Yaşadığım ilginç bir deneyim :) Ametist Taşı ve Astral Seyahat

ametist taşı ve astral seyahat deneyimi

Forum kuralları
Genel Ahlak Kurallarına aykırı, T.C. YAsalarına aykırı, Dini ve inançsal konularla alay edici tarz ve yayınlar kesinlikle yasaktır.
Lal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Yaşadığım ilginç bir deneyim :) Ametist Taşı ve Astral Seyahat

Okunmamış mesaj gönderen Lal » Cmt 07 Ara, 03:33

Resim

Ametist Taşı ve Astral Seyahat

Yaşadığım ilginç bir deneyimi paylaşmak istiyorum sizlerle.

Bir süredir üzüntü ve stress bagli tükenmişlik sendromu ve + + tanilarla rahatsizim. Uykusuzluk, hafıza kaybı, uyuşmalar, vücut ağrısı, atak halinde baş ağrıları vs vs. İlaçlar çok ağır olduğu için miğdem kaldırmadı ve zaten ilac almayı hiç sevmedigim için alternatif tedavi araştırdım. (Miğdem için zeytinyagi ile karışmış sarikantoronyagi aldim)

Gidatakviyesi olarak, omega3, çörekotu, ashvegandha ve reishi mantarı almaya başladım. Ek olarak da doğal taşlar. Asıl konumuz olan doğal taşlar : )

Lapis ve pembe kuvars ile başladım. Bileklik olarak koluma taktım. Bir kaç gün sonra ilacı kestim. Tabi hemen etki etmedi taşlar ama ağrılara rağmen bıraktım ilaçları. Bir süre sonra, kaslarım gevşedi, uykum kısada olsa derin oldu, rüyalarım film izler gibi falan, yani genel olarak bir rahatlama olmaya başladı, hem zihnimde, hem vücudumda.

Bir süre sonra ay taşı ve amatiste geçtim. Asıl enteresan olan bu iki bileklik : )

Bileklikler; ay taşı küçük yuvarlak 22 tane boncuk halinde. Amatist ise daha büyük 12 - 13 tane boncuk halinde. Amatist oldukca agir.

Ilk gün sabahtan taktim ve neredeyse hiç kalkamadan yattım, enerjim bitmiş halde, üzerimde tonlarca ağırlık varcasıns. Gece yine tonlarca ağırlık, uyku çok yok ve rüyalar karmaşık.

Sabah erken vakite kalktıktan sonra, koltuğa uzandım. Kafamda uzun zamandır düşünmediğim, geçmişte çok üzüldüğüm şeyler, pişmanlık vs dolaşmaya başladı. Uyanıkken bir anda transa geçtim sanki. (Başka nasıl tanımlasam bilmiyorum) Ayık ama uyuyorum. Sağ elim başımın altında ve gözlerim açık, düşünceler tıpa tıp aynı, ve bir anda koltuktan yükseldi bedenim. Bu rüya diyorum kendime, bu gerçek olamaz, ben nasıl böyle yükselirim, yok yok olamaz, bu rüya, hadi uyan diye kendime telkin ediyorum. Ama yükselmeye devam ediyorum. Yerdeki hali beyaz ve gülkurusu desenli, yükseldikçe desen kayboluyor, ve nasıl sonuçlanacak bu yükselir diye endişe ediyorum ve hala telkin ediyor, uyan hadi uyan diye : ) vücudum ton ağırlığında, hareket edemiyorum, göz kapaklarım aynı şekilde, açamıyorum (hangi ara kapandi bilmiyorum) Eğer diyorum yüzüme vurursam kesin uyanırım. Uzay boşluğunda gibi kollarim, slowmotion hareket ediyor, yüzüme vurmak istiyorum ama okadar ağır ki kollarim, dokunup cekiliyor yüzüme. Ne kadar sürdü bilmiyorum ve neden bilmiyorum, aklıma kolumda çok ağır olan Amatist geldi. Onu bir şekilde çıkarttım kolumdan ve uçma serüvenim anında bitti : ) hemen kalkıp oturdum ve az önce ben ne yaşadım diye şok içinde toparlamaya çalıştım zihnimi. Çok garip bir duyguydu yatarak yükselmek.

Bu deneyimden sonra amatisti sadece bir kaç saat takip çıkartıyorum. Ay taşı hep bileğimde.

Astral seyehat yapanlar belki biliyordur taşların etkilerini ama bilmeyen varsa mutlaka denemeli diye paylasmak istedim. Aldığım gida takviyeleri ve bu ikili kombinmi etkiledi, yoksa Amatist zaten böyle etkili bir taş mı bilmiyorum. Araştırmalarımda gücünü okudum, cakralari açtığını falan ama uçurmasini beklememiştim : )

Sevgiyle yeşerttiği bahçede kendini kuruttuğunu
çok zaman sonra anlıyor insan...

