Akrep Burcu Erkeği Sevdiğini Unutur mu?

Akrep burcu erkeği sevince unutur mu? Akrep erkeği sevdiğini unutur mu? Akrep erkeği sevdiğinden vazgeçer mi? akrep erkeği sevdiğini çabuk unutur mu, akrep erkeği sevdiğini unutur mu, akrep erkeği sevmişse unutur mu

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 06 Haz, 00:05

Resim

Akrep burcu erkeği severse unutur mu? Akrep erkeği sevmişse unutur mu?, Buna iki açıdan bakalım;

Gerçekten Sevmişse Unutabilir mi?

[-*-] Akrep burcu erkeği gerçekten sevmişse asla unutmayacaktır.

Çünkü akrepler için sevgi çok özel bir durumdur ve sadece gerçekten değer verdiklerine, güvendiklerine ve duygusal yakınlık duyduklarına kalbinin kapılarını açar. Kalbinde iz bırakan birini asla unutmazlar. Aradan geçen zamanın hiçbir önemi yoktur. Akrepler zaman zaman kendilerinde iz bırakanları geriye dönüp anarlar ve tatlı hatıraları tekrar canlandırırlar.

Akrep erkeğinin sizi gerçekten sevdiğini sert kabuğunu kırdığında anlayabilirsiniz. Herkesle paylaşmadıklarını sizinle paylaşır, herkese anlatmadıklarını size anlatır. Akrep burcu insanları zihinlerinde ve kalplerinde biriktirdiklerini sadece özel bir insanla paylaşırlar. Ve paylaşacakları günü hasretle beklerler. Bir çoğundan şu sözü duymuşsunuzdur "Bir akrep sevgilim olmuştu ama tam bir kapalı kutuydu, hiçbir şeyini paylaşmıyordu" Eğer bu kategoride iseniz tam anlamı ile kapılarını size açmamış demektir.

Eğer kalbine girmeyi başarmışsanız unutmayacağından kesinlikle emin olabilirsiniz. Belki hayatı paylaşmamış olabilirsiniz ancak kalbinde o değerli ize her zaman sahip çıkacaktır. Bir gün tekrar karşılaşırsanız birlikte olma ihtimali olmasa dahi uzaktan sizi gözetlemeye ve gerektiğinde sizi korumaya devam edecektir.

Akrep Burcu Erkeği Sevdiğini Unutur mu? Belki Hiç Sevmemiştir!

[-*-] Akrep burcu erkeği eğer sadece bir heves olarak görmüş ve kalbinin kapılarını kapalı tutmuş, sizin için hep bir kapalı kutu olarak kalmışsa ve şu sözü duymuşsanız "Bitti" gerçekten bitmiştir. Sadece bir resim olarak hafızasında yer alır ancak kalbinde bir iz bırakmayan hiçbir hatırayı özenle saklamaz. Bu konuda "Acaba bir gün geri gelir mi?" şeklinde bir düşünceye kapılmasanız iyi edersiniz.

"Bitti" dediğinde sadece kendisi için dememiştir. İleriye dönük her iki taraf içinde mutluluğu göremediği için aslında olası bir mutsuzluktan korumak ve korunmak için söylemiştir.

Akreplerde doğuştan gelen içsel görü yeteneğine güvenmenizi öneririm. Bunun nasıl olduğunu sorsanız anlatamaz sadece çok sayıda ihtimali, davranışı, sözü, mimikleri, hal ve hareketi değerlendirir ve iki taraf için mutluluğun uzak olduğuna karar verir.

Belki sadistçe bir yaklaşım olarak görebilirsiniz, belki herşeyi anlatmayı ve paylaşmayı sevmediğinden davranışları ve kararları size garip gelebilir. Bilin ki bu kararı alabilmek için size belli dahi etmeden uzun süre düşünmüş ve kafa yormuştur. Keyfi ve egoistçe bir girişim değil aksine ileride ortaya çıkabilecek tatsızlıkları ve kırgınlıkları önlemek adına aldığı bir karardır.

Sonbaharın sarı renklerine buladım hayallerimi,
Belki görürsün diye yıldızlara yazdım şiirlerimi,
Unuttum sanma sakın, unutmadım o güzel gözlerini...

Hayallerle anıyorum o güzel gözlerini,
Belki hatırlarsın diye yazıyorum tüm satırlarımı,
Unuttum sanma sakın, unutmadım o güzel sözlerini...

Akrep Burcu Erkeği Sevdiğini Unutur mu? - www.akrep-burcu.com - 6 Haziran 2017

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
Kedimin Pipisi Yok

Re: Akrep Burcu Erkeği Sevdiğini Unutur mu?

