Seyyan Hanım

Seyyan Hanım

Forum kuralları
Genel Ahlak Kurallarına aykırı, T.C. YAsalarına aykırı, Dini ve inançsal konularla alay edici tarz ve yayınlar kesinlikle yasaktır.
Kullanıcı avatarı
Ahmet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Seyyan Hanım

Okunmamış mesaj gönderen Ahmet » Sal 23 Tem, 00:53

Seyyan Hanım

Seyyan hanım bir gün demli oldu bir sohbet esnasında, yüzünü kapatan sarı ,dalgalı saçlarını eliyle sıyırmış ve o an içinden gecenleri sarih bir şekilde anlaya bildigim manalı bakışlarıyla bana şöyle demişti: Binlece mücevherattan müteşekkil muhteşem bir sanat eserinin binlercesenin bulundugu bir hazineden daha degerlidir benim için leblerinden kısık ve bugulu bir sesle dökülen herhangi bir kelime. öyleyse kara gözlerinin, mahcup bakışlarının nezdimdeki kıymati sen taktir eyle...

Her gün pavyon köşelerinde belki yüzlercesini görebileceginiz ve bir insandan ziyade bir eşya muamelesi yaptıgımiz seyyan hanım gibi bir kadından bu sözleri işitince utandim. ve o an bu muhabbetin iki arkadaş, belki iki dost arasinda yapılan bir konuşmadan ziyade iki sevgilinin biraz sevgi biraz aşk biraz şehvet sarmalinda, neticesi hayanın ve sonrası mahremiyetin son bulacagi paspaye bir yatak odasinda son bulacagindan endişe etmeseydim, avazım çıktıgınca ona şöyle derdim. "Seyyan hanım, sen muhteşem bir kadınsın...." Zira latif sözleriyle beni kollarına davet eden bu abide şahsiyete benimde gönlüm boş degildi.

a.karakuş

YA Sevmeli Beni YA Öldürmeli