Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan etkilenir, ne tür kadınlardan hoşlanır, akrep erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır, akrep burcu erkeği nasıl giyinen kadınlardan hoşlanır, fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır, hangi tip kadınlardan hoşlanır, nasıl davranan kadınlardan hoşlanır, akrep burcu erkeği nasıl kadınlara aşık olur, nasıl bayanlardan hoşlanır

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cum 20 Nis, 19:29

Resim

Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Nasıl kadınlara aşık olur?

İlgi duyduğunuz erkeğin bir akrep olduğunu öğrendiğinizde Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunu mutlaka sormuşsunuzdur. Dış görünüşüne bakarak etkilendiğiniz O insan size ne kadar da ulaşılmaz geliyor öyle değil mi? Akrep burcu erkeklerinin doğasında var olan asalet sizi kendisine bir mıknatıs gibi çeker. Ne yapacağınızı, nasıl davranacağını bilemezsiniz. Gözlerini üzerinizde hissettiğinizde eliniz ayağınız birbirine dolaşır. Acaba akrep erkeği de sizden etkilenmiş midir? Acaba Akrep burcu erkeği ne tür kadınlardan hoşlanır?

Akrep Erkeğinin Hoşlandığı Kadın Tipi

Akrep erkeği nasıl kadın sever. "Sorun Çıkaran Kadın Olmayın"

Akrep burcu erkeği sürekli sorun çıkaran bayanlardan hoşlanmaz.

Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Sorun çıkarmayan kadınlardan hoşlanır - Sorun yaşamayı sevmeyen akrep burcu erkeği doğal olarak ilişkide sorun çıkaran kadınlardan hoşlanmayacaktır. Akrep burcu erkeğinin hayatında hemen herşey sabit ve yerli yerindedir. Bu düzeni bozacak ve sorun çıkartacak herşeyi ya hayatına hiç almaz yada kısa sürede hayatından çıkartır.

Yaşam akrep insanları için başlı başına bir sorun iken üzerine yeni sorunlar eklemeyi hiç sevmezler. Eğer bir akrep burcu erkeğine aşık olmuşsanız ona sunacağınız imajınız şu olmalıdır “İşte kalbimi dinlendirebileceğim, fırtınalardan sonra sığınabileceğim limanım” Ancak burada dikkat etmeniz gereken iki önemli nokta var;

Tümüyle sessiz ve sedasız bir liman olmamalısınız. Gerektiğinde her konuda harekete hazır ve boyun eğmeyen mağrur bir duruşunuz da olmalı. Unutmayın Akrep erkekleri asla sürekli olan durgunluğu sevmezler.

Yapmacık davranmayın, kendiniz olun. Gerçekten bu özelliklere sahipseniz göstermekten kaçınmayın. Akrep burcu özelliği taşıyanlar sahte ve yapmacık olanı anında anlar ve silerler.

Resim

Sevginizi Göstermekten Çekinmeyin

Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Sevgisini dile getiren kadınlardan hoşlanır - Akrep burcu erkeği kendisine karşı duyulan sevgi ve hayranlıktan dolayı içten içe gurur duyar. Reklamı sevmezler, kendilerini göstermekten nefret ederler, parmakla işaret edilmeyi değil gizli kalmayı severler. Ama içten içe kendi dünyalarında kendilerine karşı kim ne hissediyorsa onları biriktirir ve hiç umulmadık bir zamanda bunun karşılığını mutlaka verirler. Eğer bir akrep burcu erkeğini sevmişseniz bunu iki aşamada O’na gösterin;

Önce davranışlarınız ve bakışlarınızla belli edin, bir anda üzerine atlamayın. Hemen sorgulamaya başlarlar “Neden, ne için” Unutmayın önce davranışlarınızla akrep erkeğini sevdiğinizi gösterin, tüm bedeniniz O’na “Seni seviyorum, senden çok etkilendim” desin. Akrepler davranışlara sözlerden daha büyük değer verirler. Bilirler ki “Söz yalan olabilir ama davranışlar asla

Sonra gerekirse gidin ve sevdiğinizi söyleyin. Bunu yapmaktan çekinmeyin. “Önce erkek söylemeli” gibi sözlere kulak asmayın. “Sevgi başkalarının sözleri ile satın alınmayacak kadar değerlidir.” Eğer sizden etkilenmişse asla yalan söylemez.

# Bu noktada dikkat etmeniz gereken, ilk aşamada davranışlarınızla sevdiğinizi gösterdiğinizde, olumlu yanıt almış olmanız gerekir. Eğer sizden hoşlanmışsa bunu mutlaka belli eder. Eğer davranışları olumlu değilse ya hiç konuşmayın, Ya da sonuç alınmaya kadar sabredip bekleyin. Sakın akrep burcu erkeğini diğerleri ile karıştırmayın. Algı ve tepkileri çok farklı olabilir.

