Seyyan Hanım (Son bir umut)

Forum kuralları
Genel Ahlak Kurallarına aykırı, T.C. YAsalarına aykırı, Dini ve inançsal konularla alay edici tarz ve yayınlar kesinlikle yasaktır.
Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Seyyan Hanım (Son bir umut)

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Pzr 25 Ağu, 22:28

Günler günleri kovaladı. Pencereden seyrettiğim alemde, el alem hayatın olagan akısında bir hayat sürerken peki ya ben?

Bende her şey makusen mütenasip, bitevi...

Odanım caddeye bakan penceresinde saatler geçiriyor, kimseyle konuşmuyor, kendimden ve dünyadan bi haber bir hayat sürüyordum. Zira nazarımda gördügün her şey matem havası solukluyordu. Ruhumun ızdırabı artık bedenimi de kemirmeye başlayınca hastalanıp yatağa düştüm.Bu halden kurtulmanın çaresi nedir? Seyya Hanımın izini sürmek.

Ey lori(a)
Aşk atesi yüreğimi kül etti
Bu derdin devası sendedir sende...

Biliyorum yinemi diyeceksiniz
Yine...

Hayatım boyunca hiç kimseye minnet etmedim. Hiç kimseye el acıp boyun bükmedim. Biri hariç hiç kimsenin ardı sıra gitmedim. Ama sevmek başka bir şey be kardeşim. Bu hayattaki en büyük zafım birinin bana deger vermesini hissetmem. Bana günledir bu ızdırabı taşatan Seyyan hanımın bakışlarında gördügüm, işte bu hissiyattı.

Mekana geldigimde yine Seyyan Hanım yoktu. Sahil kenarında kalbim buruk bir şekilde her zaman oturdugum yere oturdum. Zira burası artık benim icin hayatım boyunca değer atfedeceğim bir mekandı.. Seyyan Hanımı ilk defa burada görmüş ve ruhuma tesir eden o bugulu sesini burada dinlemiştim.Aklımda yine cevapsız sorular ve beni bazen miskir gibi mayıştıran, bazen gülümseten, bazende gözlerimden yaşlar döktüren anılar.

Ben yine kendimden gecmiş, benden geriye kalanların derdiyle hemdem olurken mekanda çalışan genç bir delıkanlıyla göz göze geldik. Selam verdi .Selam aldım. Gülemseyen ve nazik bir yüz ifadesiyle elini uzattı ve avucumun içine "Bu emanet sizindir" diyerek bir zarf bıraktı.

Üzerinde "Ahmet Beye" yazan bu zarfı heyecanla hemen actım.

Ey kari( Okuyucu)
Çok zamandır gönül dilimden dökülen kelimelerle hissiyatıma hissedar olduğun için bu mektubun içerigini buraya yazmakta bir behis görmüyorum.

Zarfı açtıgımda her bir cümlesi yüreğimi kanatan ve tesiri belki bir ömür sürecek bir mektupla karşılaştım.

Canım efendim

Duydumki Siz benin gibi bir afişenin peşinde günlerinizi heder edip birlikte yürüdügümüz mekanları mesken tutmuşsunuz.
Üzüldüm. Çok üzüldüm.

Bu benim için büyük bir onur olmakla birlikte aynı zamanda vicdanımı kemiren büyük bir ızdırap. Yıllar varki şefkat ve hamet beklediğim simalardan hep hakarek gördüm. İnsanların nazarında bir eşyadan ziyade bir değerim olmadı. Taki sizin utangaç ve mahcup ve aynı zamanda kalbimin derinliklerine nufuz eden bakışlarınızla karşılaşıncaya kadar.

Emin olunuz hala yüzüme bakarken gözlerinizde beliren o çocuk masumuyetindeki ifadenin tesiri altındayım. Adınızı her andıgımda kalbim bir güvercin kalbi gibi pırpır çarpmakta.

Şunu ifade etmeliyimki benim sevilmeye ihtiyacım vardı. Bu duyguyu ilk defa sizde tattım. Mütesekkirim.

Latin istikbali meşkuk bir ilişki icin sizi ziyan edemem. Beni af buyrunuz ve lutfen unutunuz.

Sizi bütun hissiyatıyla seven Seyyan.

YA Sevmeli Beni YA Öldürmeli

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Re: Seyyan Hanım (Son bir umut)

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzr 25 Ağu, 22:49

Bence seyyan hanım sizi unutmaz; yani gerçekten sevdiyse; bence asıl sorun bu ilişki de bir istikbal görmemiştir..kim olursa olsun bir kadın bir ilişkide sadece istikbal arar..sadece istikbal; bilirki ardından nasılsa sevgi gelecektir...hatta saygı ve hatta alk...
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 26 Ağu, 09:26

Kadınların "acaba ne kadar seviyor" tiripleri : )
Önemli olan sevginin varolması cisimlerin değil ki
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 26 Ağu, 11:42

Akrep yazdı:
Pzt 26 Ağu, 09:26
Kadınların "acaba ne kadar seviyor" tiripleri : )
Önemli olan sevginin varolması cisimlerin değil ki
Kadına sevgisini ippat etmek zorunda erkek; hatta mutlaka; muhakkak...başka türlü olmaz.yüzde yüz bunu yapmak zorunda; ya bunu yapacak; ya gidecek!
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Pzt 26 Ağu, 17:20

:)) seyyan dönermi acaba.
YA Sevmeli Beni YA Öldürmeli

Lal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Lal » Pzt 26 Ağu, 17:36

Dönmez. Unutamazsın ama alışırsın. Geçmiş olsun.
Sevgiyle yeşerttiği bahçede kendini kuruttuğunu
çok zaman sonra anlıyor insan...

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 26 Ağu, 17:43

Ahmet yazdı:
Pzt 26 Ağu, 17:20
:)) seyyan dönermi acaba.
Dediğim gibi size bağı; belkide sizi sevmiyordur :)
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com