Serhat ve deniz

Forum kuralları
Genel Ahlak Kurallarına aykırı, T.C. YAsalarına aykırı, Dini ve inançsal konularla alay edici tarz ve yayınlar kesinlikle yasaktır.
Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Serhat ve deniz

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Çrş 11 Eyl, 19:30

Başlıgı attım. Yeni bir hikayenin başlangıcı olsun biye.

YA Sevmeli Beni YA Öldürmeli

Lal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Re: Serhat ve deniz

Okunmamış mesaj gönderen Lal » Çrş 11 Eyl, 19:40

Merakla bekliyorum..
Sevgiyle yeşerttiği bahçede kendini kuruttuğunu
çok zaman sonra anlıyor insan...

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 12 Eyl, 08:28

İnsanlarin dikkatini çekmek için ıyi taktik:)
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 12 Eyl, 11:39

Taktik ve teknik : ) Gala'da görüşürüz
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Cum 13 Eyl, 18:23

güzin yazdı:
Prş 12 Eyl, 08:28
Teessür teessür

Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Cum 13 Eyl, 18:25

Tam başlamıştım. Duygularım inkıtaa ugradı.

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cum 13 Eyl, 18:39

Ahmet yazdı:
Cum 13 Eyl, 18:23
güzin yazdı:
Teessür teessür
Afferdersiniz Ahmet Bey.Ben son günlerde pek iyi değildim.Ruh hastalığım sanırım nüks etti yine.Çok ağır geçirmedim bu sefer ama hastalığım esnasında pek sağlıklı düşünemiyorum sanırım.Yada şu da olabilir.Deliye malum olur denir:).Ama yinede abartıyorum bazı hissiyatımı.yani sezgilerim güçlüdür normalde.Ama hastayken sağlıklı olmuyor bu sezgı gücü bazen.iyi yönde çalışmıyor bazen.

Ve daha öncede belirtmiştim.Edebi yeteneğiniz harikulade gerçekten.
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Lal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Lal » Cum 13 Eyl, 20:44

güzin yazdı:
Cum 13 Eyl, 18:39
Ahmet yazdı:
güzin yazdı:
Teessür teessür
Afferdersiniz Ahmet Bey.Ben son günlerde pek iyi değildim.Ruh hastalığım sanırım nüks etti yine.Çok ağır geçirmedim bu sefer ama hastalığım esnasında pek sağlıklı düşünemiyorum sanırım.Yada şu da olabilir.Deliye malum olur denir:).Ama yinede abartıyorum bazı hissiyatımı.yani sezgilerim güçlüdür normalde.Ama hastayken sağlıklı olmuyor bu sezgı gücü bazen.iyi yönde çalışmıyor bazen.

Geçmiş olsun :gul Hafif geçirmiş olmanıza ve şimdi daha iyi olmanıza sevindim güzin hanım.
Sevgiyle yeşerttiği bahçede kendini kuruttuğunu
çok zaman sonra anlıyor insan...

Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Cum 13 Eyl, 20:49

bizbize muhabbet ediyoruz. Sorun yok. Gecmiş olsun. Bu arada sizin yazılarınızı zevkle okuyorum. Emin olun.

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cum 13 Eyl, 22:15

Ahmet yazdı:
Cum 13 Eyl, 20:49
bizbize muhabbet ediyoruz. Sorun yok. Gecmiş olsun. Bu arada sizin yazılarınızı zevkle okuyorum. Emin olun.
Yazılarımı neden beğeniyorsunuz?
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cum 13 Eyl, 22:16

Lal yazdı:
Cum 13 Eyl, 20:44
güzin yazdı:
Cum 13 Eyl, 18:39
Ahmet yazdı:

Teessür teessür

Geçmiş olsun :gul Hafif geçirmiş olmanıza ve şimdi daha iyi olmanıza sevindim güzin hanım.
Çok teşekkür ederim.İnsanlarca önemsenmek benim için çok önemlidir.sağolun ilginiz için.
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Cmt 14 Eyl, 10:46

güzin yazdı:
Cum 13 Eyl, 22:15
Ahmet yazdı:
SAMİMİ İÇTEN...