# Eğer sevdiğinizi söyleyecekseniz; karşısında bir Kraliçe gibi mağrur ve asil olmalısınız. “Eee şey ben senden çok etkilendim, sanırım seni seviyorum” şeklinde bir söylem karşısında akrep burcu erkeğinin sizi ciddiye almasını beklemeseniz iyi edersiniz. Bunu yapmaktansa hiç söylemeyin daha iyi. Akrep burcu erkeği yanında duran kadının tıpkı kendisi gibi asil bir ruha sahip olmasını ister. Konu sevgi bile olsa bu ruhu ona sunmalısınız.

Resim

Güven Olmazsa Olmazıdır

Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Güven duyacağı kadınlardan hoşlanır - Akrep burcu erkeği için birlikte olacağı kadınla özdeş olan kelime “Güven” dir. Güven konusu Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusuna verilecek cevaplar arasında olmazsa olmazlardandır. Diğer tüm maddeleri es geçseniz de güven konusunu asla atlamamalısınız. Bu konuda kendinizle ilgili tereddütleriniz varsa bu sevdadan vazgeçseniz iyi olur.

Belki evlilik için onu ikna edebilirsiniz, aradan yıllar geçer fakat bu özelliğiniz gün yüzüne çıktığı anda herşey bitebilir. “kılı kırk yararcasına” ifadesi belki de akrep burcu insanları için söylenmiş bir sözdür. Herşeyi o kadar ayrıntılı bir şekilde analiz ederler ve hafızalarında depolarlar ki, aradan yıllar geçse de tüm farklılıklar anında dikkatlerini çeker. Bunları tecrübelerime ve gözlemlerime dayanarak yazıyorum, aradan yıllar geçer siz herşeyi unutursunuz ama O bir gün geçmişte yaptığınız herşeyi biriktirip yüzünüze boca ediverir.

O’na hiçbir konuda asla yalan söylememelisiniz. Sonunda kavga çıkacağını da bilseniz hangi konuda olursa olsun doğruyu söyleyin. Belki kısa süreli bir tatsızlık yaşayabilirsiniz ama bilir ki dürüst ve güvenilirsiniz. Bu konuda size duyacağı güven herşeyden daha önemlidir. Sizin söylemeyip gizlediğiniz herşeyi günün birinde mutlaka ortaya çıkarır; işte o zaman korkabilirsiniz. Arkasını döndüğünde “Gene neler karıştırıyor acaba” şeklinde bir düşünceye hiçbir zaman sahip olmamalı.

Resim

"Bakımlı Olun, Gözünü Sizden Alamasın"

Akrep burcu erkeği ne tür kadınlardan hoşlanır? Özgün ve Bakımlı kadınlardan hoşlanır - Akrep burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız O’nu gerçekten etkilemek istiyorsanız, her zaman bakımlı olmak zorundasınız. Zorundasınız diyorum çünkü akrepler yaşam alanlarında olan her şeyde kalite ve estetik ararlar. Size baktığında bir kez daha bakma ihtiyacı duymuyorsa şansınız yok demektir.

Giyim Tarzınız Nasıl Olmalı?

Akrep burcu erkeği nasıl giyinen kadınlardan hoşlanır?

Bu konuyu yanlış anlamayın; Akrep burcu erkeği için bakımlı kadın pahalı elbiseler giyen, modayı takip eden, güzel görünmek için para harcayan kadın demek değildir. Giyim ve tarzınızın sıradışı, gizemli ve estetik olması yeterlidir. Bakım konusunu sıradışı çizgilerle gösterebilirsiniz. Üzerinde pahalı elbiseler ve ağır makyaj olan bir kadından ziyade; siyah bir kıyafetin içerisinde gözlerinde siyah far veya sürme olan bir kadın daha çok ilgisini çeker.

Akrep Burcu Erkeği Fiziksel Olarak Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Akrep burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır? Bu sorunun cevabı büyük oranda doğum haritasında gizlidir. Venüs etkisi altında olan bir akrep burcu erkeği estetiğe büyük önem verir. Mesela yükseleni terazi veya boğa burcu olan bir akrep erkeği karşısında her zaman zarif ve atletik bir bayan olsun ister. Benzer durum sporla içli dışlı olan koç, yay ve aslan burcu etkisinde de görülür. Belki bir manken arayışı içerisinde olmazlar ama sizi kilo kompleksine sokabilirler.

