Seyyan Hanım 2

Seyyan Hanım 2

Forum kuralları
Genel Ahlak Kurallarına aykırı, T.C. YAsalarına aykırı, Dini ve inançsal konularla alay edici tarz ve yayınlar kesinlikle yasaktır.
Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Seyyan Hanım 2

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Cum 26 Tem, 01:24

Seyyan Hanım 2

seyyan hanimla görüsmeyeli tam bir ay oldu. Dogrusunu söylemek gerekirse benim gibi dünyanın umurunda olmadığı, hayatı olurunda yaşayan ve hele bu son günlerde serkeş dünyadan elini etegini iyice çekmiş, eskilerin ifadesiyle bitevi bir hayat süren bir insanın kendi dünyasından olmayan birini özleyecegi, onunla iki çift sohbet etmek isteyecegi hiç aklima gelmezdi.

Yalnızlıgın hüznü yüregime çökünce kendimi yine yollara vurdum. ağır adimlarla yürüdügüm yollar beni zannedersem istemsiz sahil kenarına kadar getirdi. deniz dalgalı. denizin üstü yakamoz. dilimde eskilerden kalma hüzünlü bir şarkı, yüregimde vaveyla, ben yine leyla... omuzumda dünyanın yükü, icim de kasvet, dert çok, derman yok, düsman kavi, talih zebun, dost bi vefa devran bi sükun.... Hitler alnina silahı dayarken benim gibi çaresiz miydi acaba? Ben içimi kasıp kavuran, boyumu geçkin sorulara cevap ararken birden bir ses yankilandi kulaklarımda. Ahmet bey!

seyyan hanım o narin birazda işveli sesiyle bana seslendikten sonra yine o kendinden emin birazda efevari tavriyla gelip yanıma oturdu. bunca kalabaligin bunca var olanin arasinda varlik adina hicbir emaresi olmayan hele son gunlerde gurbetin, hüznün ve acınin tazyiki altında iyice küculmüs olan beni nasil buldu ki? Bu sorunun cevabi ondaydı. Ben daha hoş geldiniz demeden, Elimi uzatıp selamını almadan, şaşkınlıgın yüzümde bıraktıgı o mahcup ifadeyi silmeden bana dediki "Ah ahmet bey ah...! Seni gördügüm günden beri ben dünyadan bihaber... Sende benden... Ne demek istedi ki acaba?

YA Sevmeli Beni YA Öldürmeli

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Re: Seyyan Hanım2

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 26 Tem, 09:18

"Sen benden ne istedinki, yüreğimi böyle yaktın. Hayatıma girdiğin günden beri perişanım..." demiştir.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cum 26 Tem, 12:49

Süper bir durum.Kadın size aşık sanırım:)Ama tabi dünya dışı yaşayan bir balık için ne kadar önemi olursa:)
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cmt 27 Tem, 10:03

güzin yazdı:
Cum 26 Tem, 12:49
Süper bir durum.Kadın size aşık sanırım:)Ama tabi dünya dışı yaşayan bir balık için ne kadar önemi olursa:)
dünya dışı biri için istanbulda, kadınlarda hatta aşk bile boştur:)
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Sal 30 Tem, 23:17

Bir çoğunun sakındığı ama aslında gene o bir çoğunun iç dünyasını yansıtan cümleler.

Uzun zamandır okuduğum en sürükleyici hikaye oldu. Bazen kısa cümleler o kadar yoğun olur ki sayfalarca anlatılanı bir sayfada anlatıverir. Aynı frekansa yanaşanların dışındakiler belki anlamayacaklardır ama herkes bir şekilde bir şeyler bulacaktır.

Çok güzel bir kitap çıkar bu hikayeden. Devamını merakla bekliyorum.
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"