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cmt 14 Eyl, 10:52

Ahmet yazdı:
Cmt 14 Eyl, 10:46
güzin yazdı:
Ahmet yazdı:
SAMİMİ İÇTEM...
Hakkımda olumlu düşünümesi beni çok mutlu eder.çünkü sitede yaşanan bazı olumsuz durumlar oldu; ve ben kan kaybettim diyebilirim.böyle durumlarda insanlar o kişiye ikinci şans vermezler çünkü..ha hak ettim mi bunu; hem evet hem hayır..hayırı açıklayınca evet anlaşılır zaten..insan içinde boşluklarla doğabiliyor.son derece vicdanlı bir insan iken; son derece vicdansız olacak boşluklar taşıyabiliyorsunuz.bu ikilem emin olun hiç kolay değildi benim için.kedim melake için çektiğim acıyı eşime sorun.eşşiz vicdanım hakkında bilgi verecektir size.insanız işte.kimin ne boşlukta yaratılacağı seçimi bize ait değil.tamam seçim yapabiliyoruz ama bazen irade devre dışı kalıyor.ben yoksa kimseyi kolay kolay incitmem.bencil olmama rağmen hemde.ayrıca tezatlarla doluyum.hem bencilim hem son derece fedakarım.zor evet karma biri olmak:(çok zor:(
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Cmt 14 Eyl, 15:01

güzin yazdı:
Cmt 14 Eyl, 10:52
Ahmet yazdı:
güzin yazdı:

SAMİMİ İÇTEM...
Hakkımda olumlu düşünümesi beni çok mutlu eder.çünkü sitede yaşanan bazı olumsuz durumlar oldu; ve ben kan kaybettim diyebilirim.böyle durumlarda insanlar o kişiye ikinci şans vermezler çünkü..ha hak ettim mi bunu; hem evet hem hayır..hayırı açıklayınca evet anlaşılır zaten..insan içinde boşluklarla doğabiliyor.son derece vicdanlı bir insan iken; son derece vicdansız olacak boşluklar taşıyabiliyorsunuz.bu ikilem emin olun hiç kolay değildi benim için.kedim melake için çektiğim acıyı eşime sorun.eşşiz vicdanım hakkında bilgi verecektir size.insanız işte.kimin ne boşlukta yaratılacağı seçimi bize ait değil.tamam seçim yapabiliyoruz ama bazen irade devre dışı kalıyor.ben yoksa kimseyi kolay kolay incitmem.bencil olmama rağmen hemde.ayrıca tezatlarla doluyum.hem bencilim hem son derece fedakarım.zor evet karma biri olmak:(çok zor:(
Hassas biri oldugunuz muhakkat. Yıllardır tanıyorum. Sizi oldugunuz gibi kabul etmeyen kişilere karşı yapmanız gereken tek şey onlardan yüz çevirmek olsun. Bu tavrınız en etkili psikolaglardan ve kullandıgınız ilaclardan daha çok rahatlatacaktır sizi. Degerli olan sizsiniz.

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cmt 14 Eyl, 15:04

Ahmet yazdı:
Cmt 14 Eyl, 15:01
güzin yazdı:
Cmt 14 Eyl, 10:52
Ahmet yazdı:

SAMİMİ İÇTEM...
Hassas biri oldugunuz muhakkat. Yıllardır tanıyorum. Sizi oldugunuz gibi kabul etmeyen kişilere karşı yapmanız gereken tek şey onlardan yüz çevirmek olsun. Bu tavrınız en etkili psikolaglardan ve kullandıgınız ilaclardan daha çok rahatlatacaktır sizi. Degerli olan sizsiniz.
Süpper bir yorum.Balıklara mesafeliyim ama yanılıyorum sanırım.Ama sanki sizde akrep etkisi de var:)
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

“Serbest Alan” sayfasına dön