Doğal akrep etkisi Mars - Pluto ve 8. ev yani cinsellik ve madde ötesi ile, ruhsal konularla ilgilidir. Tutku ve ruhsal doyum onlar için herşeyden önce gelir. Asıl ilgilendikleri ruhunuzdan yansıyan enerjilerdir. Gözlerinize baktığında ve sizinle birlikte iken mutlu ise ayrıntılarla fazla ilgilenmezler Ancak! Birlikte olduğu insanın fiziksek olarak içindeki asaleti dışarıya yansıtmasını bekler. Duruşunuz, yürüyüşünüz, hal ve hareketleriniz akrep erkeği için çok önemlidir.

Resim

Benim Sözüm Geçer imajı Çizmeyin

Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Uyumlu ve Eşit Mesafede Kadınlardan Hoşlanır - Akrep burcu erkeği karşısında “benim sözüm geçer, bana boyun eğmek zorundasın” imajı çiziyorsanız; aklınızdan zorunuz olduğu kesin. Sizinle birlikte olduğunda dünyanın en zengin insanı olacağını da bilse; sizinle bir ömür paylaşmayı asla istemez. Ya kraliçe olun ya da eşit olun. Ne daha fazlası ne de eksiği akrep erkeklerine göre değildir.

Her An Herşeyi Yapmaya Hazır Olun

Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Maceracı ve her an herşeyi yapmaya hazır kadınlardan hoşlanır. Akrep burcu erkeği maceracı, meraklı, yeni olacak herşeyi keşfetmeyi seven ve sürekli hareket halinde olmaktan hoşlanan bir burçtur. Eğer O’nu etkilemek istiyorsanız bu duruma ayak uydurabilmelisiniz. Aylarca evde kalabilir veya aylarca eve gelemeyebilirsiniz. Akrepler her zaman herşeyin sınırlarını zorlamaktan büyük keyif alırlar.

Resim

Kıskanç Oluşu Sizi Rahatsız mı Etti?

Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Sadakatini gösteren kadınlardan hoşlanır - Akrep burcu etkisine sahip insanlar aşırı kıskançtırlar. Eğer akrep burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız ya kıskançlığına tahammül etmeli ya da O’nu bu pozisyona düşürmeyecek kadar dikkatli olmalısınız. En ufak bir göz kaymasında bile akrep burcu erkeği sizi kıskanabilir ve bu konuda sorun yaşayabilirsiniz. Doğal olarak yapmanız gereken akrep burcu erkeğinin yanında onun sizi kıskanacağı davranışlardan uzak durmanızdır. Bu konuda göstereceğiniz titizlik akrep erkeğinin çok hoşuna gidecektir.

Resim

Çok Konuşanlardan Hoşlanır mı?

Sizden hoşlanmasını istiyorsanız mümkünse "biraz sessizlik lütfen".

Gerçekten seviyorsanız, üzerinize gizem pelerinini giyin. Gözlerinize siyah farlarınızı çekin. Kasım ayında koyu kahverengi kazağınızı ve siyah montunuzu üzerinize giyip karşısına geçin. Siyah çayınızı yudumlarken sadece "gözlerinin içine bakın". Kalbiniz tutkularını bastıramadığında sadece içinizden geçenleri tüm samimiyetinizle söyleyin. Gereksiz ayrıntılara girmeyin. Kalbinizden ve ruhunuzdan gelmeyecek herşeyi kağıt mendilinize sarıp çantanıza atın.

Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Az ve öz konuşan kadınlardan hoşlanır - Akrep insanları gereksiz olan hiçbir şeyi sevmezler. Herşeyin olması gerektiği kadar ve olması gerektiği gibi olmasını isterler. Eğer çok ve ayrıntılara girerek konuşuyorsanız sizi güzel, hoş ve çekici bulabilir belki ama sizinle uzun vadeli bir birliktelik düşünmesi çok zordur. Akrep burcunun en belirgin özelliklerinden biri, az konuşmasıdır. Az ve öz, sadece gerektiğinde konuşan birisi için çok konuşan bir kadının ne anlama geldiğini düşünebiliyor musunuz? Sizce çok konuşan, her aklına geleni söyleyen bir kadın “Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır” sorusunun cevabı olabilir mi?

Akrep erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? "Sonuç"

"Akrep erkeğinin hoşlandığı kadın tipi" hakkında sanırım bir fikir sahibi olmuşsunuzdur. Sevgi engel tanımaz, bir insanı sevmişse ayrıntılara takılmayacaktır ancak sevginin saygıya dönüşmesi için de bazı noktalarda uyumun yakalanması oldukça önemlidir.