Okunmamış mesaj gönderen Kedimin Pipisi Yok » Pzr 12 Kas, 20:29

Kasım benim ayım, yıllardır senden ayrıyım.

Kullanıcı avatarı
Jasmin

Okunmamış mesaj gönderen Jasmin » Sal 16 Oca, 23:07

😂😂 Severlerse unutmazlar emin olun

Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Prş 08 Kas, 17:02

Genetik kodları iyiyi de kötüyü de "unutmamak" üzerine kurgulanmış bir insanın unutması kendisi ile ters düşmesi demektir.
~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cmt 10 Kas, 14:06

Hayatım boyunca 7 kere aşık oldum..evet bazılarına göre kabarık sayı..bence normal.. az bile bir yay için:) 2 tanesinde kötü muamele gördüm.. ve bu durumu sonsuza kadar unutmam.. ben bir akrebim unuttunuz mu?.. akrep etkisindeyim yani.. onuru herşeyidir bir akrebin.. her şeyi belki zorlarsa kendini unutur ama kötü muamele görmeyi asla unutmaz... aşk benim için normal bir olay.. her koşul ve şartta.. ama aslında haklısınız başıma gelmemesi lazımdı.. şuan musait değilim.. sonra bu konuda belki yazarım..
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 12 Kas, 15:01

güzin yazdı:
Cmt 10 Kas, 14:06
Hayatım boyunca 7 kere aşık oldum..evet bazılarına göre kabarık sayı..bence normal.. az bile bir yay için:) 2 tanesinde kötü muamele gördüm.. ve bu durumu sonsuza kadar unutmam.. ben bir akrebim unuttunuz mu?.. akrep etkisindeyim yani.. onuru herşeyidir bir akrebin.. her şeyi belki zorlarsa kendini unutur ama kötü muamele görmeyi asla unutmaz... aşk benim için normal bir olay.. her koşul ve şartta.. ama aslında haklısınız başıma gelmemesi lazımdı.. şuan musait değilim.. sonra bu konuda belki yazarım..
akrep için aşk hayattaki en önemli şeydir çünkü.. ama bir daha olmaz evet..
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 12 Kas, 15:19

güzin yazdı:
Pzt 12 Kas, 15:01
güzin yazdı:
Cmt 10 Kas, 14:06
akrep için aşk hayattaki en önemli şeydir çünkü.. ama bir daha olmaz evet..
Yazdığım herşey onaylanmamış:)..bu yüzden cümle düşük olmuş..bir daha olmaz derken yani bir daha aşık olmam artık demek istedim..çünkü hiçbir anlamda şartlar müsait değil..ve aşık olacak kadar saf değilim artık..hem olmaması daha doğru kesinlikle..en mantıklı ve ahlaklı olan bu çünkü..şuan ağırlık verdiğim durumlar çok başka şeyler..bu aşk konusundaki takıntımdan kurtulmam hem mucize hem büyük bir kazanç evet..çok büyük takıntım vardı aşka..çok büyük talihsizlikti bu..helede böyle kötü bir dünyada..kimse çok büyük bir sevgiyi hak etmiyor çünkü..buna ben de dahilim..
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 12 Kas, 16:09

Katılıyorum "aşık olmak için saf ve duru olmak gerekir" Yaş ilerledikçe o saflıktan uzaklaşıyor muyuz? Belki aşkın gerçek makamına yaşın ilerleyen zamanlarında erişmek gerekir. Ergen dönemdeki aşkta takılıp kalıyoruz. Aşkı olgunlaştıramıyoruz.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 12 Kas, 16:28

Akrep yazdı:
Pzt 12 Kas, 16:09
Katılıyorum "aşık olmak için saf ve duru olmak gerekir" Yaş ilerledikçe o saflıktan uzaklaşıyor muyuz? Belki aşkın gerçek makamına yaşın ilerleyen zamanlarında erişmek gerekir. Ergen dönemdeki aşkta takılıp kalıyoruz. Aşkı olgunlaştıramıyoruz.
Esasında aslında hala yaşıma göre biraz safım ama belki başka nedenlerle aşık olamıyorum..olmakta istemem aslında:)dediğim gibi şartlarım müsait değil..başka şeylere önem veriyorum artık..
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Betül

Okunmamış mesaj gönderen Betül » Cum 29 Mar, 11:07

:( beni unutmuş olabilir mi. Neden cevap vermiyor

Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cum 29 Mar, 20:41

Sevmişse unutması mümkün değil. Şartlara ve sebeplere göre hareket edecektir. Olumsuz bir cevap vermişse çok fazla bir şey beklemeyin. Sadece bir kez iletişime geçin, cevap gelmezse umutlanmayın. Israr etmeyin.
~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~