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Re: Yaşadığım ilginç bir deneyim :)

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cmt 07 Ara, 10:10

Öncelikle geçmiş olsun.Ben çok daha ağır tukenmislik durumu yaşamıştım Aslında hala pek düzelmiş değilim ama geçen iki yıl çok çok kotuydum. Ölüden farkım yoktu.Enerjim hic yoktu,hem de hic.Bence en şifa verici şey yüksek moral gücü. Bundan daha iyi bir ilaç ve tedavi yok.Gerci ben fazlasıyla pozitif bakan bir yay burcuyum.Ama bazen pozitif düşünme bile yetmiyor ama yinede pozitif düşünme ve moral gücünün üstüne yok diyorum.
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

Lal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Lal » Cmt 07 Ara, 15:59

Teşekkür ederim ❤

Cok haklisiniz ama hastalığın ilk evreleri hayattan kopmuş bir durumdaydım. Tüm duyularim kapandı. Hafıza da kara delikler dolu. Normal fonksiyonlar çalışmıyor. Ruh gibi. Positif olmak yada morali yüksek tutmak söz konusu olmuyor.

Bir süre sonra, gida takviyeleri, taşlar, terapi ile kısmen normale dönünce moral bulmaya çalıştım. Hâlâ da çalışıyorum. Rabbim kimseye taşıyamayacağı yükler yüklemezmiş. Ben üstesinden geleceğim inşallah.

Size de geçmiş olsun. Positifliginiz ve moraliniz hiç eksilmesin. 🌹

Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Cmt 07 Ara, 16:33

Allah şifa versin tez zamanda. Baş agrısı atakları ve ayaklarda uyuşma hissiyle bende cok zamandır mustaripim. Son on günde baya yazı yazıyorum. İyi geliyor. Tavsiye ederim
YA Sevmeli Beni YA Öldürmeli

Lal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Lal » Cmt 07 Ara, 17:03

Amin.. Teşekkür ederim.

Uyuşmalar yüzümde ve hafıza bölük pörçük olduğu için yazı yazmak pek keyifli değil. Harfler kayboluyor, kelimeler eksik. Yukardaki yazıyı bir 5 defa düzenlemişimdir siteye eklemeden, bir kaç defa da eklerken : )

Serhat ve deniz yolda mi ohalde ?

Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Cmt 07 Ara, 17:57

Araya uzun soluklu başka bir hikaye girdi. Serhat ve deniz sonra inşallah.

Lal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Lal » Cmt 07 Ara, 18:17

Eklediniz mi yeni hikayeyi ?

Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Pzr 08 Ara, 01:30

Yakında kitapçılarda bulabilecez insallah

Lal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Lal » Pzr 08 Ara, 02:10

Ne güze : ) Hayrli olsun o halde..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzr 08 Ara, 02:24

Lal yazdı:
Cmt 07 Ara, 15:59
Teşekkür ederim ❤

Cok haklisiniz ama hastalığın ilk evreleri hayattan kopmuş bir durumdaydım. Tüm duyularim kapandı. Hafıza da kara delikler dolu. Normal fonksiyonlar çalışmıyor. Ruh gibi. Positif olmak yada morali yüksek tutmak söz konusu olmuyor.

Bir süre sonra, gida takviyeleri, taşlar, terapi ile kısmen normale dönünce moral bulmaya çalıştım. Hâlâ da çalışıyorum. Rabbim kimseye taşıyamayacağı yükler yüklemezmiş. Ben üstesinden geleceğim inşallah.

Size de geçmiş olsun. Positifliginiz ve moraliniz hiç eksilmesin. 🌹
Aslında ben de çok benzer bir durum yaşadım. Ben de ruh gibiydim.Ve haklısınız o evrede pizitiflik yada moral gücü hiç etkili olmuyor.Aslında bunlar bu çöküş haline girmeden önce önemli. Ve sonrada önemli tabi.Böyle hastalıklardan koruyan en önemli etken moral gücü ama öyle durumlar olur ki hiç bir şey hastalığın önüne geçemez. Bu durumu yasadigim için bunu çok iyi biliyorum aslında.
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

Lal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Lal » Cum 03 Oca, 02:46

Çok heyecanlıyım, yarın sabah yeni birşey deneyimleyecegim. Hayatımda ilk defa hacamat yaptıracağım. Biraz korkmuyor değilim : )

Resim

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Re: Yaşadığım ilginç bir deneyim :) Ametist Taşı ve Astral Seyahat

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 03 Oca, 16:12

Yanlış hatırlamıyorsam belirli günleri var, buna dikkat ettiniz mi?
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Lal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Lal » Cum 03 Oca, 18:19

Evet, belirli aylar ve günler daha uygunmuş ama herhangi bir gün de yapilabilirmiş. Ilginç bir deneyimdi. Anından bir rahatlama oldu. Yapılırken değil ama sonradan üzerimden yük kalktı sanki. Bir süre ayda 1 devam edicez bakalım.

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 06 Oca, 13:57

Geçmiş olsun
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Çrş 08 Oca, 21:00

Gecmiş olsun.