Gerçekten bir akrep erkeğinden hoşlanmış ve sizde O’nun sizden hoşlanmasını istiyorsanız klasik olan herşeyi unutup Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır adlı yazımızdaki tavsiyeleri dikkate incelemeniz yeterlidir. Akrep erkeği ile birlikte iken bu üçlüyü asla unutmayın; Samimiyet, Dürüstlük ve Sadakat

Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? - www.akrep-burcu.com - Nisan 2018

~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~

seçil onan

Re: Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Okunmamış mesaj gönderen seçil onan » Cmt 28 Nis, 15:37

çok güzel analiz olmuş. kesinlikle gevezelikten hoşlanmıyorlar. kırmamak için dinliyormuş gibi yapsalarda abartınca tepesinin üzerindeki kara bulutları görebiliyorum :b

M.F

Okunmamış mesaj gönderen M.F » Cmt 29 Eyl, 20:51

Herşey tamam doğru ama ben balık sevdiğim akrep kendisi evet konuşmaz ama ben sususunca susma kadın ben senin konuşmalarını seviyorum diye beni konuşturuyor korktum şimdi 🤦‍♀️

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cmt 29 Eyl, 23:03

Tümüyle sessiz ve sedasız bir liman olmamalısınız. Gerektiğinde her konuda harekete hazır ve boyun eğmeyen mağrur bir duruşunuz da olmalı. Unutmayın Akrep erkekleri asla sürekli olan durgunluğu sevmezler.
demiş..

: ) tüm çiftler sizin gibi olsun. Konuyu arkadaş tanışma safhası ile ele almış. Siz o aşamayı geçmişsiniz. Bir akrep erkeği olarak empati yapıp şunu söyleyebilirim.

Akrep burcu erkeği gerekmedikçe konuşmaz. Sevdiği bir insanla birlikte ise iki sessiz yan yana ne kadar durabilir? Akrep erkeği sevdiği insanın konuşmasından hoşlanır. Bu sessiz dünyasının neşelenmesi için iyi gelecektir. Tabi abartmadıkça. Konuş diyorsa hoşuna gidiyordur, bu güzel bir şey. Ama siz gene de ipin ucunu kaçırmamaya özen gösterin. Ters bir anında "ooofff amma konuştun be kadın" dedirtmeyin.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

güven meselesi

Okunmamış mesaj gönderen güven meselesi » Pzr 21 Eki, 11:36

güvenebilecek insan bulmak herkes için problem akrep için problemlerin en büyüğü belkide. bu konuda sorun yaşamayan var mı? içimiz rahat ederek sevebileceğimiz birini bulamadan göçüp gideceğiz bu dünyadan

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 22 Eki, 09:25

en son yanında olmak isteyeceğim erkek tipi,Allah korusun..düşman başına:)

Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Pzt 22 Eki, 15:14

: )) Onlar da senin için aynı şeyi düşünüyor olmalılar. Akrep erkekleri ile de akrep kadınları için de yaşam zordur. Bu nedenle "uyum" kelimesi var. İnsanlar uyumlu olamayacakları insanlarla yaşamlarını birleştirmemeliler.

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 22 Eki, 16:02

Chepi yazdı:
Pzt 22 Eki, 15:14
: )) Onlar da senin için aynı şeyi düşünüyor olmalılar. Akrep erkekleri ile de akrep kadınları için de yaşam zordur. Bu nedenle "uyum" kelimesi var. İnsanlar uyumlu olamayacakları insanlarla yaşamlarını birleştirmemeliler.
nerden biliyorsunuz benimle birlikte olmak istemediklerini?;)hayır bunu istediğim için demedim bunu..ama bence şuan merkezdeyim..hayır g noktası meselesi değil bence..bu beni çok hafife almak olur..bence akrepler hafife alınmayacağını anlamıştır;)..yada anlamasalarda olur.sıkıntı yok:)

Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Çrş 24 Eki, 15:35

Merkezde olmak?

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 24 Eki, 15:37

yani kilit insanım demek istedim;)..ama tabi bunu herkesin anlaması mümkün değil..ben bile çok geç anladım.. .

Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Çrş 24 Eki, 15:39

Kilit insan? Neye ve kime göre kilit insan? Hangi kritere göre?

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 24 Eki, 15:42

Chepi yazdı:
Çrş 24 Eki, 15:39
Kilit insan? Neye ve kime göre kilit insan? Hangi kritere göre?
boşverin..sizin lotusdan haberiniz yok sanırım:)

Göktan

Okunmamış mesaj gönderen Göktan » Cmt 27 Eki, 04:10

Güven çoğu maddeden önce gelir. Hiçbir akrep erkeği güvenmediği biri ile yaşamak istemez

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cmt 27 Eki, 13:53

Göktan yazdı:
Cmt 27 Eki, 04:10
Güven çoğu maddeden önce gelir. Hiçbir akrep erkeği güvenmediği biri ile yaşamak istemez
21.yy da güvenilir insan mı kaldı ya:)

mehmetk09

Okunmamış mesaj gönderen mehmetk09 » Cmt 01 Ara, 18:23

ben akrep erkeğiyim ve bukadar güzel bir yazı görmedim ve okudum tebrikler :b :op