HİNT ASTROLOJİSİ-HOROSKOP ANALİZLERİ

Vedic Astrolojisi
emekli

HİNT ASTROLOJİSİ-HOROSKOP ANALİZLERİ

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cum 04 Tem, 10:43

Bu başlık altında vedic sisteminde harita analizleri yapılacaktır.Ayrı ayrı başlık açılmaması,konuya dair soruların,dağıtmadan,dağılmadan,
sıkmadan,sıkılmadan ve mümkün mertebe bu konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlarında alıntı-kopyala-yapıştır-ezberci olmaması rica olunur.

Keyifli ,orjinal,özgün,uranüs'e yakışır şekilde dehanın zirvesinde paylaşımlar...

Emekli

Kullanıcı avatarı
akasya

Okunmamış mesaj gönderen akasya » Cum 04 Tem, 11:11

haritamı eklemeyi beceremedim ama gördüklerim şöyle

asc aslan yöneticisi güneş 3.evde

rahu 3.evde terazide rahuda 3.evde zararlı iki zararlı bir olumlu eder hesabına göre rahu burada bana sağlam kişilikli daha kısa tabirle marsiyen ve jüpiteryen özellikler katar ve mars da burada yine 2 zararlı bir olumlu hesabı bir önceki özellikleri katmerli hale getirir başarılı insan profili çıkar diye düşünüyorum ve güneş de burada sanırım güneş terazide düşüyor yine iki zararlı bir olumlu hesabı diyorum güneş ego ve baba dersek dengeli bir ego yıkıcı olmayan katmerli kişilik babayla iyi diyalog diyorum belki yanlıştır pek emin değilim merkürde burada bu konuda hiç bir yorumum yok burası arzular evi olduğundan belki bu noktada iletişim sıkıntım yoktur bilemiyorum ancaaak görünüm aldığı 9.ev koç ve ketu var güneş,mars koçta güçlüdür güçlü enerji alıyor fakat ketu zararlı
baba noktasında kesinlikle babamla kankayız inanç noktasında derinimdir ama 3.ev akrabalar 9.ev inançlar dersek baba tarafından akrabalara çetin mücadeleler yaşadım yine 9.ev yüksek öğretim inanç dersek evet inançlarım sebebiyle üniversiteyi bıraktım
yine 3.ev kardeşler ve mars burada gerçekten benden küçük olan kardeşim son derece agresif biri
ama kardeşlerimle bağım kuvvetli aramda iyidir genelde arızayı hep ben çıkarırım

devam edecek
mümkünse diğer mesajı silebilirmisiniz

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cum 04 Tem, 11:17

Diğer mesajınız silindi,
Doğum bilgilerinizi almam mümkün mü?
Harita üzerinden bakarsak daha sağlıklı olacaktır.

*net olan sorunuzu da belirtirseniz sevinirim*

Kullanıcı avatarı
akasya

Okunmamış mesaj gönderen akasya » Cum 04 Tem, 11:21

01 11 1976 01:00 samsun /ladik

sevgili emekli ben yorumumu tamamlayana kadar yorum yapmayın olur mu zira eksik noktaları görmem açısından kendimi sınamak istiyorum potansiyelim olup olmadığı noktasında soruları da o zaman sorayım sakıncası yoksa olu mu canım :P

Kullanıcı avatarı
akrepkedi

Okunmamış mesaj gönderen akrepkedi » Cum 04 Tem, 12:59

emekli;
bilgilerimi tazelememe gerek var mı yoksa beklemeye devam edimm mi?
.:pati:.

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cum 04 Tem, 13:08

öm atmıştınız sevgili akrep kedi,
akasya hanım bekleyin dedi diye beklemedeyiz:)
bugün eklerim haritanızı...

Kullanıcı avatarı
akrepkedi

Okunmamış mesaj gönderen akrepkedi » Cum 04 Tem, 13:23

9.21 den beri beklio muyus hanım ı ...
arada benimkini çıkartabiliriz bence ; )

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cum 04 Tem, 13:56

akrepkedi yazdı:9.21 den beri beklio muyus hanım ı ...
arada benimkini çıkartabiliriz bence ; )
Resim
birazdan döneceğim,acil bir işim çıktı,haritanızı eklemiş olayım,buradan yorum yaparız...

Kullanıcı avatarı
akrepkedi

Okunmamış mesaj gönderen akrepkedi » Cum 04 Tem, 14:12

harita eklenememiş : D nese dişimi sıkiim az daha gelceksiniz madem...

