bir insan görüntüsü oluşturmamak demektir.

Hepimiz insanız hepimizin kusurları ve hataları var. Asalet, Hata yaptığımızda da bunu nasıl düzeltebileceğimizi bilmek, gerektiğinde özür dilemeyi de, af dilemeyi de, gururu yıkıp yalvarmayı da bilebilmek demektir. Gerektiğinde de “sadece dağa tırmananlar bana ulaşabilir” deyip arkasından “dur sen yorulma ben sana gelirim” diyebilmektir.

Size birisi baktığında “insan” diyebilecek ölçülerin tümüdür. Ne “kibirli” olacak kadar fazla, ne de “bayağı” olacak kadar az. Akrep erkeği nasıl aşık edilir? Bu noktayı yakalayabilirseniz cevabı merak etmeye de gerek kalmayacaktır.

Resim

Nerede ve nasıl konuşulması gerektiğini bilin

Akrep erkeklerinin de akrep kadınlarının da en çok dert yandıkları konulardan biridir bu. “İnsanlar neden herşeyi seslendirmek zorundalar” Her insan farklı özelliklerde yaratılmış bir şey diyemeyiz, bu farklılığın biz akreplere yansıması da bu şekilde işte. Gereksiz olan herşeye sinir oluruz. Bu özellikle gereksiz konuşma olursa! Mümkünse sahne dursun ve bir anda kendimizi sahra çölünün ortasında veya everestin tepesinde bulalım isteriz. Akrep burcu erkeği nasıl aşık edilir? Sanırım kendimden nasıl nefret ettiririm sorusunun cevabı ile birlikte vermiş oldum. Biraz az konuşun, fazlasına gerek yok.

Resim

Gerçekten Siz, Siz misiniz?

İster kadın ister erkek olsun akrep burcu insanlarının doğuştan gelen bir yetenekleri var. İnsanların ruhlarını görüp içini dışıyla değerlendirip karar verebilirler. Eğer dışınızda, içinize ait olmayan bir şeyler sezerlerse sizi “yapmacık” olarak değerlendirebilirler. İyi ve kötü kişiye göre değişen bir olgudur. Nasılsanız o şekilde olun. Asla başkası olmaya çalışmayın. Kendinizi olduğunuz gibi gösterin. Akrep insanları maskeleri yakan insanlar olarak bilinir. Eninde sonunda sizi alıp kendi yüzünüze vurur ve çok kırıcı olur. İsterseniz dünyanın en güzel ve çekici bayanı olun bununla bir süre idare edersiniz ama sonunda tüm yapmacıklığınızı arka cebinize koyacaktır. Akrep burcu erkeği nasıl aşık edilir? Tabiki özünüzü yansıtarak, sadece sizi siz yapan güzelliklerinizi göstererek.

Tüm bunlara ek olarak diğer konularda da bahsettiğim bakımlı olmak, güven, sadakat ve dürüstlük konularını eklememe sanırım gerek yoktur. Seviyorsanız sevdiğinizi söyleyin çekinmeyin. Uyumlu olup olmadığınıza da mutlaka bakın. Siz seviyor olabilirsiniz belki ama başkalarının da sizi sevmek zorunda olmadığını unutmayın.

Ayrıca gerçekten seviyorsanız akrep erkeği nasıl aşık edilir? işte önemli ipuçları

Resim

# Herşeyi bildiğini sanan ve her konuda akıl verenlerden uzak durun. Her akıl veren normalde yapmadığınız hareketleri yapmanıza neden olur.
# Sizi sevsin, size aşık olsun düşüncesiyle arkasından bir şeyler çevirdiğiniz hissine kapıldığı an herşey biter. "Ruhu bile duymaz" demeyin. O zaman size döner der ki, "Çok ruhsuz ve sahte bir insansın"
# Bir akrep insanı için en mide bulandırıcı şeylerden biri "kendini beğenmişlik ve ukalalık" tır. Sade ve olduğunuz gibi durun.
# Akrep burcu erkeği nasıl aşık edilir? Akrep insanları samimiyet karşısında herşeylerini feda edebilecek insanlardır. Akrep erkeğine şu duyguyu vermeye çalışın (tabi içinizde gerçekten varsa) "Senin için herşeyimi feda edebilirim" Bu duygu akrep erkeği için çölde arayıp ta bulamadığı su gibidir.
# Akrep erkeğine gülen canlı gözlerle bakın. Size baktığında içi geçmesin, negatif duygular almasın. Hiç kimse bir başkasının negatif enerjileri ile boğuşmak zorunda değil. O'na bahar mevsiminde açan çiçeklerin getirdiği canlılığı getirin.

Meselenin özünü anlamışsınızdır. Akrep burcu erkeği nasıl aşık edilir? Anahtar kelimelerimiz "Samimiyet, kendin olmak ve fedakarlık"

Akrep erkeği nasıl aşık edilir? - www.akrep-burcu.com - Mayıs 2018

~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~

suzan

Re: Akrep erkeği nasıl aşık edilir?

Okunmamış mesaj gönderen suzan » Çrş 09 May, 07:09

:op Seni tebrik ederim arkadaşım harika bir yazı olmuş. Kendimi bu kadar güzel anlatan bir yazı okumamıştım. Akrep insanlarını genel olarak güzel irdelemişsin. Samimiyetsiz insanlara sinir olurum, her ayrıntıyı dile getirenlere tahammül etmekte zorlanırım, bana karşımdaki insanın ne söylediğine değil ondan aldığım elektriğe bakarım. "herkes gibi olacaksam benim ben olmama ne gerek var" çok sevdim bu cümleni :b

Berrin de

Okunmamış mesaj gönderen Berrin de » Cum 23 Kas, 21:00

Gözlerine baktığımda beni derinden etkiledi. Bu kalp hırsızını seviyorum

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 26 Kas, 17:19

Berrin de yazdı:
Cum 23 Kas, 21:00
Gözlerine baktığımda beni derinden etkiledi. Bu kalp hırsızını seviyorum
Kesinlikle akrepler kalp hırsızı:)
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

sevcen

Okunmamış mesaj gönderen sevcen » Sal 11 Ara, 19:17

bahar mevsiminde açan çiçeklerin canlılığını getirmek güzel fikir ama son baharımıza yaklaşıyoruz

gülnaz

Okunmamış mesaj gönderen gülnaz » Prş 16 May, 16:08

gidip hoşlandığımı söylesem akrep erkeği nasıl tepki verir?

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 16 May, 22:14

Söylemeyin. Davranışlarınızla belli edin.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"