Seyyan Hanım Sona doğru.

Forum kuralları
Genel Ahlak Kurallarına aykırı, T.C. YAsalarına aykırı, Dini ve inançsal konularla alay edici tarz ve yayınlar kesinlikle yasaktır.
Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Seyyan Hanım Sona doğru.

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Prş 22 Ağu, 00:37

Zaman izafi bir kavram ...şehrine geldiğim ilk günler su gibi akıp giderken; şimdilerde Seyyan Hanımı görmedigim her dakika bir gün gibi geliyor bana. Vakit bir türlü geçmek bilmiyor.

Onu ilk gördüğüm günler gittikçe saflaşan, berraklaşan, çoçuklaşan duygularım; yine ondan ayrı kaldığım her an kirleniyor. Çirkinleşiyor. Tahammülsüz, asi, biri aluyorum ve iğreniyorum kendimden.

Oysaki gençleşmiştim. Oysaki yıllardır küskün olduğum aynaya bakar olmuştum.
Ya şimdi?

Şimdi bakmaya çekindiğim aynadaki suretime kendimi sorsam; müsbet manada bir şeyler söyleyecegini zannetmiyorum.
Beni halis, muhlis, temiz, alicenap, kadirşinas...biri olarak tanıyan arkadaşlarım bu son halimi görseydi ne derlerdi acaba?
Bir ayyaş bir serseri?

Günler Seyyan Hanımı ve onun şuan nerde nefes alıp verdiiini düsünerek geciyor.
Karanlık gecelerde yürüdügü yolları, aydınlık sabahlarda yaşadıgı evi, gözlerinin gördüklerini, kulakların duyduklarını, giydiği elbisenin rengini...Hasılı her şeyini merak ediyorum.

Bir dilberi ranaya meftun oldu şu gönlüm
Acep o afitap farkında mıdır?

Ey kari:( Okuyucu)
Aşkın taarruzuna maruz kalmış yüreğimden dilime akseden kelimeleri okuyup beni kınama.Yürüdüğüm yollarda ben gölgemi kaybettim.Suya suretim düştü; aynaya bakınca kendimi tanıyamıyorum. Dilimde manasını yitirmiş kelimeler dolaşıyor. Konuştuğum lisanı anlayamıyorum.

Sigaramın dumanına adımı yazdım. Uçup gitti kimim hatırlamıyorum. Kimliksiz dolaştığım sokaklarda kişiliğim ziyan oldu.
Bir yol dönemecinde unuttuğum yolumu Bulamıyorum.

Bu derdi anlatmaya yürek gerekir
Lakin gel gör ki oda bende kalmamış

Her gece Seyyan Hanımı uzaktan da olsa görmek, o bugulu sesinde kaybettigim kimligimi bulmak için çalıstıgı mekana gittim. Netice: Yine hüsran, yine hüzün, yine ayrılık.

YA Sevmeli Beni YA Öldürmeli

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Re: Seyyan Hanım Sona doğru.

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 22 Ağu, 09:09

Mesneviden bir beyit okumuş gibi hissettim kendimi.

Seyyan; gör artık sana yanan mecnunu, kapının paslı kilitlerini aç ki gönül seyran ola.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Re: Seyyan Hanım Sona doğru.

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Cmt 24 Ağu, 12:51

Tesekjur ederim.
YA Sevmeli Beni YA Öldürmeli