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cum 04 Tem, 14:34

sevgili akrep kedi,
güneş burcunuz:terazi
duygu burcunuz:yay
yükselen burcunuz:terazi
Ay nakşatranız: P.shadya
şuanda Ay dasasında Rahu bhuktisindesiniz,

önce nakşatranızdan başlayalım,
bu ay nakşatrası daha çok ikili özel ilişkilerle alaklıdır yani evlilik gibi,
uygun görülen bir eş olma potansiyeliniz yüksektir.arkadşlarınızlada uyumlu bağlantılarınız olur,onlardan destek göreceğinzi gibi kendinizde onlar sayesinde kazanç sağlayabilrisiniz.bu etki aynı zamanda kendinize ait bir felsefe yapınız olduğunu ve bununla gurur duyduğunuzu
göstermekte,eğilmeyen bükülmeyen direkt bir tarz...

bu nakşatra ile iyi bir evlilik yapacağınız ve pek çok çocuğa sahip olacağınız görülmekte,yöneticisi venüs'dür ve güzel bir eş verecektir size,
eşiniz eğlenceli iyimser ve kendi yaşam felsefenizle uzlaşan biri olabilir.
iyi görünmeyi dış görünümünüzle etkin olmayı çok seviyorsunuz sanırım ve önemli sizin için...herşeyin gerçeğini bulmak istersin acıda olsa...
yemeklerle aranız iyi sanırım ileriki yaşlarda özellikle 40 dan sonra aşırı kilo eğiliminiz artabilir aman ha dikkat:)
olumsuz özellikleride var bu nakşatranın,ve maalesef sizde yoga yok bu olumsuzlukları tolere edecek,yani kişisel gelişimde epey kendinize iş düşüyor,törpülemek için,
bencil olabilir,kimseye boyun eğmez,dik kafalılık sergileyebilir,venüs'ün nezaketini şöyleki saygısızlık yapacak kadar ileri gidebilirisnzi bazı hallerde,ince ve kibar jestleriniz yoktur,kendini çok yüce diğer insanları ise aşağıdan görebilirsin,buna dikkat et yeter,kompleks yapma..
sesini bazen çok yükselterek konuşabilirsin inatçılık özelliğin zaten fazla birde
insanları yönetme huyunuzdan vazgeçmelisiniz..
fiziksel olarak böbrekleriniz,idrar yollarınız hassas,kalçalarınız,
romatizma gibi rahatsızlıklar karşılaşabileceğiniz potansiyeller...

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cum 04 Tem, 14:37

akrepkedi yazdı:harita eklenememiş : D nese dişimi sıkiim az daha gelceksiniz madem...
yukarıda ki sizin haritanız akrep kedi,
ve cinsiyetiniz bay bayan lütfen profilden düzenler misiniz?
ayrıca horoskoplarda bazı evler cinsiyete göre yorumlanır...

Kullanıcı avatarı
akrepkedi

Okunmamış mesaj gönderen akrepkedi » Cum 04 Tem, 15:04

ilk eklediğinde çıkmamıştı o yüzden eklenememiş dedim... tabii düzenliyorum bayan olaraktan... male chart gördüm zaten annadım

Kullanıcı avatarı
akrepkedi

Okunmamış mesaj gönderen akrepkedi » Cum 04 Tem, 15:13

terazi ya evet bu şaşırtmıştı beni...
1)evlilik bu dönem mi diosun yoksa evlilik derken ilişki diye de kastediliomuş vedicte? o da olabilir mi?
2)törpüleme konusunda hala devam ediyorum çalışmalarım sağol da yoga nedir?
3)kiloluyum zaten canım sağol tavsiye için ; ) yemek yapmayı da yemeyi de ikram eetmeyi de güzel sofraları da severim
4)insan yönetme konusunda eskiden istekliydim deneyimlerim sağolsun...
5)sağlık konusunda da böbrekler tahmin ettiğim gibi olcak sanırım ilerde sorun açacak başıma ...

Kullanıcı avatarı
akasya

Okunmamış mesaj gönderen akasya » Cum 04 Tem, 15:26

hanımlar kusura bakmayın ben hemen harita eklenip yorum yapılacağını düşünmedim ve hatta bekleyebileceğiniz hiç akılma gelmedi kusura bakmayın o halde nasıl gerekiyorsa siz öyle yapın ben uyarım

Kullanıcı avatarı
akrepkedi

Okunmamış mesaj gönderen akrepkedi » Cum 04 Tem, 15:34

önemli değil hanım... emeklinın da işi vardı belki anca bu kadar bekleyebildim sabırsıslanmıştım bikaç gündür beklediğim için moodların uyuşmasını... yavaştan anlatıyor emekli ne var ne yok haritamda...